İbrahim Tatlısesin Eşi - Adalet Tatlı

 1. Tatlıses’in Eski Eşi Adalet Tatlı kimdir - Adalet Tatlıses Resimleri - Adalet Tatlı Biyografisi - Tatlıses'in ilk eşi Adalet Tatlı Hakkında  Ünlü sanatçının ''nikahlı'' tek eşi!Tatlıses şöhret olduktan sonra onu memleketi Şanlıurfa'da bıraktı ve yeni aşklara yelken açtı. Ama Adalet Hanım, hep onun eşi olarak kaldı.

  ibrahim tatlıses'in ilk eşi, iki kızı ve iki oğlunun annesi. bazı yerlerde ismi adile tatlı olarak geçiyor. medyada hiç görünmüyor.

  İsmen bilinen ama hiç ortalarda görünmeyen Adalet Tatlıses eşi İbrahim Tatlıses'in 3 ay önce kendisine 'hakkını helal et' dediğini söyledi

  İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Hanım olayı duyar duymaz Şanlıurfa'dan geldi. Dün kendisiyle sohbetimizde en son ne zaman görüştüklerini sordum. Üzgün bir ses tonuyla, şöyle konuştu:  "Oğlumuz Ahmet'in bebeği oldu 3 ay önce. Ben hemen İstanbul'a, onların evine geldim. Sonra İbrahim Bey'e sevdiği Urfa yemeklerini yapıp çağırdım. Geldi torunu görüp kulağına ezan okudu. Çocuklar rica etti, 'Adını sen koy baba ' deyince güldü; 'Bu da babası gibi Ahmet olsun' dedi. Gece ayrılırken sanki içine doğmuş gibi 'Adalet Hanım. Kime ne zaman olacağı belli olmuyor, hakkını helal et' dedi.

  Onu gizlice Hac listesine yazdırmıştım. Vakti gelince sürpriz yapıp açıklayacak, Mekke'ye gidip hacı olmasını sağlayacaktım. İbrahim Bey güçlü insandır Cenabıhak sayesinde atlatacağına eminim" Büyük oğlu Ahmet Tatlı ise, "Savaş Abi büyük bir bilgi kirliliği var.

  Her kafadan bir ses çıkıyor. İşin polisiye kısmı emniyetimizi ilgilendirir. Şu an önemli olan babamın sağlığına kavuşması" dedi. (Savaş Ay-Sabah)
  brahim Tatlıses’in Şanlıurfa’da mütevazı bir hayat yaşayan ilk eşi Adalet Tatlı, ilk günden itibaren hastanede bulunmasına rağmen hiç görüntülenememişti

  Adalet Tatlı ilk kez görüntülendi

  Saldırı haberini alır almaz İstanbul’a gelen Adalet Tatlı, dün sabah 4 gün sonra ilk kez dışarıda görüntülendi. Hastaneye ciple gelen Tatlı, fotoğrafları çekilince yüzünü çantasıyla kapatttı. Tatlı, “Beni neden çekiyorsunuz?” diyerek hastanenin içine doğru koştu. Tatlı bir süredir eski eşinin yoğun bakım odasının yanındaki odada kalıyordu.


  Adalet Tatlı Resimleri

  İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı - Şişli’de Silahlı Saldırı Görüntüler
  http://www.mainboard24.com/kim-kimdi...-tatlises.html
  Ahmet Tatlı Resimleri
  Ahmet Tatlı

   

   

  Leyl-i Lal - 17.03.2011 - 01:26
 2. adalet tatlıses kimdir  İbrahim Tatlıses’in Şanlıurfa’da mütevazı bir hayat yaşayan ilk eşi Adalet Tatlı, ilk günden itibaren hastanede bulunmasına rağmen hiç görüntülenememişti

  Saldırı haberini alır almaz İstanbul’a gelen Adalet Tatlı, dün sabah 4 gün sonra ilk kez dışarıda görüntülendi. Hastaneye ciple gelen Tatlı, fotoğrafları çekilince yüzünü çantasıyla kapatttı. Tatlı, “Beni neden çekiyorsunuz?” diyerek hastanenin içine doğru koştu. Tatlı bir süredir eski eşinin yoğun bakım odasının yanındaki odada kalıyordu
  Uğradığı silahlı saldırı sonucu yoğun bakımda olan İbrahim Tatlıses'inilk eşi Adalet TatlısesUrfa'dan İstanbul'a geldi.

  Tatlıses şöhret olduktan sonra onu memleketi Şanlıurfa'da bıraktı ve yeni aşklara yelken açtı. Ama Adalet Hanım hep onun eşi olarak kaldı.


  Hayatını sonradan inandığı gibi yaşamaya adayan Adalet Tatlı ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in ilk eşi.

   

   

  Leyl-i Lal - 11.10.2011 - 09:43Benzer Konular

 1. İbrahim Tatlısesin Eşleri
  Konuyu Açan: sevil1903, Forum: Magazin Haberleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 22.03.2011, 09:32
 2. İbrahim Tatlısesin ilk eşi Adalet Tatlı Görüntülendi
  Konuyu Açan: sevil1903, Forum: Magazin Haberleri.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 18.03.2011, 10:41
 3. İbrahim Tatlısesin Annesi - Leyla Tatlı
  Konuyu Açan: Nehir, Forum: Kim Kimdir.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 16.03.2011, 09:10
 4. İbrahim Tatlısesin Annesi - Leyla Tatlı Resimleri
  Konuyu Açan: Nehir, Forum: Ünlüler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 16.03.2011, 09:06
 5. İbrahim Tatlısesin Annesi
  Konuyu Açan: Leyl-i Lal, Forum: Magazin Haberleri.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 16.03.2011, 08:11

copyright

Soru Cevap