Doğum Günü Mesajları Anneye

 1. Anneler için doğum günü mesajları - Annem için doğum günü güzel sözler  ♥Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem…


  ♥Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğumgünün kutlu olsun Annem!


  ♥Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem ! Hep birlikte nice senelere… Doğumgünün kutlu olsun!


  ♥Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara canım annem!


  ♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara Canım Annem.


  ♥Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem..


  ♥Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara canım annem.

   

   

  N.N. - 16.02.2012 - 10:06Benzer Konular

 1. Doğum günü tebrik mesajları teşekkür mesajları
  Konuyu Açan: N.N., Forum: Sözler Yazılar Mesajlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 08.03.2011, 13:07
 2. Anneye Doğum Günü Mektubu
  Konuyu Açan: Leyl-i Lal, Forum: Derin Duygular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 23.10.2010, 13:11
 3. Doğum Günü Mesajları
  Konuyu Açan: AYIŞIĞI, Forum: Sözler Yazılar Mesajlar.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 31.03.2010, 18:05
 4. Doğum Günü Mesajları 3
  Konuyu Açan: yasaronur, Forum: Sözler Yazılar Mesajlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 15.12.2009, 22:28
 5. Doğum Günü Mesajları 2
  Konuyu Açan: AYIŞIĞI, Forum: Sözler Yazılar Mesajlar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 31.08.2009, 00:59

copyright

Soru Cevap