Grand Theft Auto San Andreas Tam Çözüm

 1. Grand Theft Auto San Andreas tam çözümü - çöz - Grand Theft Auto San Andreas oyun çözümleri


  Herkes bilir ki GTA'nın birçok serisi var ve en son çıkan serisi GTA SA'dır. Bu sefer oyunu daha gerçekçi yapmaya çalışmışlar ve adamımız acıkıyor, yüzüyor, boks ve karate öğreniyor ve cılız bir halden kas yığınına dönüyoruz bunları yapmak için yani yemek yemek için güçlenmek için radarda yeri gösteriyor. Orada koşma bandı, bisiklet, ağırlık kaldırma gibi şeyler var bunlara ''F'' tuşuna basarak giriyoruz. Bisiklet ve koşma bandında level olarak var fakat ağırlıklarda ise ilk başta seçtiğimiz ağırlığı kaldırmak zorundayız ‘'Y ve N'' işe yaramıyor. En başta tabi ki en düşükten başlayacağız ve ''Y ve N'' tuşları yardımı ile bisiklet ve koşma bandında level atlayabiliyoruz. Bunlarda koşmak ve sürebilmek için Sol Shift tuşuna sürekli basarak kullanabiliriz, sakın korkmayın yapışkan tuşlar aktif hale gelecek diye çünkü hiç bir şey olmuyor. Oyunu hileli oynamak ister iseniz, BURADAN oyun ile ilgili hileleri bulabilirsiniz. Oyunda bazı skillerimiz var sizlere onlardan biraz söz etmek istiyorum.


  Respect: Bu gösterge bize olan saygınlığı gösterir. Bunun sayesinde yanımıza adam alabiliyoruz. Her görevden sonra saygınlığımız yavaşta olsa artıyor. İleride çete savaşı başladığı zaman adamların bölgelerini ele geçirdiğimiz zaman saygınlık oldukça çok artabilir.

  Weapon Skill: Bu skilli arttırmak için Ammu-Nations'a giderek oradan atış poligonuna girerek oradaki görevleri yapınca skill artacaktır.

  Max Health: Ekranın sağ üst köşesindeki kırımızı kutucuktur. Adamlarla çatışırken ve ölecekken kurtulursak yani sağlığımızı tehlikeye atarak bu kutucuğu büyütebiliriz. Arttığı zaman ekranın sol üst köşesinde Max Health'ın arttığı gösteren bir ibre çıkıyor.

  Muscle: Bu bizim güç seviyemizi gösteriyor bunu arttırmak için spor salonundaki ağırlıkları kaldırarak arttırabiliriz. Ağırlıkları kaldırmak için Sol Shift ve farenin sol tuşuna hızlı ve aynı anda sürekli basmanız lazım.

  Fat: Bu gösterge ise bizim acıktığımızı ve karnımızın ne kadar dolu olduğunu gösterir. Adamımız çok acıktığı zaman mutlaka bir şeyler yiyin yoksa açlığından dolayı kaslı iseniz kaslarınız yani muscle yavaş yavaş düşüyor o yüzden adamı fazla aç bırakmayın. Fakat adamın karnı acıktığı zaman yemeği fazla kaçırmayın adam emanet midesini bozmayalım. J

  Sex Appael: Bu bizim kadınlara karşı olan çekiciliğimizi gösterir. Bunu arttırmak için berberde saçımızı kestirebilir, giyim mağazalarında güzel kıyafetler alarak ve vücudumuza dövme yaptırarak arttırabiliriz.

  Drive Skill: Arabaları kullanırken ve dönemeçlerde zorlandığınızı göreceksiniz, fakat bu skill upgrade olduktan sonra yavaş yavaş artmaya başlayacak ve sizde arabayı kullanırken hiç zorlanmamaya başladığınızı göreceksiniz. İleride bunu artırmak için okulu çıkacak.

  Bike Skill: Buda Drive Skill gibi önce upgrade oluyor. Upgrade olması için biraz motosiklet sürmelisiniz. Arttığı zaman Drive Skili arttığı zaman olduğu gibi motoru daha iyi ve daha hızlı kullandığınızı göreceksiniz.

  Cycle Skill: Buda bizim bisiklet sürmemizi güzelleştirmek için olan bir skilldir. Bu skilli bisikleti hızlı kullanarak arabaların üstünden atlayarak arttırabilirsiniz.

  Flying Skill: Bu skilli de ileride uçak kullandığınız zaman arttığını görebilirsiniz. Arttığı zaman daha iyi uçak, helikopter kullanabilirsiniz.

  Stamina: Bunu spor salonunda koşma bandında ve bisiklet sürerek arttırabilirsiniz. Arttırdığınız zaman daha hızlı ve daha uzun koşacaksınız.

  Lung Capacity: Bu ise yüzerken denize daldığımız zaman daha uzun süre nefesimizi tutmamızı arttırıyor. Buna ileride ihtiyacımı olacak bu yüzden bazen denize girerek dibe dalın ve yüzün bu şekilde arttırın.

  Oyunun diğer serilerinde bildiğim kadarıyla duvarlardan atlama, tırmanma yoktu fakat bu sefer var. Önceden bir yere girebilmek için birçok yeri dolaşıyorduk fakat şimdi tellerin ve duvarlara tutunarak yukarı çıkabiliyoruz. Fakat fazla yemek yediğimiz zaman bunları yapamayız bilginiz olsun.

  Oyundaki ve radardaki kısaltmaların açılımları;

  CJ: Carl Jhonsan

  S: Sweet

  BS: Big Smoke

  R: Ryder

  CV: Cesar Vialpando

  OG: OG Loc

  C: Polis Memuru Tenpenny

  Pembe C: Catalina

  TT:Thruth

  Z: Zero

  W: Woozie

  T: Toreno

  Oyundaki çeteler, isimleri ve renkleri;

  Grove: Yeşil renkli kıyafetler giyerler ve bizim grubumuzdur.

  Ballas: Mor renkli kıyafet giyen çete mensupları

  Vagos: Sarı renkli kıyafet giyen çete mensuplarıdır.

  Karate ve Boks öğrenmek için spor salonlarındaki adamlarla dövüşerek onları yenmeniz lazım. İlk spor salonundaki adamı yenebilmeniz için biraz vücut çalışması yaptıktan sonra adam ile dövüşebilirsiniz. Neyse artık oyunumuza geçelim...

  Oyunun başlangıç demosun da görüyorsunuz, polisler biz evimize giderken bizi alıyorlar ve bir yere atıyorlar işte oyun şimdi başlamıştır.

  Demo bittikten sonra bisiklete binerek doğru radardaki CJ ambleminin oraya gidin ve kırmızı şeridin içine girerek demoyu izleyin. Demoda Big Smoke ile tanışıyoruz daha sonra bir demo daha girecek ve bu seferde Sweet ve Kendi ile buluşuyoruz. Demoda Ballaslar geliyor ve bizim arabamızı patlatıyorlar bizde bisikletlere binerek kaçıyoruz. Bisiklete bindikten sonra Sweet'i izleyeceğiz adamlar arada bir bize ateş edebilirler dikkatli olun. Büyük bir meydana geldiğimiz zaman adamlar Sweet'in peşine takılacaklar bizde Ryder'i izleyeceğiz. Daha sonra kendi mahallemize geri döndüğümüz zaman görevimiz sonlanmış olacaktır. Oyunu save edebilmek için bir evimiz olacak ve bir garajımız. Demodan sonra CJ'nin evine giderek oyunu save edin ve dışarı çıkın ve telefon çalacak ve bizi Sweet arıyor bize çetelere dikkat etmemizi söylüyor. Sonra R'ye yani Ryder'a gidelim ve görevimizi alalım.

  Ryder

  Ödül: Respect

  Ryder'in arabasına binin ve doğru radardaki berbere doğru ilerleyin. Oraya geldiğiniz zaman içeri girin ve kendinize bir saç modeli yapın. Daha sonra dışarı çıkın ve demodan sonra pizzacıya gidin ve orada da bir şeyler yiyin. Ryder içeri gelecek pizzacıyı soymaya gelecek fakat pizzacı pompalı tüfeği çıkarınca kaçıyor. Doğru Ryder'ın arabasına binin ve Ryder'ı evine bırakın.

  Tagging Up Turf

  Ödül: Respect

  200$

  Sweet ile beraber arabaya binin ve radardaki yere gidin geldiğiniz zaman demoyu izleyin. Sonra radardaki yerlere giderek oradaki yazıları da boyayın ve arabaya tekrar geri dönün. Radardaki yere gidin ve oradaki yazıları da boyayın. İkinci yazıya geldiğiniz zaman iki tane adam var bunlar sizi engelleyeceklerdir, o yüzden onları öldürün ve etrafta polis olup olmadığına bakın. Sonra radarda çıkan yere gidin orada tellerin üstünden atlamayı gösteriyor. Evin tepesine çıkın ve oradakini boyayın sonra Sweet'in arabasına geri dönün ve Sweet'i evine bırakın görevimiz bitmiştir. Oyunu save edin ve dışarı çıkın telefonumu çalacak arayan Hernandez bizi taksiden alan polislerden birisi bize şehirden ayrılmamızı söylüyor, CJ telefonu kapattıktan sonra Sweet'e gidelim ve görevi alalım.

  Cleaning The Hood

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınızda etraftaki bizim çeteden olan adamların yanına giderek adamın üstüne sağ tuşa basılı tutarak ''G'' ye basın ve bu işi yaptığınız adamlar bizi takip etsinler adamları öldürürken bize yardım etsinler tabi bunu yapmak ise kalmış bir şeydir. Ryder ile arabaya binin ve radardaki yere gidin oradaki demoyu izledikten sonra yine arabaya ve yürüyerek radardaki diğer yere gelin. Oradaki adamı döverek öldürün daha sonra demo girecek bittiği zaman radardaki yere gidin. Oraya geldiğiniz zaman ufak bir demo girecek bittiği zaman içeri girin ve içerideki bütün Ballaslıları öldürün. İşiniz bittiği zaman dışarı çıkın ve Ryder'ı Sweet'in evinin önüne bırakın ve görevimiz bitmiştir.

  Drive-Thru

  Ödül: Recpect

  200$

  Sweet, Ryder ve Big Smoke ile arabaya binin radardaki yere gidin ve orada demo girecek demoyu izleyin veya geçin. Ballaslıların bir arabasını göreceğiz daha önce bu araba Big Smoke'un arabasını patlatmış idi. Peşini takılın Sweet, Ryder ve Big Smoke arabadan onlara ateş edecek. Arabaları patlamak üzere iken Ballaslılar arabadan çıkabilirler onları da öldürün ve Sweet'in evine geri dönün. Demodan sonra Big Smoke'u evine bırakın ve görevimiz bitmiştir.

  Sweet'in evine giderken yani görevimizi almaya giderken telefonumuz çalabilir. Arayan Sweet, bizim biraz güçlü olmamız lazım olduğunu söylüyor. Konuşması bittiği zaman bir demo girecek demoda vücut geliştirme yerinin nerede olduğunu gösteriyor. Oraya istediğiniz zaman gidip staminanızı muscleyi ve yeni hareketler öğrenmek için gidebilirsiniz. Fakat yeni hareketler öğrenmeden önce biraz güçlenmeniz gerek.

  Nine's And Ak's

  Ödül: Respect

  Smoke'un arabasına binin ve radardaki yere gidin. Oraya geldiğiniz zaman Smoke şişeleri vuracak bizde Smoke'tan sonra vuracağız. Sağ tuşa basarak nişan alıyoruz. Bu şekilde bütün şişeleri kırın ve en sonunda bir arabayı patlatacağız. Arabanın benzin deposuna bir el ateş edin ve arabayı patlatın. Sonra Smoke'u evine götürün. Telefonumuz çalacak Ryder bize üstümüze bir şeyler almamızı söylüyor. Radarda çıkan yere gidin ve orada üzerinize yeşil bir kıyafet alın. Pantolon, ayakkabı, şapka, saat, kolye vs... gibi şeyleri de alabilirsiniz. İşiniz bittiği zaman dışarı çıkın görevimiz tamamlanmıştır. Görevden sonra radarda BS işareti çıkmıştır.

  Ben önce Sweet'in yani S harfinin görevlerini bitireceğim daha sonra onun görevlerine geçeriz. Bu arada hazır spor salonuna yakın iken gidin kendinizi biraz geliştirin.

  Drive By

  Ödül: Respect

  500$

  Görevi aldığınız zaman arabaya binin ve radardaki yere doğru ilerleyin. Radardaki yere geldiğimiz zaman demoyu izleyin, az ilerde durmuş bir araba var ve etrafında Ballas adamları var. Demodan sonra oraya gidin ve oradaki adamları siz arabadayken bizimkinler onları öldürsünler. Dikkatli olun sağ üstte arabanın sağlığı çıkıyor. Bunları öldürdükten sonra radarda çıkan diğer yere gidin ve oradaki adamları da öldürün. Radarda çıkan yerlere giderek adamları öldürdükten sonra radarda araba boyatma yeri(yeşil sprey) gözükecek oraya gidin ve arabayı boyatın. Sonrada Sweet'in evine gidin ve görevimizi bitirelim.

  Radarda R harfi çıktı yani Ryder'ın görevleri var. Fakat ben önce Sweet'in yani S harfinin görevlerini bitireceğim daha sonra onun görevlerine geçeriz.

  Sweet Girl's

  Ödüller: Repect

  Görevi aldığınız zaman altınıza hemen bir araba bulun çünkü sağ üst tarafta Sweet'in sağlığı var bu sağlık bitmeden radardaki yere gidip oradaki adamları öldürmemiz. Lazım elinizde silah yok ise bir an önce radardaki silah resmine giderek kendinize silah alabilirsiniz. Radardaki yere geldiğiniz zaman adamları öldürün sakın ölmeyin. Adamları öldürdüğünüz zaman telefonumuz çalacak onu Tab tuşu ile açın ve bir araba ile kırmızı şeridin içinde durun. Sweet sevgilisi ile arabaya binecek arkamızdan adamlar gelecek ve bizde hemen Sweet'in evine gidelim, geldiğimiz zaman görevimiz bitmiştir.

  Cesar Vialpando

  Ödül: 2000$

  Radardaki yere gittiğiniz zaman demo girecek demo bittiği zaman demoda ki araba bizim aldığımızda. Arkadaki garaja girerek arabayı modifiye edebilirsiniz. Orada işiniz bittiği zaman radardaki yere gidin ve oradaki yarışmaya katılın. Yarışı katılmak için minimum 50$ maksimum 1000$ veriliyor. Ben en yüksek fiyatı söyledim çünkü basit bir görev olduğu için. Bir kadın gelecek ve bizim arabamıza binecek o zaman yarış başlamış demektir. Ekranın altında bir yuvarlak var ve bu yuvarlağın sağından yönler gelecek bu yönlere basmamız lazım fakat bu yönler normal oklar ile değil. Pad tuşları ile yapılıyor; Arabayı Pad8 yukarı, pad2 aşağıya, pad6 sağa, pad4 sola zıplatır, aynı zamanda pad8 ve pad6 arabayı sağ çapraza, pad8 ve pad4 sol çapraza, pad2 ve pad6 sağ çapraza ve pad2 ve pad4 tuşları arabayı sol çapraza zıplatır. Sağ üst tarafta Oppositions karşımızdaki adam Player ise biziz, her yaptığımız doğru hareket bize puan verecek yarışı kazanmamız için karşımızdaki adamı geçmemiz lazım. Adamı yendiğimiz zaman bir demo girecek demo da kız kardeşimiz Kendi ve Cesar Vialpando ile konuşuyoruz. demo bittiği zaman görev sona ermiştir.

  Kapının sağ tarafında bir adam var istediğiniz zaman buraya gelerek yarışa katılabilirsiniz fakat altınızda böyle bir araba olmak zorundadır. Şimdi arabaya binerek evimize gidelim ve oyunu save edip arabayı da garaja koyalım. Arabadan indiğimiz zaman telefonumuz çalacak arayan Cesar Vialpando bizi bir yarışa davet ediyor ve haritada CV harfi çıkıyor, bu arada haritada S harfi kalktı bir süreliğine tabi ki bizde hemen CV gitmek için garajdan arabayı alalım ve yarışa katılalım. Başka araba ile gitmeye çalışmayın yarışa giremezsiniz. Altınızda yarışta olan arabalardan olması gerek fakat bizim altımızda arabamız var ve oraya giderek yarışa katılmak için Cesar'ı alalım.

  High Stakes, Low-Rider

  Ödül: 1000$

  Cesar'ın yanına geldiğiniz zaman demo bitiminde Cesar'ı izleyin ve kırmızı şeridin içine girin ve yarış başlasın. Yarışta radardaki kırmızı yerlerden geçmelisiniz onları izleyin. Yarışta sakin olun ve dönüşlerde ''Space''i kullanmayın çünkü araba sapıtıyor. Yarış bittiği zaman görevimiz tamamlanmıştır.

  Şimdi evimize dönelim ve oyunu save edelim ve CV harfi kalktı artık Ryder'in yani R'nin görevlerini yapmaya başlayalım. Fakat Ryder'in görevlerine başlamamız için saatin 12:00 ve 20:00 arasında gelip görevi alıp başlayabiliriz.

  Home Invasion

  Ödül: Respect

  Arabaya binin ve hemen radarda gözüken yere gidin 8dakikanız var. Oraya ne kadar erken gelirseniz sizin için daha iyi olur. Radardaki yere geldiğiniz zaman hemen eve girin fakat sessiz olun. Evin için bazı yerlerde kutular var onları alıp kamyona bırakmalıyız. Evin içinde iken ''C'' ile diz çökerek gidin veya Sol ALT tuşu ile yürüyerek gidin. Çünkü sağ tarafta bir ibre var, bu ibre çok ses yaptığınız zaman hızlı yürürken kapılardan hızlı bir şekilde girer iseniz adam uyanır ve görev sona erer. İçeride 6 tane kutu var bu kutuları almalıyız ilk kutu eve girdiğiniz zaman sağ taraftaki topun yanındadır yanına gidin ve ''F'' tuşu ile alın ve Sol Alt tuşuna basarak dışarı çıkıp kamyona bırakın. İkinci kutu topun solundaki yerde kapıdan yavaşça içeri girin ve oradaki kutuyu da alın kamyona bırakın. Üçüncü kutu merdivenlerden çıkınca hemen karşınızda, dördüncü kutu ise sağ tarafa gidin ve orada göreceksiniz bunları kamyona götürdükten sonra içeri girin merdivenlerden yukarı çıkın adamın odasına sessizce girin ve oradaki kutuları da alıp kamyona koyun. Kutular bittiği zaman arabayı radarda çıkan yere sürün ve oradaki garaja arabayı park edince görevimiz tamamlanmıştır.

  Catalyst

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınız zaman radarda gözüken yere yani tren yolunun oraya gideceksiniz. Orada sizin adamlarınız Vagos çetesinin adamları ile çatışıyorlar onları öldürün ve sonra araba ile Ballas çetesinin adamları gelecek onları da öldürdükten sonra trenin kıç tarafına giderek trene binin. Ryder arkamızdan arabası ile gelecek bizde 1:30dakika için Ryder'a 10 tane kutu atmalıyız. Bu kutuların ilk 5'i patlamıyor diğerleri patlıyor o yüzden tam Ryder'in üstüne atmaya çalışın. Bu kutuları Ryder'a attıktan sonra arabaya bineceğiz ve peşimize polisler takılacak polislerden kurtulmak için arabayı boyatacağız ve sonra mahallemize geri dönün ve görevimizi tamamlayalım.

  Robbing Uncle Sam

  Ödül: Respect

  Ryder ile arabaya binin ve radardaki yere gidin ve oradaki demoyu izleyin. Kapı kapalı olduğu için Ryder içeri giremiyor bizde duvardan atlayarak oradaki adamları öldürüp kontrol panelini ateş ederek kırın ve Ryder'içeri girsin. Sonra Ryder'in gittiği yerdeki kontrol panelini de kırın ve içerideki adamları öldürerek içerdeki kutuları taşımak için olan araca binin. İçerdeki 4 kutuyu ve dışarıdaki2 kutuyu araca koyun fakat siz bu işlemi yaparken askerler Ryder'i öldürmeye çalışıyor olacak o yüzden Ryder ölmeden kutuları araca koyun. İşiniz bittiği zaman arabaya binin ve radardaki yere doğru gidin araba ağır olduğu için Ryder arkada kutuları atmak için bekliyor. Askerler size yaklaştıkları zaman arada bir CAPSLOCK' basın ve Ryder arabanın hızlanması ve yükün azalması için kutu atıyor. Bu şekilde görev yerine gelin ve görevi bitirin.

  Artık radarda R harfi de kalktı sadece BS kaldı şimdi onun görevlerini almak için gidelim. Arada bir spor salonuna gitmeyi unutmayın...

  OG Loc

  Ödül: Respect

  Big Smoke ve Sweet ile beraber arabaya binin ve radardaki yere gidin. Demodan sonra radardaki yere gidin, arabadan indiğiniz zaman yukarı çıkın ve demoda bir adam motosiklet ile kaçıyor bizde onun peşine takılacağız. Merak etmeyin OG Loc arkamızda ona ateş edecek dikkatli olun adam fazla uzaklaşmasın. Takip ettiğimiz adam motordan indiği zaman yanındaki adamlar ile birlikte kendisini öldürün ve daha sonra OG Loc ile birlikte radardaki yere gidin ve OG Loc'u bıraktığınız zaman görevimiz tamamlanacaktır.

  OG Loc'u bıraktığımız zaman radarda OG işareti çıktı, fakat biz önce BS'nin görevlerini bitirdikten sonra OG'ye başlarız.

  Runing Dog

  Ödül: Respect

  Göreve başlamadan önce elinizde en az bir silah olmalı adamı öldürmek için. Big Smoke'un arabasına binin. Radarda gözüken yere gidin ve oradaki demoda bir adam kaçıyor bizde koşarak onun peşine takılacağız. Adamı koşarken vurarak öldürün ve görevimizi tamamlayalım.

  Wrong Side Of The Track

  Ödül: Respect

  Görev başladığı zaman arabayı radardaki yere sürün ve demo bittikten sonra hemen motora binin. Trenin peşine takılın görevimiz trenin tepesindeki adamları öldürmek, biz motoru sürerken Smoke trendeki adamları vurmaya çalışacak bizde tren yolunun en solundan giderek Smoke'un adamları rahatlıkla vurmasını sağlamaktır. Trendeki adamları bu şekilde öldürdükten sonra Smoke'u evine götürün ve görevimiz tamamlanmıştır.

  Just Business

  Ödül: Respect

  Smoke'u radardaki yere götürün demodan sonra içerideyiz ve bir sürü adam var. İçerideki adamların hepsini öldürün ve Smoke'a dikkat edin ölmesin, içerdeki adamlar öldükten sonra dışarı çıkıyorsunuz dışarıdaki adamları da öldürdüğünüz zaman Smoke bir motora binecek bizde arkasındayız. Arkadan gelen motorlu adamları arabaları yok edin. Yok, edin çünkü motorun sağlığı var o yüzden arkadan gelen adamları öldürün en sonunda Smoke duracak ve biz motordan ineceğiz görevimiz tamamlanmıştır.

  Bu görevden sonra artık haritada BS harfi de kalktı artık OG kaldı şimdi oraya gidelim ve yeni görevlerimize başlayalım. Fakat OG Loc ile 22:00 ile 6:00 saatleri arasında görüşebiliriz.

  Life's a Beach

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınız zaman sahildeki yere gidin ve oradaki DJ ile konuşun. Kendisine hep olumlu cevap verin yani ''Y'' basın. En sonun dans edeceğiz aşağıdan yönler gelecek onlara yuvarlağın içinde iken basacağız bu şekilde 2500 puana ulaşmalıyız. Dans bitiminde 2500 puana ulaştıysak DJ ile arabaya binin ve radarda çıkan yere gidin. Geldiğiniz zaman görevimiz tamamlanmış olacaktır.

  Madd Dog's Ryhmes

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınız zaman üzerimizde bir çelik yelek var. Radardaki yere gidin, radardaki yere yaklaştığınız zaman gideceğiniz yer değişecek, içeriye girin ve elimize bir bıçak gelecek. Bu bıçak ile içerideki adamları sessizce öldürebiliriz. Adamların arkasına diz çökerek veya Sol ALT ile yürüyerek yaklaşın ve sağ tuşa basılı tutarak ''F'' ye basın ve adamı arkadan bıçaklayarak öldürün. İkinci güvenliği de öldürdükten sonra bir tane adam bize doğru geliyor sol tarafta saklanmak için bir yer var oraya giderek saklanın adam geldiği zaman arkasından bıçaklayın. Sonra ilerlediğiniz zaman bir odada 2tane adam var birisi oyun oynuyor diğeri ise içki içiyor. Diz çökerek onları da öldürün ve kitabın olduğu odadaki adamı da öldürdükten sonra kitabı alın. İçerisi adam kaynayacak artık adamları silah ile öldürebiliriz fakat sağdan gelen adamdan saklanın ve arkasından bıçaklayın elindeki susturuculu silahı alarak yine sessiz bir şekilde evden çıkın. Kitabı OG Loc'a götürün ve görevimizi bitirin.

  Şimdi biraz bekledikten sonra telefonumuz çalacak ve haritada C harfi çıkacak, sakın unutmayalım önce OG'nin görevlerini bitireceğiz.

  Management Issues

  Ödül: Respect

  Görevi başladığı zaman radardaki yere gidin ve oradaki arabaya binin fakat içindeki adamı aşağıya indirin ve öyle öldürün. Daha sonra arabayı alın ve hiç zarar vermeden radardaki yere götürün. Orada tam ortaya arabayı park edin ve arabalar hareket ettiği zaman iki arabanın arasında kalarak ilerleyin arabalar durduğu zaman sizde durun. Kadın ve adam arabaya bindikleri zaman radarda çıkan yere doğru sürün oraya yaklaştığınız zaman yani düz yola geldiğiniz zaman hızlanın tam denize uçacak iken arabadan aşağıya atlayın ver görevi başarı ile tamamlayın.

  OG'ye gittiğimiz zaman OG Loc bizim mahalleye gidiyor bizde bir arabaya atlayarak oraya gidelim ve göreve başlayalım. Arabadan indikten sonra telefonumuz çalacak arayan OG Loc bizi partiye davet ediyor bizde hemen gidiyoruz. Fakat OG Loc ile 20:00 ile 6:00 saatleri arasında görüşebiliriz.

  House Party

  Ödül: Respect

  İçeri girdiğimiz zaman demoda Ballas çetesi bize saldırıya geçiyor bizde dışarı çıkarak gelen bütün Ballaslıları öldüreceğiz. İlk başta arabalarla geliyorlar onları öldürdükten sonra yukarıdaki köprüden ateş ediyorlar onları da öldürdükten sonra her taraftan geliyorlar o yüzden dikkatli olun ölmeyin. Hepsini öldürdükten sonra görevimiz tamamlanmıştır.

  Bu görevden sonra OG harfinin de görevlerine son verdik artık sıra C harfinde, yeni görevi almak için yola çıkalım.

  Burning Desire

  Ödül: Kız Arkadaş

  Radardaki yeşil yere doğru gidin oradaki Molotof kokteylini alın ve radardaki sarı yere gidin oradaki adamları öldürün sonra pencerelerden içeriye Molotof kokteyllerini atın ve bir demo girecek bir kız pencereden bağıracak içeriye girin. Çabuk olun sağ tarafta kızın sağlığı bulunmaktadır. Dümdüz ilerleyin ve duvara geldiğiniz zaman sol taraftan merdivenler ile yukarı çıkın ve kızın yanına gidin. Kızın olduğu odanın kapısı alevler içinde olduğu için giremiyoruz. Aşağı kata inerek mutfaktan yangın söndürücüyü alın ve kızın yanına gidin alevleri söndürün. Şimdi geldiğiniz yoldan geriye gidemeyeceğiz çünkü bina çökmeye başlayacak. Yıkılan yerlerin sol taraflarındaki odalardan içeri girin ve o şekilde kendinize yol yapın sakın arkanızdaki kızı unutmayın ve kızın ve sizin geçebilmeniz için bazı alevleri söndürün. Dışarı çıktığınız zaman kız bize bir teşekkür öpücüğü konduracak sonra kızı evine

  bırakın ve görevimiz tamamlanmıştır.

  Açıklama;

  Artık bir kız arkadaşımız var bu kız arkadaşımızı istediğiniz zaman alıp bir yerlere götürürseniz sizden daha çok hoşlanacaktır. Size tavsiyem kendisini hemen yukarıdaki sokaktaki yere götürün yeter ve ayrıca sizi aradığı zaman sakın telefonu yüzüne kapatmayın yoksa size olan sevgisi düşecektir.

  Telefonumuz çalacak ve arayan Sweet bir sorun olduğundan bahsediyor ve bize Ammo-Nations ta olduğunu söylüyor bizde C'nin görevini bitirdikten sonra yanına gidelim ve göreve başlayalım.

  Artık radarda R harfi de kalktı sadece BS kaldı şimdi onun görevlerini almak için gidelim. Arada bir spor salonuna gitmeyi unutmayın...

  Gray Imports

  Ödül: -

  Görevi aldığınız zaman radardaki yere hemen gidin. Oradaki adamları iyice temizleyin, gireceğiniz kapının sağ tarafında konteynırın üstünde çelik yelek var. Onu alın içerideki adamları rahatlıkla öldürebilirsiniz. İçerideki adamları da öldürdükten sonra üst kata çıkın orada adamları da öldürün. Bir tane adam kaçacak onun peşine takılın siz onu takip ederken adamın çalışanları bize ateş edecek onları da öldürün sonra adam arabaya binecek adamın peşine takılın ve motosiklette iken adama ateş ederek arabasını patlatın ve adamı öldürün, adam öldüğü zaman görevimiz bitmiştir.

  Doberman

  Ödül: Respect

  Görevi aldığını zaman elinizde fazla silah yok ise Ammo-Nations dan mermi ve silah alabilirsiniz. Radarda bir adam resmi çıkacak oraya giderek oradaki Ballas çetesinin adamlarını öldürün. Radarda bölge kırmızı bir şekilde yanıp sönmeye başladığı zaman ÇETE SAVAŞI BAŞLAMIŞTIR. Ballaslılar burayı ellerinde tutmak için 3 defa atağa geçiyorlar. 1. atakta sopalar ile, 2.atakta tabanca ile ve 3.atakta pompalı ve makineli silahlar ile geliyorlar. Etrafta sağlık ve çelik yelek bulunuyor o yüzden rahat olabilirsiniz. Bu 3 atağıda başarı ile geri teptirirseni burası sizin olacaktır. Etrafta bizim çetenin adamları var, başkaları bizim alana saldırdıkları zaman, saldırdıkları zaman orası kırmızı yanıp sönüyor oraya gidip adamları öldürdüğünüz zaman orasını kurtarmış olacaksınız. Benim dediklerimi anlatan bir demo girecek ve demo sonunda bir adam bize doğru koşacak onu öldürün ve görev tamamlansın.

  Artık evimizin yanında 5000$ birikecek arada sırada giderek bu parayı alabiliriz.

  Açıklama;

  Arkadaşlar oyunun burasında görevler var fakat etrafta diğer çetelerin yerleri var isterseniz oraları ele geçirerek RESPECT'i arttırın yada direk görevlere başlayın. Yanınız da birçok koruma ile gezmek istiyorsanız buraları ele geçirebilirsiniz, fakat ileride ele geçirdiğiniz bütün yerler gidecek şimdiden söyleyeyim.

  Bu arada Sweet ile saat 9:00 ile 17:00 arasında görüşebiliriz.

  Los Sepulcros

  Ödül: Respect

  Sağınızda ve solunuzda iki tane adam var onların yanına giderek sağ tuşa basılı tutarak ‘'G'' ye basın ve bizim ile gelsinler. Sonra arabaya binin 4 dakika içerisinde radarda gözüken yere gitmelisiniz. Geldiğiniz zaman Sweet ve diğer adamlar duvardan atlayarak diğer tarafa geçecekler bizde duvardan atlayarak Sweet'in yanına gidelim. Orada adamın gelmesini beklerken bize adamları yanımıza çağırma, olduklaru yerde kalmalarını, biz takip etmelerini nasıl yapacağımızı söylüyor. Adam geldiği zaman ‘'G'' ye basın ve adamlar sizin ile birlikte gelsin etraftaki bütün Ballaslıları öldürdükten sonra Keane'i öldürün sonra Sweet arabaya bindiği zaman sizde binin ve doğru Grove Street'e gidin ve görevi tamamlayın.

  Reuniting The Families

  Ödül: Respect

  Arabaya binin ve radardaki yere doğru ilerleyin geldiğiniz zaman demoda SWAT ekibi gelecek onları öldürün ve içeri girin. Radarda mavi bir nokta var o Sweet oraya gidin. Fakat giderken önünüze birçok SWAT ekibinin adamları çıkacak onları öldürün. Öleceğiniz zaman odalara girin bakın eğer bir kadın var ise kadın bizi öpüyor ve bizim sağlığımız doluyor. Bu şekilde ilerleyin Sweet'i bulduğumuz zaman demo girecek demoda binanın çatısındayız tepemizde helikopter var onu indirin. Sonra Sweet'i izleyin, Ryder ve Big Smoke gelecek arabaya bineceğiz, arkamızdan gelen polis arabalarını yok edin. Daha sonra 2 tane motorlu polis arada bir gelip arabaya atlıyor onlarıda öldürün en sonunda helikoptere karşı ilerliyoruz ve buradan sonra görev tamamlanmıştır.

  The Green Sabre

  Ödül: -

  Telefonumuz çaldığında arayan Cesar, konuşma bittikten sonra hemen radardaki yere doğru ilerleyin. Radardaki yere geldiğiniz zaman oradaki arabaya binin ve demoyu izleyin. Demo bittikten sonra sağ üst köşede Sweet'in sağlığı çıkacak ve radardaki yere hızla gidin oraya geldiğiniz zaman Sweet ile konuşacağız. Bu konuşma sonunda karşınızdaki Ballaslıları ve gelen bütün Ballaslıları öldürün. En sonunda polisler gelecek ve bizi yakalayacaklar. Demoyu bittikten sonra yeni bir yerdeyiz... Artık yeni görevler ve yeni kişiler bizi bekliyor.

  Badlans

  Ödül: -

  Görevi aldığınız zaman önce Ammo-Nations'a giderek biraz silah alın ve bir araçla radardaki yere gidin. Sonra oradan dağa çıkın radardaki yere geldiğiniz zaman araçtan inin. Sessizce kulubenin oraya gidin ve F.B.I adamlarını öldürün ve adam kaçacak arabaya binmeden önce öldürürseniz sizin için daha iyi olur, arabaya binerse motora binerek peşine takılın. Arabasını patlatana kadar ateş edin adam arabadan atladığı zaman öldürün. Sonrada fotoğrafını çekin ve görevi aldığımız yere gelin, görevimiz tamamlanmıştır.

  Telefonumuz çalacak ve arayan Cesar, Knuşması bittikten sonra radarda bir Soru İşareti çıkaca doğru oraya doğru yola çıkın.

  Geldiğiniz zaman telefonunuz çalabilir açın arayan Sweet konuşması bittikten sonra içeri girin.

  First Date

  Kadını alın ve bir arabaya binin bekleyin çünkü kadın bir yerler söyleyecek ve bu yerlerden bir yere gitmeniz gerek. Hemen bulunduğunuz yerde bir benzin istasyonu var oraya gidin ve ilk görevi yapın.

  Tanker Commander

  Ödül: 5000$

  Kadını oraya götürün ve demoyu izleyin. Demonun sonunda TIR'a binin ve sol taraftaki tankeri alın. Daha sonra adamlar bizi engellemeye gelecek TIR dan inin ve adamları öldürün fakat dikkat edin TIR'ın sağlığı var. O yüzden arabayı patlatırken dikkatli olun. Sonra radardaki yere gidin ve TIR'ı bırakınca görevimiz tamamlanmıştır.

  Buraya gelip istediğimiz zaman gelip bu yaptığımız görev gibi yapabiliriz.

  Telefonumuz çalacak ve radarda TT harfleri çıkacak doğru oraya gidip görevimizi alalım.

  Body Harvest

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınız zaman radardaki yere ilerleyin. Orada o makineyi almamızı çiftçiler engelleyecek onları öldürerek yada öldürmeden ilerleyin. Makineyi aldığınız zaman radardaki yere götürün biraz sorun oluyor çiftçiler onların işine de bakın. Makineyi çiftliğe bıraktığınız zaman görev tamamlanmıştır.

  Görev bittikten sonra telefonumuz çalıyor arayan Cesar, haritada CV harfi çıktı oraya gidelim kız kardeşimizi görelim. Daha sonra Catalina bizi arayacak ve haritada Pembe C harfi çıkacak oraya gidelim ve görevi alalım.

  Radarda 3tane dolar işareti var. Ben önce sağ taraftakine gideceğim. Daha sonra sol taraftaki en yakın olan yere sonrada diğerine gideceğim.

  Local Liquor Store

  Ödül: 1000$

  4tane adam gelip bizim soyacağımız yeri soyuyorlar ve kaçıyorlar. Catalina birisini öldürüyor ve o atv ye binerek peşlerine takılıyoruz. Kaçan adamlara yaklaştığınız zaman Catalina ateş edecek, ateş etiği zaman ölürse adamdan çanta düşüyor geri dönüp onu alın ve adamların peşine yine takılın. Hepsinde böyle oluyor en sonuncusunu da öldürdüğünüz zaman Catalina'yı evine bırakın ve görevi sona ersin.

  Against All Odds

  Ödül: 2000$

  Catalina ile görev yerine geldiğiniz zaman Catalina bize patlayıcı verecek. Sonra içeri girin demoyu izleyin ve sağ taraftaki kapıya 3tane bomba yerleştirin, sonra kumandası ile kapıyı patlatın. İçerideki kasayada 2tane koyun ve patlatın. Sonra arabaya binin polislerden kurtulmak için araba boyatmaya gidin arabayı boyattıktan sonra Catalina'yı evine bırakın görev tamamlanmıştır.

  Small Town Bank

  Ödül: 10000$

  Catalina'yı radarda tek başına kalan dolar işaretine götürün. İçeride bir güvenlik ve birkaç insan var güvenliği öldürün. Sonra alarm ötecek ve bütün polisler oraya toplanacak. İçeride 3tane bankamatik var onları pompalı ile kırın ve çıkan paraları alın. Sonra Catalina'yı izleyin önünüze gelen polisleri de öldürün. En sonunda 2tane motosikletli polis gelecek onları öldürün ve motor ile Catalina'yı izleyin. Catalina bir yerde polisler ile karşılaşacak orada Catalina'yı alın ve evine götürün, görev tamamlanmıştır.

  Telefonumuz çalacak ve arayan Cesar, her Pazartesi ve Cuma günleri bu şekilde bir telefon gelecek ve radarda çıkan yere gidebileceğiz. Orada bir araç bir şeyler atıyor onları toplayabilirsek belli bir miktar para kazanabiliriz. İsterseniz bunu yapabilirsiniz… Ben görevleri bitirdiğim zaman yapacağım sizde isterseniz o zaman yaparsınız seçim sizin… Günleri Tab'a basarak görebilirsiniz, özelliklerin sağ alt köşesinde İngilizce olarak günlerin kısaltmaları yazıyor.

  Telefon yine çalacak ve arayan Cesar, bizi bir yarışa davet ediyor radarda CV harfi çıktı bizde hızlı bir araba alarak oraya gidiyoruz(bu hızlı araba Catalina'nın evinin yanında mevcut) ve şunlara nasıl araba kullanılıyormuş öğretelim…

  Wu Zi Mu

  Ödül: 5000$

  Görev yerine geldiğiniz zaman yarış başlayacaktır. Yarışta önünüzdeki kırmızı yerlerden geçmelisiniz. Bunlardan geçerek yarışı birinci bitirebilirseniz görev tamamlanmıştır.

  Farawell, My Love…

  Ödül: -

  Buda bir yarış bu yarışı da ise az önceki yarışta gittiğimiz yolun tersini gideceğiz, fakat amaç yine aynı yarışı kırmızı noktaların hepsinden geçerek bitirmek. 1. olarak bitirdiğiniz zaman görev tamamlanmıştır.

  Telefonumuz çalacak arayan dedemiz J konuşma bittikten sonra radarda TT harfi çıkacak oraya giderek görevi alın.

  Are You Going To San Fierro?

  Ödül: Respect

  Görevi aldığımız zaman elimizde alev silahı var bu silah ile radardaki kırmızı şeyleri yani ağaçları yakacağız. 6dakika içinde bütün ağaçları yakın ve sonra Thruth'un yanına gidin. Elimize bir roket atar gelecek tepedeki helikopteri yok edin sonra arabaya binin. Radar çıkan yere yani San Fierro'ya gidiyoruz. Radardaki yere geldiğiniz zaman görevimiz sona ermiştir.

  Wear Flowers In Your Hair

  Ödül: -

  Thruth ile beraber arabaya binin, radarda çıkan mavi noktaya gidin ve orada CAPSLOCK' basın adam arabaya gelsin, sonra radarda çıkan kırmızı artı işaretine gidin yani hasta haneye, orada kırmızı yerde durun. Sonra radardaki mavi noktaya gidin orada da CAPSLOCK' basın ve adam gelsin konuşalım ve sonra radarda çıkan mavi resme gidin. Daha sonrada mavi noktaya gidin orada da CAPSLOCK' basın ve sonra garaja geri dönünce görev tamamlanmıştır.

  Telefonumuz çalacak ve arayan Zero kendisinin dükkanını satın almamızı istiyor. Elinizde yeterli para var ise gidip satın alın, ve görevlerine başlayabilirsiniz. Yerin fiyatı: 30000$ haberiniz olsun. Eğer orayı satın alır iseniz Zero bize tekrar telefon edecek ve bizim için görevlerinin olduğunu söyleyecek. Fakat ben önce CJ'in görevlerini bitireceğim ondan sonra sıra sıra gideceğim.

  555 We Tip

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınız zaman radardaki yere gidin. Orada garson bir arabayı alacak ve sizde gidip onu takip edin. Garaja girdiği zaman arabadan inmesini bekleyin indiği zaman öldürün ve kıyafetini giyin. Sonra radardaki yere gidip bekleyin. Bir demo girecek bir araba göreceksiniz. Bu araba geldiği zaman garson konuşur garsondan önce sizin binmeniz gerek, en son gelirse rahat rahat binebilirsiniz. Arabaya bindiğini zaman doğru radardaki yere gidin çabuk olun çünkü 2:30 dakika başladı bile. Geldiğinizde bekleyin araba çıkacak çıktığı zaman arabaya zarar vermeden garaja giderek arabayı park edin. Sonra radardaki yere gidip olan biteni izleyin.

  Deconstruction

  Ödül: Respect

  Hemen yukarıya çıkın ve oradaki buldozeri alın ve bütün evleri yıkın fakat evlerin önündeki patlayan bidonlara dikkat edin. Hepsini yok ettikten sonra bir çukur var o çukurun önünde bir tuvalet var o tuvaleti o çukura buldozer ile itin, sonra çimento kamyonu ile çıkan yere gidin ve görev tamamlanmıştır.

  Telefonumuz çalacak arayan Jethro sürücülüğümüzü geliştirmek için bir okul olduğunu söylüyor oraya gidip geliştirebiliriz. (Ben bütün okulların sınavlarını çözümün sonunda yazacağım.)

  CJ harfi artık değişik bir şekil aldı, ama biz görevlerimizi oradan almaya devam edeceğiz.

  Photo Opportunity

  Ödül: Respect

  Radarda mavi bir nokta çıkacak orada Cesar bizi bekliyor oraya gidin, gelince arabaya binin ve radarda çıkan yere doğru gidin. Geldiğiniz zaman arabadan binin sağ taraftaki merdivenlerden çıkın oradaki kırmızı şeridin içine girin. Elimizde kamera var, gelen adamların yüzlerini çekin, ilk Ryder, sonra T-Bone Mendez, Mike Toreno ve Jizzy bunların fotolarını çektikten sonra görev tamamlanmıştır.

  Jizzy

  Ödül: Respect

  3000$

  Görevi aldığımız zaman radarda mavi bir kurukafa işareti var. Oraya gidin ve görevi alın. Bir süreliğine görevimizi buradan alacağız. Görevi aldığınız zaman pimpmobile adlı bir araba var ona binin ve içindeki kadını radardaki yere götürün. Sonra arabadaki telefon çalacak konuşmadan sonra 2dakika içinde radardaki yere giderek oradaki adamı öldürmeliyiz(sakın kadını öldürmeyin). Sonra yine telefon çalacak ve bu sefer radardaki yere gidin sağ üst tarafta HO diye bir ibre var orada dayak yiyen kadının sağlığıdır. Onu da kurtardıktan sonra telefon çalacak ve radardaki yere gidin. Limuzin ve bir jip gidiyor bunları yok etmemiz lazım. Bunları da yok ettik den sonra görevimiz bitiyor.

  Artık görevleri buradan alacağız. Telefonumuz çalacak ve bir zamanlar yarış yaptığımız ve yarışı kaybeden arkadaşımız Woozie, bize görev verebileceğini söylüyor, fakat biz şimdi gidip Z'nin sonra Jizzy'nin görevlerini bitireceğiz.

  Air Raid(Zero)

  Ödül: 3000$

  Görevde ufak kırmızı uçaklar geliyor onları makineli silah ile yok etmeliyiz. Sağ üst köşede bir ibre var o ibre bitmesin, gelen uçakları 3dakika 10saniye boyunca vurur iseniz sonunda görev bitecektir.

  Supply Lines…

  Ödül: 5000$

  Uçağı aldığınız zaman radarda 5tane kırmızı hareket eden nokta var bunları bu uçak ile yok edeceksiniz. Sağ tarafta benzininizi gösteren bir ibre var. Benzininiz bitmeden radardaki bütün araçları ve motosikletlileri öldürdüğünüz zaman radarda sarı bir nokta çıkacak oraya gidin ve görevi sonlandırın.

  New Model Army

  Ödül: 5000$

  Helikopter ile alttaki araca yol açacağız. Helikopterin altındaki mıknatıs ile bidonları, bombayı ve köprüleri sağ tuşa basarak alabiliyoruz ve de bırakabiliyoruz. Sağ tarafta süre ve alttaki aracın sağlığı bulunmaktadır. Göreve başladığımız yerde köprü ve bombalar var. İlk önce araç takılacak onu kurtarın sonra bir köprü alarak yolu yapın. Takıldığı zaman kurtarın fakat ileride 3tane tank var bunları gidip bomba alarak üstlerine atarak patlatabilirsiniz. En sonunda araç düşman hattına girince görev tamamlanmıştır.

  Artık burada para birikecek maksimum 5000$ buraya arada bir gelerek bu parayı alabilirsiniz.

  T-Bone Mendez

  Ödül: Respect

  5000$

  Bir araca binerek radardaki yere gidin. Bir demo girecek demo da adamlar paketleri arabadan alarak kaçacaklar. Sizde motora binmişsiniz, kaçan adamların peşine takılın diplerine gelince Sol CTRL ile adamın arkasındaki paketi alın. Bu şekilde bütün adamlardakileri aldığınız zaman radarda sarı bir nokta çıkacak oraya gidin ve görevi tamamlayın.

  Mike Toreno

  Ödül: Respect

  7000$

  T-Bone Mendez ile hemen araca binin, 5:30dakika içerisinde radardaki yere gitmelisiniz(CJ ambleminin arkasındaki yer), oraya geldiğiniz zaman yer değişecek oraya(Tren istasyonunun altında) gidin ve orası da değişecek ve en son olarak hava limanına gitmelisiniz. Orada güvenlik kapısından geçtikten sonra sol tarafa dönün ve ilerleyin. Sağ üst köşede SIGNAL çıkacak onun en çok arttığı yerlere gidin ve sonunda bir minibüs ve iki tane motosikletli adam göreceksiniz onları öldürün (arabayı sakın patlatmayın). Demo dan sonra arabayı patlatın ve bir araba ile radardaki yere gidin. Geldiğiniz zaman peşinize polis takılacak onlardan kurtulun ve radarda çıkan yere gidin görevi sonlandırın.

  Artık kurukafa şu anlık bitti. Radarda CJ amblemi artık kırmızı bir işaret oldu görevlerimizi oradan alacağız.

  Out Rider

  Ödül: Respect

  9000$

  Görevi alırken telefon çalacak arayan Jizzy konuşması bittikten sonra radarda mavi yere gidin. Sonra T-Bone Mendez ve Toreno ile radardaki yere gidin. Oradaki boza koyu ve keskin nişancı silahını alın. Motosiklete binin ve radarda kırmızı gözüken yerlere giderek oralardaki adamları ve arabaları yok edin. Minibüsü beklemenize gerek yok en sonuncusunu da yok ettikten sonra minibüsü takip edin onun durduğu yere gidin ve görevi tamamlayın. Dikkatli olun görevden sonra polisler saldırıyor onlara dikkat edin.

  Snail Trail

  Ödül: -

  Görevi aldığımız zaman yukarıdaki inşaatın oradaki borunun içindeki keskin nişancı silahını alın ve doğru radardaki yere gidin. Siz oraya yaklaştığınız zaman tren hareket edecek oradaki motosiklete binerek treni takip edin. Trenin en son durduğu yerde sizde durun, trenden inen adam bizi görmemeli. Sağ üst köşede Spook-O-Meter var onu doldurmadan adamı takip edin. Adam istasyondan çıktığı zaman taksi bekleyecek. Taksiye bindiği zaman yine takip edin, adam taksiden indiği zaman bir yere geçin ve elinize keskin nişancı silahını alıp takip ettiğimiz adamı ve konuştuğu adamı öldürün ve görevi bitirin.

  Radardaki C harfi artık yine kırmızı işarete döndü. Buranın görevleri bittiği zaman ilk işimiz W'nin yani Woozie'nin görevlerini bitirmek olacak. Fakat burada görevi alabilmemiz için saat 20:00 ve 6:00 arası gelmemiz lazım.

  Ice Cold Killa

  Ödül: Respect

  12000$

  Görevi alırken demoda Cesar elimize susturuculu bir tabanca veriyor. Demodan sonra bir araba ile Jizzy'nin kulübüne gidin. Korumalar bizi içeriye almayacaktır. Bizde sol taraftaki inşaattan yukarıdaki açık olan pencereden içeri gireceğiz ondan önce Pimpmobile'in tekerleklerini patlatın ki Jizzy'i kolaylıkla öldürün. İçeri girdiğiniz zaman sessiz bir şekilde Jizzy'nin yanına gidin Jizzy kaçacak onu koruyan adamları öldürün ve sonra dışarı çıkın arabaya binerek kaçacak peşine takılın ateş ederek onu arabadan indirmeye çalışın. İndiği zaman öldürün ve telefonu alın görevimiz tamamlanmıştır.

  Pier69

  Ödül: Respect

  15000$

  Görev yerine geldiğiniz zaman Cesar yukarıda onun yanına gidin. Geldiğiniz zaman T-Bone Mendez'in admlarını göreceksiniz. Woozie ve adamları da gelecek sizde keskin nişancı silahı ile T-Bone Mendez'in adamlarını öldürün ve daha sonra size gelen adamları da öldürdükten sonra radardaki çıkan yere gidip T-Bone'u öldürün. Demo girecek ve Ryder kaçacak peşine takılın bota binin ve Ryder'ı öldürün, Ryder hızlı bir şekilde kaçacak yanına geldiğiniz zaman sağ ise sağa(E), sol ise sola(Q) bakarak ateş edin ve botunu patlatın. Görev tamamlanmıştır. Görev sonunda peşinize polisler takılacak onlara dikkat edin.

  Toreno's Last Flight

  Ödül: Respect

  18000$

  Arkadaşlar görevi aldığınız zaman radardaki yere gidin oradaki bütün adamları öldürün ve yukarıya çıkın helikopter kaçacak oradaki roket atarı alın. Aşağıdaki motoru da alın helikopterin peşine takılın. Sağ tarafta helikopterin sağlığı çıkacak onu durduğu zaman roket atarak yok edin ve görevi tamamlayın.

  Bu görevden sonra artık kırmızı işaret kalktı sadece W harfi kaldı onunda görevlerini bitirmek için yola çıkalım.

  Mountain CLoud Boys

  Ödül: Respect

  5000$

  Görevi aldığınız zaman Woozie ile birlikte arabaya binin ve radardaki yere gidin. Geldiğiniz zaman bekleyin Woozie'yi takip edin bir demo girecek bu demo da birileri bize saldıracak bunları öldürerek ilerleyin daha sonra Woozie ile bir arabaya bineceğiz biz süreceğiz Woozie peşimizdeki adamları öldürecek adamları öldürdüğünüz zaman Woozie'yi radardaki yere götürün ve görevi tamamlayın.

  Ran Fa Li

  Ödül: Respect

  6000$

  Görevi aldığınız zaman hava limanın araba parkına gidin oraya geldiğiniz zaman içeri girin ve radardaki yerdeki aracı alın. Aracı aldığınız zaman bir minibüs gelecek onu yoldan çekin ve adamı öldürün radardaki yere giderken sizi durdurmaya çalışacakları sağ taraftaki ibreyi sonlandırmadan yani arabayı patlattırmadan görev yerine gitmelisiniz. Görev yerine yaklaşırken etraftan araçlar gelecek sizi engellemek için onlara dikkat edin. Görev yerine geldiğiniz zaman görev sona ermiştir.

  Lure

  Ödül: Respect

  8000$

  Görevi aldığınız zaman araca binerek radardaki yere gidin. Geldiğiniz zaman radardaki kırmızı yerlerden geçeceksiniz. Fakat sağ tarafta Hasar İbresi var bu ibreyi bitirmeden ve peşinizdeki motosikletlileri öldürmeden radardaki yerlere gidin. En son yere geldiğiniz zaman demo girecek bu demo görevin bittiğini belirtir.

  Görevi almadan önce biraz denize gidip yüzmemiz lazım. Bu görevi alabilmemiz için suyun altında daha fazla kalmamız lazım yani Lung Capacity'i arttırmamız lazım. Artırdıktan sonra saat 20:00 ile 6:00 arasında görevi alabiliriz.

  Amphibious Assault

  Ödül: Respect

  11000$

  Görevi aldığınızda hemen radardaki yere orada adam denize atlayacak. Sonra önünüzdeki kırmızı yuvarlaklardan ilerleyin ve açık denize çıkın. Dikkatli olun etrafta 4 tane tekne var bunlar bizi gördükleri zaman bize ateş ediyorlar. Biz büyük gemiye çıkacağız gemiye çıktığınızda elinizde bıçak yok ise oradaki bıçağı alın radardaki yere giderken gemideki bütün adamları öldürün ve radardaki yere geldiğiniz zaman ‘'F'' tuşu ile bombayı yerleştirin. Daha gemiden atlayarak radardaki yere gidin ve görevi bitirin.

  The Da Nang Thang

  Ödül: Respect

  15000$

  Görevi aldığımız zaman bir helikopter ile gemiye gideceğiz helikopterin silahı ile gemideki adamları öldürün bir roket atarlı adam bizi vuracak ve suya düşeceğiz. Gemiye çıkın oradaki adamı sessizce öldürün, daha radardaki yere doğru ilerleyin önünüze çıkan adamları öldürün. Aşağıya indiğiniz zaman radardaki yere gidin giderken sizi engelleyen adamlar çıkabilir onları öldürün, oradaki adam bize el bombası atıyor bunu öldürün ve konteynırın yanına giderek kilidine bir el ateş edin ve adamları serbest bırakın. Sonra adamları bırakıp radarda gözüken yerdeki adamı öldürün ve kurtardığınız rehinelerin yanına gidin ve görevi tamamlayın.

  Radardaki W harfi yani Woozie'de artık bitti şimdi ilk yerimiz yani benzinlikte kırmızı işaret çıktı oraya giderek görevi alalım.

  Yay-Ka-Boom-Boom

  Ödül: Respect

  25000$

  Görevi aldığınız zaman radardaki yere giderek oradaki arabayı alın ve radarda çıkan yere gidin. Kapı kapalı, kapının önündeki adamları öldürün ve kapı açılacak içeri girin adamları öldürün ve radardaki yere ilerleyin rampanın üstünden içeri girin ve içerideki yere arabayı park edin. Arabada iken farenin sol tuşu ile arabadaki bombayı aktif hale getirin ve 40saniye içinde buradan kaçın. Kapıya doğru gidin bir araba gelecek adamları öldürün ve arabaya binin. Sağ tarafınızdaki uçuş yerinden araba ile uçun ve garaja geri dönünce görev tamamlanmıştır

  Görevden sonra eğer Sürücü Kursunu bitirdi iseniz telefonumuz çalabilir. Radarda CV harfi çıkacak oraya giderek oradaki yeri satın alın ve garaj da CV harfi çıkacak oraya giderek göreve başlayın.

  Bu yazacağım görevler Sürücü Kursunu bitirince açılıyor. Truth ile geldiğimiz garajın sol köşesindeki yeri alabilmemiz için bu görevleri yapmamız lazım.

  Zeroing İn

  Ödül: Respect

  5000$

  Radardaki kırmızı noktalara gidin ve yeterince hızlı olur iseniz önünüze bir araba gelecek bu arabayı Sürücü Kursunda yaptığımız gibi ters yöne çevirmeliyiz. Çevirdiğimiz zaman arabanın kullanıcısı inecek arabaya binin ve garaja götürünce görev tamamlanacaktır.

  Test Drive

  Ödül: Respect

  5000$

  Cesar ile bir arabaya binin ve radardaki yere gidin. Radardaki yere geldiğiniz zaman bir demo girecek demoda Cesar bir araç kaçıracak bizde bir arabaya bineceğiz ve aşağıya atlayın. Sonra Cesar'ı izleyin peşinize polisler takıla bilir. Cesar'ı takip edin ondan ayrılmayın en sonunda polislerden kurtulunca garaja gideceğiz ve görev sona erecek.

  Customs Fast Track

  Ödül: Respect

  5000$

  Cesar'ın aracına binin ve radardaki yere gidin. Orada araçtan inin ve makineyi kullanın. Bu makine ile geminin üstündeki konteynırları Cesar yanına indirerek doğru aracı bulacağız. Doğru aracı bulduğumuz zaman Cesar bizi aşağıya çağıracak çünkü birkaç adam gelecek onları öldürün fakat Cesar'a dikkat edin. Adamları öldürün ve Cesar ile araca binin arabayı garaja bırakın ve görev tamamlanmıştır.

  Bu görevden sonra bir demo girecek demo da bir liste gelecek bu listedeki araçları limandaki geminin tepesine çıkarak bırakabilirsiniz. Bu şekilde arabaları koyduğunuz zaman her araba başına bir miktar para alacaksınız.

  Punchure Wounds

  Ödül: Respect

  5000$

  Görevi aldığınız zaman bir arabadayız radardaki kırmızı noktaı takip edin önüne geçtiğiniz zaman yoluna dikenli telleri s farenin sol tuşu ile bırakabilirsiniz. Araba bu dikenlerden geçtiğinde sürücüsü araçtan inecek ve bir demo girecek. Demodan sonra araca binin ve arabayı garaj götürün.

  Bu dört görevide yaptıktan sonra artık Wang Araba Galerisi bizimdir. Burada maksimum 8000$ birikiyor bu parayı arada bir gelip alabilirsiniz.

  Bu görevleri yaptıktan sonra telefonunuz yeni çalabilir yada görevleri yapmadan önce çalmış olabilir. Radarda Soru İşareti çıkacak oraya giderek görevlerini bitirelim.

  Monster

  Ödül: 4000$

  Görevi aldığınız zaman 6:30 dakikanın altında radarda çıkan 35 kırmızı şeritten geçmeniz lazım. Dik yerlerde Space'a basarak 4çeker duruma getirebilirsiniz aracı, en son yere geldiğiniz zaman görev tamamlanacaktır.

  High Jack

  Ödül: 7000$

  Görevi aldığınız zaman Cesar ile hemen motora binin ve radardaki giden noktaya gelin ve orada kamyonun yanında onunla aynı hızda ilerleyin ki Cesar kamyona doğru atlasın ve içerideki adamı öldürsün. Cesar işini bitirdiği zaman motordan inin kamyona binin ve kamyonu garaja götürün.

  Interdiction

  Ödül: 1000$

  Görevi aldığınız zaman radardaki yere doğru ilerleyin oraya geldiğiniz zaman demo girecek demodan sonra kulübenin önündeki roket atarı alın ve herhangi bir araca binerek dağın tepesine çıkın. Bir helikopter gelecek bu helikopterin sağlığı sağ üst köşede gözüküyor gelen diğer helikopterleri yok ettikten sonra bizim helikopter bir yere bir çanta atacak. Oraya gidin ve çantayı alın daha sonra istediğiniz araç ile radardaki yere gidin ve görevi tamamlayın.

  Verdant Meadows

  Ödül: Respect

  Bu görevde radarda çıkan uçak resmine giderek orayı satın alın ve yukarı kata çıkarak uçuş sınavlarına başlayın.

  1. Sınav: Take Off => Uçağı yerden kaldırarak ve tekerlekleri içeri sokup radardaki kırmızı yuvarlaklardan geçmek.

  2. Sınav: Land Plane => Uçağın tekerleklerini açarak kırmızı yuvarlaktan geçerek uçağı radardaki yere indirmek.

  3. Sınav: Circle Airstrip => Uçağı radardaki kırmızı yuvarlakların hepsinden geçirmek.

  4. Sınav:Cirle Airstrip and Land => Uçağı radardaki kırımızı yuvarlaklardan geçirerek yere indirmek.

  5. Sınav: Helicopter Take Off => Helikopteri istenilen yüksekliğe çıkarmak ve 180 derece döndükten sonra kırmızı yuvarlaktan geçmek.

  6. Sınav: Helicopter Land => Helikopteri bulunduğu yerden radardaki yere indirmek.

  7. Sınav: Destroy Targets => Helikopter ile önünüzdeki 3 kamyonu yok edip sonra hareket halindeki araçları da yok ettikten sonra helikopteri yere indirmek.

  8. Sınav: Loop-The-Loop => Uçak ile kırmızı yuvarlaktan geçtikten sonra Pad8 tuşu ile havada takla atarak diğer kırmızı yuvarlaktan girmek.

  9. Sınav: Barrel Roll => Kırmızı yuvarlaktan geçtikten sonra A ya basarak sola doğru döndükten sonra kırmızı yuvarlaktan girmek.

  10. Sınav: Parachute Onto Target => Paraşüt ile aşağıdaki kırmızı yuvarlağa inmek.

  Bu sınavların hepsini yaptıktan sonra radarda uçak resmi çıkacak bu görevleri yapalım. Sınavlar biter bitmez telefonumuz çalacak Woozie arayacak bizim için görevleri olduğunu söyleyecek. Ama önce uçak işlerini bitirelim de sonra oraya gideriz. J

  N.o.e

  Ödül: 15000$

  Görevi aldığınız zaman hemen uçağa binin ve 10 dakika içerisinde radardaki yere ulaşın fakat sağ tarafta bir ibre var bu ibrenin dolmamasına dikkat edin. Eğer dolar ise peşinize F16lar takılacaktır. Bu ibreyi doldurmamanız için sadece alçaktan uçmanız lazım. Radardaki yere geldiğiniz zaman kırmızı yuvarlaktan geçin ve uçağı kaldırdığımız yere geri dönün fakat bu ibre dönerken de devam ediyor. Birde askeri üsten geçerken dikkat edin yoksa roket atarlar sizi vurabilir.

  Stowaway

  Ödül: 20000$

  Demodan sonra motosiklet ile hızlı bir şekilde uçağın arka kapısından girmelisiniz. Fakat gelen varillere dikkat edin. Uçağa girdiğiniz zaman elimizde bir tane uzaktan kumandalı bomba olacaktır. İçerideki adamları öldürün ve en sondaki paraşütlü adamı öldürdükten sonra paraşütü alın bombayı uçağa bırakın ve aşağıya atlayın.

  Black Project

  Ödül: -

  Görevi aldığınız zaman askeri güvenlik bölgesinin kapısının önündesiniz. İçerdeki adamları öldürürken bir bina var o binaya girerek roketleri devre dışı bırakın ve sonra radardaki yere giderek oradaki telleri kırın içeri girin. İçerideki askerleri öldürerek ilerleyin ve radardaki yere geldiğinizde güvenlik kartını alın kapıyı açın ve merdivenlerden en aşağıya inin, askerlere dikkat edin. Jetpack'ı alın ve radardaki yere gelin, görev sonlanmıştır.

  Green Goo

  Ödül: 20000$

  Jetpack ile radardaki yeşil yere gidin oradaki askerleri öldürün ve kutuları kırın ve çıkacak olan şeyi alın ve radardaki yere götürün, görevi tamamlayın.

  Bu görevi de tamamladıktan sonra burada artık 10000$ birikecek buraya istediğiniz zaman gelin olan parayı alabilirsiniz.

  Fender Ketchup

  Ödül : Respect

  5000$

  Göreve bir araba ile başlıyoruz. Görevimiz aracın önündeki adamı çok hız yaparak korkmasını ve konuşmasını sağlamak. Çok fazla çarpmadığınız sürece adam ölmez ve ani dönüşlerde araçtan düşmez. Fakat hızlı çarparsanız düşüp görevi kaybedebilirsiniz. Eğer yüksek yerlerden atlarsanız daha fazla korku olduğundan korku barı daha hızlı artacaktır. Adama konuşunca radardaki sarı noktaya geri dönün ve paranızı alıp görevi bitirin.

  Explosive Situation

  Ödül: Respect

  5000$

  Şimdi bir araç bulun ve gösterilen yere gidin. Şimdi bir maden alanına giriyoruz. Burada 4 tane kutu içlerinde de dinamitler var. Köşede çıkan zamanı aldırmayın. Zamanı yok etmek için, siyah elbiseli telefonla konuşan adamı öldürün. Zaman yok olunca radardaki yeşil noktalardaki kutuları yok edin. Yok etmek için orada bulunan büyük kamyonu kullanıyoruz. Kamyon ile kutuları üzerinden geçin ve dinamitleri alın. Hepsi bitince demo giriyor. Demoda motosiklete binin ve gösterilen yerlerden kaçın. Sarı noktaya gelerek görevi bitirin.

  Woozie'nin mekanının orada yeşil bir dolar işareti çıktı. Woozie'nin görevlerini bitirdikten sonra oraya başlayabiliriz.

  You've Had Your Chips

  Ödül: Respect

  10000$

  Görevi aldığınızda radardaki yere gelin ve içeri girin. İçerideki bütün adamları öldürün ve tepesinde yeşil işaret olan beyaz makineleri patlattıktan sonra radardaki yere geri dönün ve görevi tamamlayın.

  Don Peyote

  Ödül: Respect

  Görevi aldınız zaman altınıza 3 kişilik bir araç alarak radardaki yere gidin. Oradaki adamları aldıktan sonra hemen radardaki yere gidin. Orada adamlar size saldıracak onlardan kaçın ve radardaki yere götürün. Geldiğiniz zaman peşinizdeki adamlarda gelecek onları orada öldürün ve görevi tamamlayın.

  Şimdi radardaki dolar işaretine gidin ve oranın görevlerini de bitirelim.

  Telefonumuz çalacak ve radarda beyaz bir işaret çıkacak burası Mafyaların yeri dolar işareti bitince görevlerimize buradan devam edeceğiz.

  Architectural Espionage

  Ödül: Respect

  Şimdi göreve başlayın ve gösterilen yere gidip elinde fotoğraf makinesi olan turisti öldürün. Eğer fotoğraf makineniz varsa bu zahmete hiç katlanmanıza gerek yok. Şimdi gösterilen yere gidiyoruz ve içeriye giriyoruz. İçeride beyaz nokta ile gösterilen kadınla konuşun. Fakat kesinlikle silah çıkartmayın yoksa görev biter. Konuştuktan sonra yukarıya çıkıp gösterilen yere gelin. İçeri girmeden aşağı inin ve gösterilen yerdeki makineyi kırıp yangın çıkartın. Sonra yine aynı yere geri dönün ve mavi planın fotoğrafını alın. Polisler geliyorlar ve çıkışımızı zorlaştırıyorlar. Şimdi elinize silah alın ve gelenleri öldürün. Dışarı çıkınca casinoya geri dönün ve görevi bitirin.

  Key To Her Heart

  Ödül: Respect

  Radardaki yere gidin ve orada bekleyin. Bir kadın çıkacak bu kadını soldaki ibre dolmadan takip edin. Kadın Sex Shop'a girecek sizde onun ardından girin. Demodan sonra onun girdiği yere gidin üzerinize kıyafeti alın ve dışarı çıkın. Kadını takip etmeye devam edin en sonunda evine geldiği zaman evinin önünden geçen üstü çıplak bir adam var onu öldürün ve elinden düşen şeyi alın içeri girin. Demodan sonra görev tamamlanmıştır ve bir sevgilimiz olmuştur.

  Dam And Blast

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınız zaman havalimanına gidin ve oradaki uçağı alın radarda gözüken yere doğru ilerleyin fakat bayağı bir yükselip kırmızı yuvarlaktan geçerek uçaktan atlamalısınız. Atladığınız zaman paraşütünüzü açın ve aşağıya inin. Kırmızı şeride gidin ve ilerideki bıçağı alın adamları öldürün ve içeri girin. İçeri girdiğiniz zaman radarda gözüken yerlere giderek ‘'F'' tuşuna basarak bombaları yerleştirin ve kapıdan çıkın, görev tamamlanmıştır.

  Cop Wheels

  Ödül: Respect

  12 dakika içinde radardaki gözüken yerlerdeki polis motorlarını alıp, radarda çıkacak olan mavi yerdeki kamyonun tepesine çıkartacaksınız. Bu polis motorlarının iki tanesi kaçıyor fakat diğerleri oldukları yerlerde duruyor. Dört motoru da götürdüğünüz zaman görev tamamlanacaktır.

  Up, up And Away

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınız zaman radardaki yere gidin fakat oradaki adamlara dikkat edin. Askerlerin hepsini öldürdükten sonra yukarıdaki helikopterin yanına çıkın ve gelecek olan iki tane helikopteri yok edin. Sonra helikoptere binin ve radardaki yere gidin ve oradaki arabayı alarak uçak okulunun oraya bırakın. Daha sonra helikopteri gösterilen yere bırakın ve görevi tamamlayın.

  Intansive Care

  Ödül: Respect

  5000$

  Görevi aldığınız zaman radarda gözüken yerlerdeki ambulansların yanına gidin ve birkaç defa ateş edin. Eğer ateş ettiğiniz zaman ambulans kaçar ise sürücülerini öldürün ve ambulansı siz sürün ve et fabrikasına götürün görevi tamamlayın.

  Radarda C harfi çıkacak önce mafyanın görevlerini bitireceğiz.

  The Meat Business

  Ödül: Respect

  8000$

  Roise alıp radardaki yere götürün ve orada içeri girin. İçerideki bütün adamları öldürün alevleri Roise söndürüyor. İçerideki adamları öldürdükten sonra dışarı çıkın ve Roise'yi radardaki yere götürün.

  Radarda D harfi ve Triads Casino amblemi çıktı. İlk önce C harfine gidip onun görevlerini bitirelim sonra ise Triads Casinonun görevlerini bitiririz.

  Misappropriation

  Ödül: -

  Görevi aldığınız zaman radardaki yere gidin. Oradaki adam helikopter ile kaçacak peşine helikopteri alarak takılın. Helikopterden indiği zaman bir araca binecek ve kaçmaya devam edecek onu takip etmeye devam edin en sonunda bir garaja girecek içerisi F.B.I kaynıyor onları öldürün ve adamı öldürün adamdan düşen çantayı alın ve görevi tamamlayın.

  C harfi bitti şimdi Triads Casinosunun görevlerine başlayalım.

  Fish In a Barrel

  Burada sadece demoyu izleyin ve demo bittikten sonra görev tamamlanmıştır. J

  ‘ 'Key To Her Heart '' adlı bu görevden sonra sevgilimiz olmuştu, sevgilimizi biraz gezdirip onun sevgisini kazandığınız zaman telefonumuz çalacak. Telefondaki kişi sevgilimiz Millie… Onun evine gidin ve eve girin odadaki kartı alın ve dışarı çıkın, telefonumuz çalacak ve arayan Woozie, radardaki dolar işareti Triads Casinosun da çıkacak oraya gidip görevi alın. Yeni görev bizi bekliyor…

  Breaking The Bank At Caligula's

  Ödül: Respect

  100000$

  Görevi aldıktan sonra doğru radardaki yere gidin ve içeri girin. İçeri girdiğiniz zaman 4 dakikalık bir süre başlayacak, bu süre içerisinde radardaki yere gidin. Güvenlik ile konuştuğumuz bir demo girecek demodan sonra kapıyı ‘'F'' tuşu ile açın ve içeri girin. Radarda gözüken yere gidin ve geldiğiniz zaman kapaktan aşağıya sis bombasını atın ve demo dan sonra radardaki yere gidin, elektrikler kesilecek gece görüşü gözlüğü takın ve radardaki yere gelin. Geldiğiniz zaman radarda mavi bir işaret çıkacak onu alın ve kapıyı kaldırın. Süre iptal oldu, Woozie ve adamları ile radardaki yere gidin, önünüze bir yığın adam çıkacak onlara dikkat edin. Radardaki yere geldiğiniz zaman Woozie'nin adamları kapıyı patlatmak için kapıya bomba kuracaklar biz oradaki uzaktan kumandalı bombayı alıp jeneratör odasına gidip jeneratörleri patlatacağız. Sonra geldiğiniz yoldan Woozie ve adamlarının yanına gidin. Kapı patladığı zaman içeri girin ve bekleyin adamlar geldikten sonra gelen mafya adamlarını öldürerek ilerleyin. Woozie ve adamları gittiği zaman sizde radarda çıkan yere gidip asansöre binin. Önünüze adamlar çıkabilir, asansörden indikten sonra çatıya çıkın ve radarda gözüken paraşütü alın. Sonra oradan atlayarak karşıdaki polis helikopterinin yanına gidin ve helikopteri alarak radarda çıkan yere gidin ve görevi tamamlayın.

  Triads Casinosununda görevleri bitti şimdi D'nin görevini yapalım. D'ye giderken telefonumuz çalacak ve arayan mafya ve radarda mafya işareti çıkacak D'nin görevi bittikten sonra oraya giderek görevlerimize devam edeceğiz.

  Madd Dogg

  Ödül: Respect

  Radardaki yere gidin ve demodan sonra radardaki arabayı alın ve gözüken yere gidin. Adam aşağıya atlayacak adamın aracın tam kasasına atlamasını sağlayın ve atladıktan sonra çarpmadan hastaneye götürün ve görevi tamamlayın.

  D'nin görevleri de sona erdi şimdi mafyanın görevlerine başlayalım.

  Freefall

  Ödül: Respect

  15000$

  Motosiklete binerek havalimanındaki uçağa binin ve radardaki hareket eden uçağa doğru gidin. Bu uçağın tepesindeki kırmızı yuvarlaktan geçmelisiniz geçtiğiniz zaman bir demo girecek bu demodan sonra içerideyiz. İçerideki adamları öldürün ve pilot çıkacak pilotu da öldürdükten sonra havalimanına uçağı indirin ve görev tamamlanmıştır.

  Uçaktan indikten sonra telefonumuz çalacak ve Tennpeny arıyor, radarda C harfi çıkacak oraya gidip görevi yapalım.


  High Noon

  Ödül: -

  Pulaski kaçıyor onu ateş ederek öldürün. Dikkatli olun arabası çok hızlı gidiyor, elindeki silah sağlığımızı çok fazla götürüyor. Öldürdüğünüz zaman demo girecek ve görev tamamlanmıştır.

  Telefonumuz çalaca arayan Rosenberg yani mafya… Şimdi oraya giderek onun görevlerini bitirelim.

  Saint Mark's Bistro

  Ödül: Respect

  20000$

  Görevi aldığınız zaman havalimanındaki jete binerek radardaki yere gidin, bir demo girecek demo da Liberty City'e geldik. Şimdi bulunduğumuz yerdeki bütün adamları öldürün ve aşağıya doğru inin, mutfaktan arka tarafa çıkın oradaki adamların hepsini öldürdükten sonra demo girecek. Demo da jeti radardaki yere Las Venturas hava limanına indirin ve görevi tamamlayın.

  Radarda Triads Casino işareti çıktı ve oraya gidip görevlere başlayalım.

  A Home In The Hills

  Ödül: Respect

  Demoda uçaktan atlıyoruz paraşütü açarak radardaki yere inin. Gelen düşman adamların hepsini öldürün ve radarda sarı nokta çıkınca evin içine girin ve oradaki bütün adamları öldürmek için evi gezin. Bir adam kaçacak onun peşine takılın, evden çıkacak ve bir arabaya binecek sizde arabaya binerek peşine takılın ve adamı öldürün görev tamamlanmıştır.

  Oyunu save ettikten sonra telefonumuz çalacak ve radarda CJ harfi çıkacak görevlerimizi almak için oraya doğru harekete geçelim.

  Vertical Bird

  Ödül: 50000$

  Görevi aldığınız zaman bota binerek radardaki yere gidin. Geminin arkasındaki kapı açılacak içeri girin ve radardaki sarı noktaya ilerleyin. Önünüze çıkan adamları öldürün ve sarı noktaya geldikten sonra bir F16 gelecek ona binmek için ilerleyin. F16ya binmeden önce diğer F16ları yok edin ki peşinize takılmayın. Sonra radardaki sarı noktalardaki tekneleri yok edin. Son olarak uçak mezarlığına giderek F16yı indirin, F16yı ambara koyarak görevi tamamlayın.

  Home Coming

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınız zaman polis karakolundan Sweet'i alın ve evimize yani Grove Street'e götürün. Sonra radarda çıkan kırmızı noktalardaki adamları öldürün, Ballas çetesinin adamlarına savaş açın ve çete savaşını başlatarak ve bölgeyi ele geçirin görevi bitirin.

  Radarda S harfi kalktı geldi, önce CJ harfinin görevlerini bitirelim sonra S harfinin görevlerine başlayabiliriz.

  Cut Throat Business

  Ödül: Respect

  Madd Dogg ile radardaki yere gidin ve OG Loc'u görün kendisi kaçacak onu sadece takip edin. Sonuna kadar sizden fazla uzaklaşmasın. Bottan indiğiniz zaman bir arabaya bineceksiniz bu şekilde ilerleyin en sonunda demo girecek ve görev bitecek.

  Radarda CJ harfi kalktı ve S harfi kaldı ve şimdi onun görevlerine başlayalım.

  Beat Down On B Dup

  Ödül: Respect

  Görevi aldığınız zaman Sweet ile birlikte radardaki yere gidin, demodan sonra Glen Park'a giderek orasını ele geçirin. Demo girecek demodan sonra tepelerinde kırmızı işaret olan adamları da öldürün ve kırmızı şeridin içine girin, görev tamamlanmıştır.

  Grove 4 Life

  Ödül: Respect

  10000$

  Görevi aldığınız zaman Sweet ile radarda gözüken yere gidin ve Ballas çetesinin sahip olduğu yerleri ele geçirin. Sağ üst köşede Sweet'in sağlığı var ona dikkat edin. Yeterince yeri aldığınız zaman, Sweet'i alıp Grove Street'e bırakın ve görevi tamamlayın.

  S harfi kalkacak onun yerine CJ harfi gelecek gidip onun görevlerini yapalım.

  Riot

  Ödül: -

  Sweet'i alıp Groove Street'e götürün ve görevi tamamlayın.

  CJ harfi kalkacak S harfi tekrar gelecek, görevlerimizi S harfinden almaya devam edeceğiz.

  Los Desperados

  Ödül: -

  Görevi aldığınız zaman radarda gidecek yer belli değil, bunun için iki tane Grove Street yani bizim çeteden adam alın ve radarda yer çıkacak oraya gidin. Oraya geldiğiniz zaman demo girecek demodan sonra Cesar'ı izleyin. Önünüze Vagos çetesinin adamları çıkacak onların hepsini öldürün. Sonra sokak arasına geleceksiniz burada Cesar'ı koruyun, adamlar gelmeyince demo girecek demodaki evin etrafındaki adamları öldürün ve görevi tamamlayın.

  S harfinin görevine gitmeden önce etrafta Ballas ve Vagos çetesinin yerlerini ele geçirin yeterince bölge ele geçirince Sweet arayacak ve o zaman gidip görevi alın…

  End Of The Line

  Ödül: -

  Görevi aldığınız zaman Sweet ile radardaki yere gidin, demo girecek demoda gördüğünüz SWAT tankını gidip alın, SWAT adamları size ateş edebilir dikkat edin. Tankı aldığınız zaman doğru radarda gözüken yere gidin, duvarı kırın ve içeri girin. İçeri girdiğiniz zaman radara bakın gideceğiniz yerler belli oralara gidin. Üç kattan geçeceksiniz buraları adam kaynıyor, en son kata yani Smoke'un bulunduğu kata geldiğiniz zaman elinize iyi bir silah alın ve demoyu izleyin. Demo bittikten sonra Smoke'u öldürün elektrikler kesilecek ama siz yine ona ateş etmeye devam edin. Öldürdüğünüz zaman demo girecek demodan sonra buradan çıkmalıyız. Bizi içeri girerken engelleyen adamlar tekrar var onları yine binadan çıkarken öldürmeliyiz. Kapılar yanıyor, söndürmek için yangın söndürücüyü alıp alevleri söndürerek, adamları öldürerek dışarı çıkın. En sın katta kapıdan çıkarken demo girecek, demo dan sonra araba ile Tenpenny'i izleyin peşinden ayrılmayın. Birkaç dakika sonra sağ tarafta bir ibre çıkacak, bu ibre bitmeden itfaiye arabasının arkasına takılın ve Sweet atladığı zaman yere düşmesin diye acele edin. Sweet'i kurtardıktan sonra takibe devam edin. Sürücü Sweet olacak bizde arakadan gelen polis arabalarını, motosikletlileri ve arabalara ateş edeceğiz. Sağ tarafta arabanın sağlığı çıkacak ona dikkat edin, Grove Street'in oradaki köprüye geldiği zaman demo girecek ve demo da Tenpnney ölecek. Son söz yine Carl Johnson dan ‘'See you around OFFICER…''

  Neyse arkadaşlar oyunu başarılı bir şekilde bitirmeyi başardık ve size bir şey söylemiştim son olarak onu da yazayım ve sizlere veda edeyim J

  Uçak Okulu Sınavları;

  1. Sınav: Take Off => Uçağı yerden kaldırarak ve tekerlekleri içeri sokup radardaki kırmızı yuvarlaklardan geçmek.

  2. Sınav: Land Plane => Uçağın tekerleklerini açarak kırmızı yuvarlaktan geçerek uçağı radardaki yere indirmek.

  3. Sınav: Circle Airstrip => Uçağı radardaki kırmızı yuvarlakların hepsinden geçirmek.

  4. Sınav:Cirle Airstrip and Land => Uçağı radardaki kırımızı yuvarlaklardan geçirerek yere indirmek.

  5. Sınav: Helicopter Take Off => Helikopteri istenilen yüksekliğe çıkarmak ve 180 derece döndükten sonra kırmızı yuvarlaktan geçmek.

  6. Sınav: Helicopter Land => Helikopteri bulunduğu yerden radardaki yere indirmek.

  7. Sınav: Destroy Targets => Helikopter ile önünüzdeki 3 kamyonu yok edip sonra hareket halindeki araçları da yok ettikten sonra helikopteri yere indirmek.

  8. Sınav: Loop-The-Loop => Uçak ile kırmızı yuvarlaktan geçtikten sonra Pad8 tuşu ile havada takla atarak diğer kırmızı yuvarlaktan girmek.

  9. Sınav: Barrel Roll => Kırmızı yuvarlaktan geçtikten sonra A ya basarak sola doğru döndükten sonra kırmızı yuvarlaktan girmek.

  10. Sınav: Parachute Onto Target => Paraşüt ile aşağıdaki kırmızı yuvarlağa inmek.

  Sürücü Kursu Sınavları;

  Bu görevlerin hepsinin en az %70'ini yapmalısınız. (Bütün sınavlar için geçerlidir.)

  1. Sınav: The 360 => Bulunduğunuz yerde 10 saniye içerisinde etrafınızda dönmelisiniz.
  2. Sınav: The 180 =>10saniye içinde karşıdaki yerden dönerek geri gelmelisiniz.
  3. Sınav: Whip and Terminate => Yolun sonuna gidip durmalısınız.
  4. Sınav: Pop and Control => Dikenlerden geçtikten sonra yolun sonunda durmalısınız.
  5. Sınav: Burn and Lop => Bu yolda 5 elinizden geldiği kadar çabuk bir şekilde 5tur atmalısınız ki geçin.
  6. Sınav: Cone Coil => Konilerin sağından ve solundan geçerek 180derece dönerek geri gelmelisiniz.
  7. Sınav: The 90 => İki arabanın arasına kayarak girmelisiniz.
  8. Sınav: Wheelie Weave => Duvarın dibindeki yoldan iki tekerleğin üstünde ilerideki yere gitmelisiniz.
  9. Sınav: Spin and Go => Geri geri giderken dönüp yolun sonunda durmalısınız.
  10. Sınav: P.I.T. Maneuver => Önünüzdeki arabayı ters çevirmelisiniz.
  11. Sınav: Alley Oop => Rampadan uçarak arabaların tepesinden dönerek geçmelisiniz.
  12. Sınav: City Slicking => 2dakikanın altında radardaki yere gidip geri gelmelisiniz.

  Motosiklet Kursu Sınavları;

  1. Sınav: The 360 => Bulunduğunuz yerde 15saniye içerisinde etrafınızda dönmelisiniz.
  2. Sınav: The 180 => 10saniye içerisinde karşıdaki yere gidip dönerek geri gelmelisiniz.
  3. Sınav: The Wheelie => Konilerin başladığı yerden bittiği kadar ön kaldırarak ileride durmalısınız.
  4. Sınav: Jump and Stop => Rampadan uçtuktan sonra ileride durmalısınız.
  5. Sınav: The Stoppie => Konilerin başladığı yerden sonuna kadar ön tekerlek üstünde giderek ileride durmalısınız.
  6. Sınav: Jump and Stoppie => Rampadan uçtuktan sonra ön tekerleğin üzerinde giderek ileride durmalısınız.

  Tekne,bot Kursu Sınavları;

  1. Sınav: Basic Seamonshio => 12saniyenin altında gösterilen yerde durmalısınız.
  2. Sınav: Plot a Course => Radarda gösterilen yerlerden geçip en sonuncusuna varmalısınız.
  3. Sınav: Fresh Slalom => Bot ile radardaki gösterilen yerlerden geçmelisiniz.
  4. Sınav: Flaying Fish => 45saniye içerisinde radarda gösterilen rampadan en az 55m uçmalısınız.
  5. Sınav: Land, sea and Air=> Radardaki yerlerden geçerek ilerlemelisiniz.

  Evet bütün kursların sınavlarının ne olduklarını da sizlere açıkladım şimdi Sürücü Kursunu bitirdikten sonraki görevleri bitirince, tekneye götürülecek arabaların adlarını da sizlere yazayım;

  PATRIOT BUFFALO

  SANCHEZ SANTINEL

  STRETCH INFERNUS

  FELTZER CAMPER

  REMINGTON ADMIRAL

  Bu arabaları bulduktan sonra, bu arabaları para ile alabiliyoruz ayrıca bu araba listesinden sonra başka araba listeleri de çıkacak onları da bu şekilde bulabilirsiniz. Ben sadece ilk listeyi sizlere verdim

  Grand Theft Auto San Andreas ipuçları - ipucu - taktik - Grand Theft Auto San Andreas taktikleri


  Oyun Çözümleri

   

   

  Sewiyorum - 06.05.2009 - 15:09
 2. ya burda hileler nerede

   

   

  tilki00 - 01.04.2010 - 13:43
 3. ii

   

   

  oseman - 22.04.2010 - 11:48
 4. aga igi zıgı kılı

   

   

  san çocuk - 10.05.2010 - 20:13
 5. güzel

   

   

  san çocuk - 10.05.2010 - 20:25
 6. ya ben kadına yanlıslıka vurdum bna bagırdı biseler dedi bnde öldürdüm ama simdi cok pismanim napacam acil cevap bde baska guzel hatun yokmu ya

   

   

  r1pp1r - 03.07.2010 - 15:23
 7. san fierroda var mis san fierro nerde bide

   

   

  r1pp1r - 03.07.2010 - 15:23
 8. s3w1y0rum p4yl4s1m4 th4nk5(:


  4m4 5u p4d tu5u n3?

   

   

  numb3r_0n3 - 10.07.2010 - 17:37Benzer Konular

 1. Grand Theft Auto San Andreas
  Konuyu Açan: Nerissa-Su, Forum: Oyun Tanıtımı ve incelemeler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 10.08.2011, 17:58
 2. Grand Theft Auto San Andreas - PS2 - PAL - Hileleri
  Konuyu Açan: Sewiyorum, Forum: Oyun Hileleri.
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj : 28.07.2011, 13:45
 3. Grand Theft Auto: San Andreas - PS2 - PAL
  Konuyu Açan: Sewiyorum, Forum: Oyun Tanıtımı ve incelemeler.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 20.03.2011, 00:50
 4. Grand Theft Auto San Andreas
  Konuyu Açan: Sewiyorum, Forum: Oyun Tanıtımı ve incelemeler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 03.07.2009, 18:28
 5. Superman Grand Theft Auto: San Andreas
  Konuyu Açan: LEVIS-501 Junior, Forum: Videolar.
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj : 21.08.2007, 09:55

copyright

Soru Cevap