Rüyada Sınav Görmek

 1. Rüyada Sınav Görmek
  Rüyada Sınav Görmek Neye Yorumlanır
  Rüyada Sınav Görmek Neye İşarettir


  Rüyada sınavda olduğunu görmek, geleceğinizin çok iyi olacağına işaret eder.

  Geçici sıkıntıdır.

  Rüyada bir ise girmeniz veya okuldan diploma almaniz için bir sinava girdiginizi görmek, geçirdiginiz heyecanli günlerin tesirinden henüz kurtulamadiginiza, biraz gezip eglenmeye,basinizi dinlemeye ihtiyaciniz olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada sinav olmak, sikinti, zahmet ve endiseye isaret eder. Tum sorularin cevaplandigi bir sinav basari ve mutluluga, bazen de imtihan sevinçli haber almaya isaret eder.

   

   

  MiSS-FENER - 09.11.2008 - 23:58
 2. rüyada sınav sonucu görmek - rüyada sınava girmek - rüyada sınav kazanmak - sınav rüyaları - sınavdan geçmek rüya tabirleri


  Rüyada sınav görmek, sınava girmek, sınavdan çıkmak, sınavı kazanmak, sınavı kaybetmek, sınavdan geçmek, sınavda kalmak ve benzeri imtihan edilmek ilgili rüyalar her yaştan, her eğitim grubundan insan tarafından görülebilen rüyalardır.

  Ruyada kendinizi yazılı bir sınava girerken gorurseniz ; bu sizin herhangi bir konu veya alanda teste tabi tutultugunuzu veya bir baskası tarafından sizin gozetlendiginizi belirtir. Bu tur ruyalar genellikle sizin bazı konular hakkında endiseli ve bazı seylerden kaygı duydugunuzu temsil eder.

  Kendinizi bu sınavda sorulan soruların hic birisine dogru cevap veremediginizi veya sınavın yabancı bir dilde dahi oldugunu gorebilirsiniz ruyanızda.
  Sınav suresinin azaldıgını veya kalan surenin sınav sorularını cevaplamak icin yeterli olmadıgını mi goruyorsunuz? Veya sınava gecmi kaldiniz ? Sinavda kaleminiz devamli kirilmaktami? Bu tur faktorler sizi sinavda basarisizliga goturur.

  Bu ruyalar genellikle sizin kendinize olan guveniniz ve saglam bir kisilige sahip olup olmadiginiz yonunde bir gosterge olarak yorumlanir.

  Etranizdaki insanlarin sizden beklentileri oldugunu ve sinavda basarisiz olup onlari hayal kirikligina ugratmaktan korkuyorsunuz. Yeteri kadar iyi olamamaktan veya tam iyi bir sekilde hazirlanamamaktan veya insanlarin sizi reddetmesinden korkuyor olabilirsiniz. Kendinizi endiseli,guvensiz ve berbat bir kisi oldugunuzu dusunebilirsiniz.

  Bu ruyalar ayni zamanda yakinda giriseceginiz herhangi bir is veya ticaret yatirimi konusunda kendinizi tam hazir hissetmediginizi ifade eder.Bu ruya sinavdaki sorulardan daha ziyade sizin sinav suresince nasil hissettiginizi ve ne gibi duygular icinde oldugunuzu , sinavdaki ruh halinizi belirtir. Cogunlukla kendinizi stresli ve ofkeli hissedersiniz. Su anda gunluk hayatta kendinizi nasil hissediyorsaniz ,gordugunuz ruyada da kendinizi ayni hissedersiniz.

  Bu tip ruyalar ayni zamanda bazi insanlarin sizin hakkinizda bir karar vermek icin toplandigini ve sizin hayatta su anda yaptiginiz davranislarinizi bir gozden gecirmenizi ve egerki herhangi bir konu veya alanda bir eksikliginiz varsa o konularda kendinizi egitmenizi, kurslara gitmenizi, ders almanizi tavsiye eder.
  Herhangi bir okul sinavina ,toplantiya, is projesine vs hazirlanmadiginiz icin kendinizi suclu hissediyor olabilirsiniz. Cogu zaman bu tip ruyalari goren insanlar girdikleri sinavlarin hepsinde basarili olurlar.  alıntı

   

   

  BiR-DOST - 11.08.2010 - 14:34
 3. fazla çalışmadığım zaman ben de bu gibi rüyalar görüyorum..
  daha doğrusu kabuss :(

   

   

  gamzelinur - 12.08.2010 - 00:24
 4. peki sınav sonucunu görünce ne anlama geliyor?

   

   

  KristaL_KemaN - 26.06.2011 - 11:16Benzer Konular

 1. Rüyada Bal Görmek
  Konuyu Açan: BiR-DOST, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 31.12.2012, 14:01
 2. Rüyada Kuş Görmek
  Konuyu Açan: Sindy, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 10.05.2010, 23:46
 3. Rüyada Koç Görmek
  Konuyu Açan: Gülümsün, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 05.10.2009, 03:40
 4. Rüyada Dam Görmek
  Konuyu Açan: MiSS-FENER, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 11.11.2008, 02:38
 5. Rüyada Dağ Görmek
  Konuyu Açan: MiSS-FENER, Forum: Rüya Tabirleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 10.11.2008, 23:58

copyright

Soru Cevap