REKLAM
+ Konuyu Cevapla

Atarlı Sözler - 2

  1. Yazan: sevgi
    No Avatar

    REKLAM


    Atarlı Sözler - Atarlı Sözler - Msn Sözleri - Msn Yazıları - Damar Sözler
    hayatta zamanın varsa herşey gelir geçer herşeyin varsa zaman gelir geçer    BENSIZ GECEN GUNLERIN HESABINI VEREBILECEKMISIN BIRAKIP GITTIN BENI HELAL OLSUN SANA BU KALBI PARAM PARÇA ETTIN BIR GUN DONMEYI DUSUNURSEN BEN GENE BIRAKIP GGITTIGIN SOKAKTAYIM NE YAPARSAN YAP BEN SENI GENEDE SEVIYORUM BE GULUM    yaralıyım dertliyim,doğuştan kederliyim,öyle başımı döndürdün ki,bu alemin neresindeyim...    sen hiç ölümün gölgesinde yaşadın mı ****sine piçine kurşun sıktın mı bir yetimin elinden tutup kadere rest çektinmi bilirsin kardeş ben bu alemde kral tanımam alemi alem yapan 3-5 çakaldır alem buysa kral benim ama 3-5 çakal için krallık bize yakışmaz diyorum    dunyadakı herkes serefsız be gulum ama sen ustune alınma cunku sen herkes deılsın ama herkesten daha SEREFSIZSIN    HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!...\$oKaKLaRDa YaNKıLaNDı ADıM...$éN$!ZL!Ğé H!Ç ALı$MaDIM    BiDavsiye SewdinisMi Adam qibi Sevin Sewmeyeceksenisde oYnadmayın...!!
    aLaynısa sLm..    yola kazık cakılmaz daga karsı bakılmaz bıze catalarmutlu derler bızle basa cıkılmaz    ben sensiz geçen günlerime yanarken belkide sen SEVİNECEKSİN..!ama şunu bilki birtanem bir gün sende SEVECEKSİN...!    bizde damar yollarında kaldık bu kadar olur ! allahım ya beni al yanına ya da sen gel yanıma    bu gece yıne ıctım yanlızz bu kezz serefıne degıl serefsızlıgıne ıctım    ÇAKALIN PADİŞAH OLDUGU YERDE.İT OLMAK KOLAYDIR.KONUŞMAK GEREKIRSE SUSMAK ZORDUR.NAMERDİN SOFRASINDA YERİMİZ YOKTUR.MERT OLAN GARDAŞLARIMA SELAM.    sayfa güzelde birde burdan okuyun bakma zeytin burnuluyuz ama sesimiz kaba vücudumuzda yara serseri yiz serseri ama serseri larde ağlar bunu unutma cerrah paşalı deilizki ablamız olsun polat deilizki elifimiz olsun biz zeytin burnuluyuz buda size kapakolsun biz yalılardan köşklerden gelme deil zeytinnin isyankar sokaklarındanız sosyete kızı

    ,

    hayat üç buçukla dört arasında geçer,ya üç buçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın    mısın melek misin sanki benden yürekli misin_?    kimseye kendimi tanıtmak gibi bi derdim,ne de kimsenin beni tanıması gibi bi lüksüm vardır    :- SuSaRsAm ÇatıŞmA,(f)KoNuşuRsaM SaVaş(f)YaZarsaM DeStaN(f)SeVeRsEm DEVRİM oLur...    ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir her bir satırm kırk yılın başında halim hatırm sorulsa ne yazar sorulmasa neee MÜSLÜM GÜRSES    Ecelle sözlü ölümle nikahlıyız. tesadüfen doğduk yaşamak zorundayız.değilmidir sonumuz bir avuç toprak.korkumuz yok ölümden tek korkumuz unutulmak    KaLbiNDe YoKSa YeRİM MüHiM DeYiL BeN AYaK TaDa GiDeRiM!!!

    (U)Geleceğim Bekle Dedi Ben Beklemedim Oda Gelmedi Ölüm Gibi Birşeydi Ama Kimse Ölmedi !!!(U)

    Dermansız Dert Olmaz Sevdasız Gönül Olmaz O Gözler Neden Bana Bakmaz Küsme Sakın Birtanem Yarsız Hayat Olmaz !!!

    SoNRa BeN NeYaPTıM DeMe!... HaSReT VuRdU DöNdüM DeMe!... AkLıM SeNDe BiLSeN BiLe!... AŞka GaLiP HeP Bu GuRuR!!!

    Ne OLuR BiR SöZ SöLe YüZüMe BaKMa ÖLe SuSKuNLuGuN YaKaR BeNi KaRŞıMDa DuRMa ÖLe

    Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten AğLıYoRuM :'(

    Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez !Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez:(

    SiVaSLıNıN GüNLü BiR BaŞKa SiVaSLı DoYMaZ AşKa HeLe BiRDe SeVDiGi VaRSa SiVaSLı ÖLMeZ ASLa !!!

    EsRaRı ÇeKMiŞ GöZLeRi KaNLı YüRüYoR SiVaSTa BiR DeLiKaNLı BoYNuNDa SiYaH BeYaZ ATKı BeLiNDe SiLaHı HaYaTa KüSMüŞ AmA DoSTLaRıNa SeVDaLı BaKıŞLaRı MaHSuM AmA BeLaLı ÇüNKü O BiR SiVaSLı !!!

    Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ

    SİTEM ETMA ALLAHA GÜNAHKAR OLURSUN,GÖNÜL VERME KULUNA İSYANKAR OLURSUN


    Facebook
    Üyelik  1. Yazan:
    no avatar


    REKLAMBenzer Konular

  1. Atarlı Giderli Sözler 2
    Konuyu Açan: Lady_rap, Forum: Sözler Yazılar Mesajlar.
    Cevaplar: 33
    Son Mesaj : 05.02.2012, 02:21
  2. Atarlı Sözler
    Konuyu Açan: AYIŞIĞI, Forum: Sözler Yazılar Mesajlar.
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj : 13.10.2011, 02:50
  3. Atarlı Sözler
    Konuyu Açan: byHaktan, Forum: Sözler Yazılar Mesajlar.
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj : 25.08.2010, 09:52
  4. Atarlı Sözler
    Konuyu Açan: AYIŞIĞI, Forum: Sözler Yazılar Mesajlar.
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj : 03.07.2010, 15:14
  5. Atarlı Sözler
    Konuyu Açan: Nehir, Forum: Sözler Yazılar Mesajlar.
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj : 30.08.2009, 17:31

copyright

Soru Cevap

grafimx