Beki İkala Erikli

 1. Beki İkala - Beki İkala Erikli Kimdir - Beki İkala Erikli Hakkında - Beki İkala Erikli Resimleri
  Robert Kolej ve Boğaziçi İşletme mezunu olan Beki Erikli, 13 yıl üst düzey yönetici olarak, Procter & Gamble Türkiye, Almanya, İsviçre, Hollanda ve İngiltere’de çalıştı.  Küçük yaşta yasam otesiyle iletisim yeteneğini keşfeden ve uzun yıllar çevresinin de etkisiyle bu yönünü bir kenara atan Beki Erikli, yöneticilik dönemlerinde İngiltere’de Sir John Whitmore’dan Executive Coaching ve Collin Reeve’den NLP Practitioner/ Business NLP eğitimi aldı.

  Heidelberg’de CTI (Coaches Training Institute)’un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı. Kariyerine çocuğu için ara verdiği dönemde, uluslarası danışmanlık ve yaşam koçlugu yaparken spiritüellikle yeniden tanıştı. ‘Zero Limits’ adlı kitapta söz edilen Hawaii’li şaman Dr.Ihaleakala Hew Len’den aldığı Ho’oponopono eğitimi sayesinde öğrenciliği ve kariyeri boyunca bir kenara attığı içsel rehberliğine yeniden kavuştu.

  İçsel rehberliği, onu Münih’te Charles Virtue’dan Yaşam Otesiyle Iletişim ngel Therapy Practitioner) ve Meleklerle Yaşam Otesiyle Iletişim (Angel Therapy Mediumship) eğitimi almaya yöneltti. Meleklerle çalışmaya başladıktan sonra neredeyse her gün irili ufaklı mucizelerle karşılaşması, meleklerden yardım istediğinde yaşadıkları, Beki Erikli’yi öğrendiklerini baskalarıyla da paylaşmaya yöneltti.

  12 sene yurt dışında yaşadıktan sonra 2009′da İstanbul’a dönen Beki Erikli, Executive Coaching/Yaşam Koçluğu’nun yanısıra, gruplarla ve bireylerle yaşam ötesi ile iletişim, geçmiş yaşam şifası ve ‘meleklerinizle iletişim kurma’ çalışmaları yapmaktadır.

  Ekim 2010′da ‘Meleklerle Yaşamak’ adlı kitabı Goa yayınlarından piyasaya çıkmıştır.

  Heidelberg’de CTI (Coaches Training Institute)’un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı. Kariyerine çocuğu için ara verdiği dönemde, uluslarası danışmanlık ve yaşam koçlugu yaparken spiritüellikle yeniden tanıştı. ‘Zero Limits’ adlı kitapta söz edilen Hawaii’li şaman Dr.Ihaleakala Hew Len’den aldığı Ho’oponopono eğitimi sayesinde öğrenciliği ve kariyeri boyunca bir kenara attığı içsel rehberliğine yeniden ka

   

   

  sevil1903 - 12.01.2011 - 10:45Benzer Konular

 1. 2012 Melekler Ajandası - Beki İkala Erikli
  Konuyu Açan: Nerissa-Su, Forum: Kitap Tanıtımı.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 01.12.2011, 14:14
 2. Meleklerle Yaşamak - Beki İkala Erikli
  Konuyu Açan: MiSS-FENER, Forum: Kitap Tanıtımı.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 21.11.2010, 00:12
 3. Namazın Sayısal Mucizeleri - Niyazi Beki
  Konuyu Açan: Şayeste, Forum: Kitap Tanıtımı.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 13.07.2010, 21:33
 4. Bir Zamanlar Çıfıt Çarşısı - Beki L. Bahar
  Konuyu Açan: MiSS-FENER, Forum: Kitap Tanıtımı.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 12.02.2010, 18:16
 5. Madam Beki
  Konuyu Açan: BiR-DOST, Forum: Pastalar Kekler Ve Kurabiyeler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 23.11.2009, 21:16

copyright

Soru Cevap