REKLAM




+ Konuyu Cevapla

TV Maç Programı

  1. Yazan: eerol73
    eerol73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

    REKLAM


    07 Mayıs 2014, Çarşamba

    20:00 Eskişehirspor - Galatasaray (Atv)
    20:00 Monaco - Guingamp (Tivibu)
    21:45 Manchester City - Aston Villa (LigTV2)
    21:45 Sunderland - West Bromwich Albion (LigTV)
    22:00 Paris SG - Rennes (Tivibu)
    22:00 Valladolid - Real Madrid (NTVSpor Smart HD)
    05:00 Seattle Sounders - FC Dallas (Sports TV)

    09 Mayıs 2014, Cuma

    12:00 Almanya - İsviçre (Eurosport) (UEFA U17 Avrupa Şmapiyonası)
    12:00 Hollanda - Türkiye (Eurosport2) (UEFA U17 Avrupa Şmapiyonası)
    16:15 İskoçya - Portekiz (Eurosport2) (UEFA U17 Avrupa Şmapiyonası)
    19:00 Malta - İngiltere (Eurosport2) (UEFA U17 Avrupa Şmapiyonası)
    19:00 Samsunspor - Ankaraspor (TRT Spor)
    20:00 Fenerbahçe - Karabükspor (LigTV)
    21:15 Mersin İdmanyurdu - Orduspor (TRT Spor)


    10 Mayıs 2014, Cumartesi

    10:30 İSGÖR - Erbaa (TRT Spor) (Görme Engelliler Futbol Ligi)
    16:30 Bayern München - Stuttgart (TRT Haber)
    16:30 Mainz 05 - Hamburger SV (TRT Spor)
    18:00 Vitoria Setubal - Olhanense (Tivibu)
    18:00 Belenenses - Arouca (Tivibu)
    19:00 Gençlerbirliği - MP Antalyaspor (LigTV)
    19:00 Verona - Udinese (Tivibu)
    20:00 Porto - Benfica (Tivibu)
    21:45 Inter - Lazio (Tivibu)
    22:00 Lille - Paris SG (Tivibu)
    22:00 Bordeaux - Marseille (Tivibu)
    23:00 Levante - Valencia (NTVSpor Smart HD)
    23:00 Estudiantes - San Lorenzo (TVNet)

    11 Mayıs 2014, Pazar

    00:30 Internacional - Atletico Paranaense (LigTV3)
    02:00 RB Newyork - Chicago Fire (Sports TV)
    12:30 Zenit St. Petersburg - Dinamo Moscow (LigTV3)
    13:30 Atalanta - Milan (Tivibu)
    14:45 CSKA Moscow - Tom (LigTV3)
    15:30 Standard Liege - Club Brugge (TVNet)
    16:00 Sampdoria - Napoli (Tivibu)
    16:00 Torino - Parma (Tivibu)
    17:00 Manchester City - West Ham (MovieMax Speed)
    17:00 Liverpool - Newcastle United (Digiturk)
    18:00 Sporting Lisbon - Estoril (Tivibu)
    18:00 Athletic Bilbao - Real Sociedad (NTVSpor Smart HD)
    19:00 Gaziantepspor - Eskişehirspor (Digiturk)
    19:00 Elazığspor - Beşiktaş (LigTV2)
    19:00 Trabzonspor - Galatasaray (LigTV)
    19:00 Kasımpaşa - Çaykur Rizespor (DT Salon 1)
    19:00 Kayseri Erciyesspor - Bursaspor (LigTV3)
    19:00 Sivasspor - Akhisar Bld. (DT Salon 3)
    19:00 Torku Konyaspor - Kayserispor (DT Salon 2)
    19:00 Anderlecht - Genk (TVNet)
    20:00 Atletico Madrid - Malaga (NTVSpor Smart HD)
    20:00 Celta Vigo - Real Madrid (Smart Spor)
    20:00 Elche - Barcelona (NTVSpor)
    21:45 Roma - Juventus (Tivibu)
    22:00 Fluminense - Flamengo (LigTV3)



    Facebook




    Üyelik

  2. Yazan: LEVIS-501
    LEVIS-501 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lütfen güncellemeleri ilk mesajınızı düzenleyerek yapınız. Konu sabitlemiştir.
    ©LEVIS-501
  3. Yazan: ParS61
    No Avatar
    orduspora başarılar dılıyorum


  1. Yazan:
    no avatar


    REKLAM



Benzer Konular

  1. Mutfak Banyo Çizim Programı - Optima Dekor Çizim Programı
    Konuyu Açan: HaNıM aGa, Forum: AutoCAD.
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj : 28.05.2012, 12:12
  2. Org Programı
    Konuyu Açan: alkaor, Forum: Enstrümanlar.
    Cevaplar: 16
    Son Mesaj : 23.05.2012, 20:03
  3. 3 cd max programı
    Konuyu Açan: baharağacı, Forum: 3ds Max.
    Cevaplar: 2
    Son Mesaj : 02.04.2012, 03:27
  4. Backlink programı full sınırsız backlin alma programı
    Konuyu Açan: cihax, Forum: Program Sunanlar.
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj : 22.12.2010, 17:09
  5. HTC Ses Programı
    Konuyu Açan: MiSS-FENER, Forum: Cep Telefonu.
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj : 06.08.2010, 02:21

copyright

Soru Cevap

grafimx