Rüyada Çocuk görmek

 1. rüyada cocuk görmek demek - rüyada cocuk görmek nedir neye yorumlanir


  Dünyanın süsü ve neşesine, fitne ve sıkıntılarına, Kadının kucağında çocuk görmesi - çocuğu yoksa- anne olmaya, Anne ve babanın kendi çocuğunu kucağında görmesi şefkat ve merhamete, başkasının çocuğunu sevmeleri yetimleri himaye etmeye ve kimsesiz çocukllarla ilgilenmeye; Kucakta taşınacak kadar küçük çocuk görmek üzüntü ve kedere, büluğ çağına yaklaşmış çocuğu görmek müjdeye, Çocuk bazen kusura, günaha ve suç işlemeye, Okula giden bir çocuğu olduğunu görmek tövbe etmeye, Küçük bir çocuk olduğunu görmek anne tarafından mirasa kavuşmaya, Yoksulun annesinden doğmuş bir çocuk olduğunu görmesi rızka ve zenginliğe, Hasta kimsenin çocuk olduğunu görmesi vefatına, Zengin bir kimsenin çocuk olduğunu görmesi olumsuzluğa, işlerinin kemale ermemesine, Çocuğu arkasına aldığını (sırtına bindirdiğini) görmek üzüntü ve kedere, Evlenmediği halde çocuğu olduğunu görmek ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve şerefe, Küçük çocuklar, basit ve küçük üzüntülere, Cami, sokak gibi bir yere bırakılmış olan çocuğu görmek düşmana yahut olumsuz değişikliklerin giderek, her şeyin eski haline avdet etmesine, üzüntü ve kederin gitmesine, Çocuk öldürdüğünü görmek birçok ilim elde etmeye, Birden çok oğlan çocuğu görmek mala, hanıma ve biribiri andınca çıkacak çok hayra, Küçük çocuğunun serpilerek büyüdüğünü ve adam olduğunu görmek güç ve kudrete, Erkek çocuk müjdeye, kız çocuğu rızka ve hayırlı nimete, Kesilmiş çocuk göbeği nikaha, Çocuğunu kaybettiğini görmek mahzunluktan sonra gelecek ferah ve sevince, Çocuğun başında çıban görmek onun

  Rüyada erkek çocuk görmek iyi bir habere ,kız çocuk görmek sıkıntı verici bir habere işarettir. Süt emen bir çocuk görmek sevinmeye işarettir .

  Rüyada çok çocuk görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.Rüyada erkek çocuk görmek iyi bir habere ,kız çocuk görmek kötü bir habere işarettir. Süt emen bir çocuk görmek sevince işarettir . Hasta bir çocuk görmek, kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı; fakat başka sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

  Haberdir. Erkek çocuk iyi haber, kız çocuk ise eğlenceli haber veya dedikodudur.

  Rüyada çocuk görmek sevince yorumlanir. Rüyasinda erkek çocuk görmek, sevince, mutluluga, kiz çocuk gör-mek, sikintidan kurtulmaya, bir bebegin süt emdigini görmek, rü-yanin görüldügü eve bereket ve rizk yagacagina isarettir. Çocuk-la oynadigini görmek, iyi bir haber alacagina, kendisinin çocuk oldugunu görmek, uzun bir ömür sürecegine; bir okulda çocuklarla birlikte oyun oynadigini veya bir sira teskil edip geziye çiktigini görmek, ev halkindan hayir görecegine, sokakta birakilmis bir bebek bulup evine getirdigini görmek, o eve kismet ve mutluluk gelecegine, yetimhaneden bir çocuk aldigini görmek, bulundugu mevkiden daha üstün bir yere çikacagina delalet eder,

  Rüyada birçok güzel çocuk görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Hasta bir çocuk, kendi çocuğunuzun çok sağlıklı olacağı anlamına gelir. Fakat bu rüya başka sorunlarla karşı karşıya kalacağınızın habercisidir.

   

   

  bugulu-gözler - 04.06.2009 - 08:39
 2. ya arkadaşım bnm hamile olduğumu görmüş rüyasında bunun hakkında bişi biliyor musun acaba?

   

   

  kimlik - 04.09.2009 - 23:30
 3. http://www.main-board.eu/ruya-tabirl...ik-gormek.html
  buyur arkadasim

   

   

  bugulu-gözler - 05.09.2009 - 01:03
 4. Inanmayin böyLe $eyLere diyorum ba$ka bi$eyde demiyorum

   

   

  SheqeYy_BeBiSh - 09.09.2009 - 13:47Benzer Konular

 1. Rüyada Nar görmek
  Konuyu Açan: SU-PERISI, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 10.02.2013, 17:37
 2. Rüyada Çocuk Görmek
  Konuyu Açan: ZELAL, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 19.07.2011, 12:56
 3. Rüyada Erkek çocuk görmek
  Konuyu Açan: bugulu-gözler, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 22.05.2010, 02:25
 4. Rüyada Top Görmek
  Konuyu Açan: Sindy, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 31.10.2008, 20:04
 5. Rüyada Yeni Doğmuş Çocuk Görmek
  Konuyu Açan: Nerqish, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 31.10.2008, 09:34

copyright

Soru Cevap