REKLAM
+ Konuyu Cevapla

Gözlerdeki şişlik nasıl iner

 1. Yazan: Sindy
  No Avatar

  REKLAM


  gözdeki şişlikler nasıl iner tedavisi - yüzdeki şişlik nasıl iner - şişlikler nasıl iner - şişlik nasıl iner - gözdeki şişlik  Şiş gözler nasıl iner?Gözlerin veya gözaltı torbalarının şiş görünmesinin nedenleri ve sorunu gidermek için yapabilecekleriniz.Gözaltı torbalarının şiş görünmesinin birçok nedeni olabilir. Nedenleri doğru belirlenip uygun tedavi edildiği takdirde sorun çözülür. Gözü besleyen kanalların yavaş akması sonucu gözlerde şişlik oluşabilir. Sürülecek bir solüsyon ile ilgili kanalların daha iyi akışı sağlanabilir. Derin nefes alma, masaj ve egzersiz de size yardımcı olur. 10 kez derin nefes alın, 10 kez gözlerinizi altından ve üstünden kukla oynatır gibi çekin.

  10 dakika içinde en iyi kremden daha etkili olduğunu göreceksiniz. Eğer düz bir zeminde veya yüz aşağı yatarak uyuduysanız, sıvı gözlerinizde birikmiş olabilir. Şekerleme yaparken başınızın dik olmasına dikkat edin.

  Her yemekte tuzluk kullanıyor musunuz? O halde bu da gözlerinizin şişmesine neden olabilir. Tuzu ve diğer sodyum içeren yiyecekleri azaltın. Sushinizi yerken soya sosuna batırmak da aşırı sodyum almanıza neden olabilir.

  Aşırı su içmek de diğer önemli bir nedendir. Aşırı alınan su sistem tarafından dışarı atılmaya çalışılır. Bu nedenle ne kadar su içtiğinizi akılda tutmaya çalışın.

  Gözlerdeki şişlik kızarmış gözlerle ilişkilendirilebilir. Her iki sorunda yanmayı önleyici salatalalık veya papatya gibi malzemelerle giderilebilir. Göz kapaklarınızın üzerine papatya çayı veya kahve poşeti de koyabilirsiniz. 4 dakikada şiş gözler ve kızarıklık sorununuz giderilecektir.

  Şiş gözler yaşınızla da ilişkili olabilir, bu nedenle profesyonel tedavi uygulanması gerekebilir. Şişlik yağla ilgiliyse cerrahi müdahale gerekebilir. Bu tip şikayetleriniz varsa doktorunuzla konuşmalısınız.

  Son olarak da, gözaltı şişlikleri için hemoroid kremi kullanmanın faydalı olup olmayacağı merak ediliyor. Bu tür kremleri tercih ediyorsanız dikkatli olmalısınız. Denemek istiyorsanız, alerjik reaksiyonlar ile göz çevresinin çok hassas bir cilde sahip olduğunu gözönünde bulundurmalısınız. Özellikle düğün günü kesinlikle kullanmayın, gözaltı şişliğinizi tercih eder duruma düşebilirsiniz.


  Facebook
  Üyelik

 2. Yazan: SU-PERISI
  SU-PERISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  papatya çayının göz şişlikleri için iyi geldigini biliyorum,güzel bir paylaşım eline saglık.
 3. Yazan: CiCeGiM
  No Avatar
  emegine saglik cook guzel bi paylasim oldu benimde gözlerim sabahlari cook si$iyorr sinir oluyorum okula bile gitmek istemiyorum dedigin gibi egzersizleri deneyecem bakalim bir sey deisir ins.Register
 4. Yazan: Kaktus
  No Avatar
  Faydali paylasim,Register emegine saglik...
 5. Yazan: erenmelek
  No Avatar
  paylaşım için teşekkürler
 6. Yazan: punkcella
  No Avatar
  emegine sağlık canım Register Register


 1. Yazan:
  no avatar


  REKLAMBenzer Konular

 1. Cevaplar: 6
  Son Mesaj : 16.06.2012, 14:29
 2. Gözlerdeki Sevdam
  Konuyu Açan: MiSS-FENER, Forum: Derin Duygular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 13.04.2012, 00:01
 3. Gözlerdeki Kırışıklıkları Önleyin
  Konuyu Açan: Nerissa-Su, Forum: Saç Ve Vücut Bakımı.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 25.10.2009, 20:36
 4. baba olanın yüreğine iner
  Konuyu Açan: dumanalti, Forum: Fıkralar.
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj : 29.04.2009, 14:05
 5. HARIKA GÖZLERDEKI BAKI$
  Konuyu Açan: _SeVDa_, Forum: Her Telden Resimler.
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj : 22.10.2005, 23:29

copyright

Soru Cevap

grafimx