TV Maç Programı

  1. 13 Aralık 2014, Cumartesi

    13:00 Beşiktaş - Fenerbahçe (BJKTV / Dostluk maçı - Altyapı)
    13:00 1461 Trabzon - Tavşanlı Linyitspor (Kadırga TV)
    13:30 Çankaya Bld. - İSGÖR (TRT Spor / Görme Engelliler Futbol Ligi)
    13:30 İstanbul Başakşehir - Balıkesirspor (LigTV)
    14:00 Osmanlıspor FK - Samsunspor (TRT 1)
    14:00 Bucaspor - Gaziantep BBSK (TRT Spor Web)
    14:00 Altınordu - Orduspor (TRT Spor Web)
    14:00 Adana Demirspor - Manisaspor (TRT Spor Web)
    16:00 Akhisar Belediyespor - Gençlerbirliği (LigTV)
    16:00 Kayserispor - Adanaspor (TRT Spor)
    16:30 Hertha Berlin - Borussia Dortmund (Tivibu)
    16:30 Augsburg - Bayern München (TRT HD)
    17:00 Getafe - Barcelona (NTVSpor Smart HD)
    17:00 Chelsea - Hull City (LigTV3)
    18:00 Nantes - Bordeaux (Tivibu)
    18:00 ES Setif - Auckland City (TRT Spor)
    19:00 Kasımpaşa - Eskişehirspor (LigTV2)
    19:00 Torku Konyaspor - Galatasaray (LigTV)
    19:00 Palermo - Sassuolo (Tivibu)
    19:00 Valencia - Rayo Vallecano (NTVSpor Smart HD)
    19:30 Mainz 05 - Stuttgart (TRT Haber)
    19:30 Arsenal - Newcastle United (LigTV3)
    21:00 Montpellier - Lens (A Spor)
    21:00 Cordoba - Levante (NTVSpor Smart HD)
    21:30 Cruz Azul - West Sydney (TRT Spor)
    21:45 Lazio - Atalanta (Tivibu)
    23:00 Malaga - Celta Vigo (NTVSpor Smart HD)

    14 Aralık 2014, Pazar

    12:00 Beşiktaş - Gaziantepspor (BJKTV / U19 Elit Ligi)
    12:00 Fenerbahçe - Galatasaray (FBTV / U16 Ligi)
    13:00 Gümüşhanespor - Kırklarelispor (Mavi Karadeniz)
    13:00 BB Erzurumspor - Silivrispor (Kardelen TV)
    13:00 Espanyol - Granada (NTVSpor Smart HD)
    13:30 Karabükspor - Bursaspor (LigTV)
    13:30 Giresunspor - Karşıyaka (TRT Spor Web)
    13:30 Boluspor - Antalyaspor (TRT Spor)
    13:30 Göztepe - Nazilli Belediyespor (Kanal 35)
    13:30 Dört Eylül Belediyespor - Kemer Tekirovaspor (Kanal 58 Sivas)
    13:30 Juventus - Sampdoria (Tivibu)
    13:30 Ajax - Utrecht (Tivibu)
    14:00 Fenerbahçe - Galatasaray (FBTV / U17 Ligi)
    15:30 Standard Liege - Club Brugge (NTVSpor)
    15:30 PSV Eindhoven - Twente (Tivibu)
    15:30 Manchester United - Liverpool (LigTV2)
    16:00 Mersin İdmanyurdu - Kayseri Erciyesspor (LigTV)
    16:00 Genoa - Roma (Tivibu)
    16:00 Udinese - Verona (A Spor)
    16:30 Bayer Leverkusen - Mönchengladbach (TRT HD)
    17:45 Feyenoord - AZ Alkmaar (Tivibu)
    18:00 Guingamp - Paris SG (Tivibu)
    18:00 Vitoria Guimaraes - Rio Ave (A Spor)
    18:00 Sevilla - Eibar (NTVSpor Smart HD)
    18:00 Swansea City - Tottenham (LigTV2)
    18:30 Albimo Alanyaspor - Elazığspor (TRT Spor)
    18:30 Wolfsburg - Paderborn (TRT Haber)
    19:00 Gaziantepspor - Beşiktaş (LigTV)
    19:00 Cesena - Fiorentina (Tivibu)
    20:00 Atletico Madrid - Villarreal (NTVSpor Smart HD)
    21:45 Milan - Napoli (Tivibu)
    22:00 Monaco - Marseille (Tivibu)
    22:00 Porto - Benfica (Tivibu)
    22:00 Real Sociedad - Athletic Bilbao (NTVSpor Smart HD)

    15 Aralık 2014, Pazartesi

    13:00 Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi (Eurosport)
    14:00 UEFA Avrupa Ligi Kura Çekimi (Eurosport)
    19:00 Denizlispor - Şanlıurfaspor (TRT Spor)
    20:00 Trabzonspor - Çaykur Rizespor (LigTV)
    20:00 Empoli - Torino (Tivibu)
    21:45 Deportivo La Coruna - Elche (NTVSpor Smart HD)
    22:00 Chievo - Inter (Tivibu)
    22:00 Everton - Queens Park Rangers (LigTV3)

    16 Aralık 2014, Salı

    12:00 Tuzlaspor - Sivasspor (A Spor)
    13:30 Bayburt İl Özel İdare - Fenerbahçe (A Haber)
    15:30 Kayserispor - Altınordu (A Spor)
    18:00 Gençlerbirliği - Torku Konyaspor (A Haber)
    20:30 Balçova Yaşamspor - Galatasaray (Atv)
    21:00 Bayern München - Freiburg (TRT HD)

    17 Aralık 2014, Çarşamba

    12:00 Centone Karagümrük - Bursaspor (A Spor)
    14:15 Mersin İdmanyurdu - Samsunspor (A Haber)
    16:30 Eskişehirspor - Diyarbakır BBSK (A Haber)
    18:15 Karabükspor - İstanbul Başakşehir (A Spor)
    20:30 Gaziantepspor - Gaziantep BBSK (A Spor)

    18 Aralık 2014, Perşembe

    13:30 Adana Demirspor - Sarıyer (A Haber)
    15:30 MKE Ankaragücü - Dört Eylül Belediyespor (A Spor)
    18:15 Trabzonspor - Akhisar Belediyespor (Atv)
    20:30 Beşiktaş - Çaykur Rizespor (Atv)


     

     

    eerol73 - 31.07.2009 - 23:08
  2. Lütfen güncellemeleri ilk mesajınızı düzenleyerek yapınız. Konu sabitlemiştir.
    ©LEVIS-501

     

     

    LEVIS-501 - 27.11.2009 - 00:53
  3. orduspora başarılar dılıyorum

     

     

    ParS61 - 29.05.2011 - 18:01



Benzer Konular

  1. Mutfak Banyo Çizim Programı - Optima Dekor Çizim Programı
    Konuyu Açan: HaNıM aGa, Forum: AutoCAD.
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj : 28.05.2012, 13:12
  2. Org Programı
    Konuyu Açan: alkaor, Forum: Enstrümanlar.
    Cevaplar: 16
    Son Mesaj : 23.05.2012, 21:03
  3. 3 cd max programı
    Konuyu Açan: baharağacı, Forum: 3ds Max.
    Cevaplar: 2
    Son Mesaj : 02.04.2012, 04:27
  4. Backlink programı full sınırsız backlin alma programı
    Konuyu Açan: cihax, Forum: Program Sunanlar.
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj : 22.12.2010, 18:09
  5. HTC Ses Programı
    Konuyu Açan: MiSS-FENER, Forum: Cep Telefonu.
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj : 06.08.2010, 03:21

copyright

Soru Cevap