Acun Ilıcalı ve Ailesi

 1. Acun Ilıcalı ve Ailesi - Acun Ilıcalı Kimdir - Acun Ilıcalının Ailesi - Acunun Aile Resimleri  Acun, trafik kazasında önce babaanne ve dedesini, 4 yıl sonra da anne ve babasını kaybetti. Yine tam 4 yıl sonra, başka bir trafik kazasında bu kez kendisi mutlak bir ölümden döndü.

  Acun Ilıcalı, ailesinin peşini bırakmayan bu akıl almaz kaderi anlattı.

  19 YAŞINDA EVLENDİM

  Çok sevdiğim babaanne ve dedemi trafik kazasında yitirdim. Karşıdan karşıya geçiyorlardı. Bir arabanın altında kaldılar.

  Bu olaydan 4 yıl sonra aynı korkunç kader bu kez anne-babamı buldu.
  Ben 19 yaşında evlendim. Bir kızım oldu. Kızım henüz 10 aylıktı. Annem ve babamla Bodrum'a tatile gidecektik. Benim son anda işim çıktı, "Siz gidin daha sonra geleceğim" dedim.

  Kızım Banu da onların yanındaydı. Balıkesir'i geçmişler. Babam sakin sakin konvoyu sollarken, bir anda karşısına 180'le gelen bir araç çıkmış ve kafa kafaya çarpışmışlar. Annemle babam orada rahmetli olmuş. Kızım çok ağır yaralanmış.

  ANNEM ÖLMÜŞTÜR

  Balıkesir Devlet Hastanesi'ne gittim. Bir adam duruyor. Adamın yanına gittim. Annemi sordum. 'İlknur Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. Adam bir deftere baktı ve sayfayı çevirdi "Ölmüştür" dedi. 'Ergün Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. "Ölmüştür" dedi. Ben şoktayım ve kızım Banu'yu soramıyorum. Sadece vücudunda 18 kırık vardı. Düşünün o zaman henüz 10 aylıktı..

  KIZIM MUCİZE ÇOCUK

  Dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Banu'nun o kazadan sağ çıkması gerçekten mucizeydi. Ben o yüzden kızıma "mucize çocuk" derim. Yaşadığı bunalım sonucunda eşim Seda'dan ayrıldım.

  'KOLUMDA 36 DİKİŞ VAR'

  Ailemi trafik kazasında kaybedip, sonrasında ilk eşimden boşanınca ben de ipler tamamen koptu. Herkesin bir gün öleceğini, hayatın anlamsız olduğunu düşünerek ölümden hiç korkmadan yaşamaya başladım. Gidip motosiklet aldım. Sonra büyük bir kaza geçirdim. Bir araba soldan gelip çarptı. Arkamda da yakın arkadaşım vardı. O da o kazada vefat etti. Benim ise sol kolum kırıldı. 2 ay hastanede yattım. 36 dikişli bir ameliyat geçirdim ve koluma platin takıldı. Yani ben de mucize eseri yaşıyorum."

   

   

  Nehir - 18.05.2009 - 10:22
 2. zoor bir süreç

  allah annesine ve babasına bağışlasın..

   

   

  dior - 27.05.2009 - 00:57Benzer Konular

 1. Acun Ilıcalı Eşi
  Konuyu Açan: Leyl-i Lal, Forum: Magazin Haberleri.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 23.03.2011, 15:09
 2. Acun Ilıcalı Eşi - Zeynep Ilıcalı
  Konuyu Açan: Leyl-i Lal, Forum: TV ve Magazin.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 23.03.2011, 10:39
 3. Acun Ilıcalı’nın kızı İlknur Banu Ilıcalı işkadını oluyor
  Konuyu Açan: SU-PERISI, Forum: Magazin Haberleri.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 21.02.2011, 11:35
 4. Acun Ilıcalı Röportaj - Acun Ilıcalı Kimdir
  Konuyu Açan: Leyl-i Lal, Forum: Magazin Haberleri.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 21.12.2010, 17:11
 5. Acun Ilıcalı
  Konuyu Açan: Sylar, Forum: TV ve Magazin.
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj : 15.11.2009, 22:51

copyright

Soru Cevap