Sitemizde illegal softvare paylaşımı yapmak yasaktır!

  -C r a c k- ve -S e r i a l- Vermeyiniz! (do not post -s e r i a l- and -c r a c k z- )!

 

 

ARCHPR - Şifreli winrar klasörlerini şifresiz açın

 1. ARCHPR DownLoad - ŞifreLi Winrar DoSyaLarını Açma - Winrar ŞifreLerini Kırma  Yazılım şifresi unutulan ZIP, RAR, ACE, ARJ uzantısındaki sıkıştırılmış dosyaların şifresinin bulunmasını sağlamaktadır. Kimi zaman o kadar çok şifre kullanırız ki, bu şifreleri ya bir yere not almak ya da saklamak zorunda kalabiliriz. Unutulmadan dolayı kimi zaman en önemli verileri yeniden oluşturmak veya çöpe atmak gerekebilir. İşte herkesin başına gelebilecek bu unutma olayını yazılım birkaç tıklama ile ortadan kaldırmaktadır. Şimdi dilerseniz bu yazılımın işleyişini ve nasıl işler başardığını birlikte görelim.

  Ana Başlıklar bölümü:
  - Aç seçeneği; Kullanıcının bilgisayarda şifresini çözeceği dosyayı seçmek için kullanılmaktadır. Şifresi çözülecek dosyayı seçtikten sonra kullanıcı tarafından hangi koşullarda aranacağını seçmek için Arama Tipi sekmesi tıklanarak seçim yapılmalıdır. Aç seçeneği aynı zamanda kısa yol (Şifrelenmiş ZİP/RAR/ACE/ARJ Dosyası) sekmesi olarakta verilmiştir.
  - Sakla seçeneği; şifresi çözülmüş olan veriyi saklamaya yaramaktadır.
  - Başla seçeneği; adında da anlaşılacağı gibi veri yada dosyanın şifresinin çözülme işlemini başlatmaktadır.
  - Kes seçeneği; Dosyanın bir yerden başka bir yere keserek aktarılmasını sağlamaktadır.
  - Ölçümleme seçeneği; Dosyanın boyut, şifre, bozuk veya sağlam olması ve şifre uzunluğu gibi ölçme ve değerlendirme işlemini yapmaktadır.
  Sekmeler Bölmü:
  - Aralık sekmesi; Harf, rakam, özel işaret, boşluk, küçük-büyük harf gibi şifrelenmiş dosyaları durumlarına göre seçmeye yaramaktadır.
  - Uzunluk sekmesi; Kullanıcı tarafından şifrenin kaç karakter olduğu biliniyorsa (bilinmiyorsa tahmini olarak seçilebilir) bu bölümde bulunan oklar yardımıyla karekter seçimi yapılmaktadır.
  - Sözlük sekmesi; Sözlüksel arama seçildiği takdirde aktif olmakta ve şifreyi sözlüksel olarak aratmada kullanılmaktadır.
  - Sade Yazı sekmesi; Dosya sadece yazısal olarak şifrelendiğinde bu bölümden şifre bulunması için arama yaptırılmaktadır.
  - Otamatik yedekleme sekmesi; Kullanıcı tarafından şifresi açılan dosyanın nereye kaydedileceğini seçmek için kullanılmaktadır. Yazılım bu bölümden seçerek işaretlenen alana kendiliğinden şifresi açılan dosyayı kaydetmektedir.
  - Seçenek ve Gelişmiş sekmeleri; Bu sekmeler yazılım tarafından iç ayarların kullanıcının kendisine göre ayarlayabilmesini sağlamaktadır.
  Sonuç olarak;
  -Aç seçeneğinden şifresi çözülecek dosyanın yerini bulduktan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra (şifreyi bulmaya başlamadan önce ölçümleme yapılması lazımdır), ölçümlemeden gerekli bilgilere ulaşılır. Şifreyi bulmak için tarama başlatılır ve yazılımın şifreyi bulması beklenilir. Yazılım bize o dosyanın şifresini verecektir.

  ARCHPR Download

  Buradan

   

   

  cenk509 - 07.03.2009 - 17:10
 2. Bal gibi şifre kırma anlatılmış. Başlık yanıltıcı. Düzeltilirse iyi olur. Çünkü kırıcı olmaması ilgimi çekti, girdim, herzamanki programmış....

   

   

  alusta - 19.03.2009 - 19:24
 3. yalan yapmayın bari insanları kandırmayın

   

   

  lanet90 - 01.05.2009 - 23:33
 4. link ölü konuyu silinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnn

   

   

  selcukbs - 29.07.2009 - 21:55
 5. YaLan MaLan oLSa AçıkLama da oLmaz Konuda... ReSim de Var, AçıkLama da Var...

  Link YeniLendi...

   

   

  FreddyKrueger - 29.07.2009 - 22:18
 6. yaradığı yok şifre mifre kırmıyoo...

   

   

  eskayem - 11.09.2009 - 16:49
 7. ya ben denedim gecemi ziyan etti ortaya birşey çıkmadı. çok çok özür dilermiş program ingilizce olarak tam anlamadım ama şifreyi kıramadı. insanları kandırmayın yada programın geçerliliğini örnekle teyitleyin. yada konuyu silin.

   

   

  Melantroduction - 29.12.2009 - 14:18
 8. lanet olsun ne bu ya hiç mi adam gibi adam kalmadı memlekette kendi milletimize güvenimiz kalmadı artık elalemin gözündeki tek yasanılacak ülke türkiye olmaktan çıkıyo herkes birbirine bi kazık ne buya utanın utanın yasamayın bu tür çıkarlarından dolayı milleti kandıran bütün türk insanlarının allah anasından babasından kardeslerinden ve ayrıca kendinden çıkarır inşallah belasını bulur kandıorılan bütün insanların duyguları iki yakasına yapısır ahirette inşallah dünyada en agır yasamaya mahkum olur inşallah tüm sizin gibi adi çıkarcılar inşallah geberirsiniz

   

   

  serap88 - 10.01.2010 - 10:50
 9. tesekür

   

   

  enpax - 19.01.2010 - 02:54Benzer Konular

 1. Çağlayan Screensaver - Şifresiz ve Ücretsiz
  Konuyu Açan: atesilter, Forum: Ekran Koruyucular.
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj : 06.09.2010, 12:25
 2. Kalp Screensaver - Şifresiz ve Ücretsiz
  Konuyu Açan: atesilter, Forum: Ekran Koruyucular.
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj : 28.11.2009, 10:29
 3. TRT şifresiz maç yayını için çalışıyor
  Konuyu Açan: eskitoprak, Forum: Spor Genel.
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj : 06.10.2009, 15:03
 4. Elektron Screensaver - Şifresiz ve Ücretsiz
  Konuyu Açan: atesilter, Forum: Ekran Koruyucular.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 20.04.2009, 02:55
 5. Şifreli Mektup
  Konuyu Açan: Nese, Forum: Ilginç Ve Komik Resimler.
  Cevaplar: 16
  Son Mesaj : 01.01.2009, 17:55

copyright

Soru Cevap