Apartman Karar Defteri Örneği

 1. Apartman Karar Defteri Örneği hakkında - Karar defteri bilgi  Aşağıda kırmızı renkle yazılmış olan bölümleri Karar Defterinize yazınız.

  “…..... Sitesi / Apartmanı Kat Malikleri Kurulu hem arsa payı hem sayı olarak çoğunluk sağlanarak toplanmış ve aşağıda yazılı kararları almıştır.

  - Site / Apartman yöneticiliği ile yöneticinin yasa ile belirlenmiş tüm görev ve sorumluluklarının ... sirketine Profesyonel Site Apartman Yönetimi Firmasına devrine karar verilmiştir.

  - Site / Apartman kat maliklerinden ............................... Site / Apartman Denetçisi seçilmiştir. Seçilen Denetçiye, Site / Apartman namına ... Firması ile sözleşme yapma yetkisi verilmiştir.

  - Ödemelerini yapmayan kat malikleri hakkında yasal işlem başlatılabilmesi için, ... Firmasınca site / apartman namına bir avukata vekalet verme yetkisi tanınmıştır ( Sözleşme yapıldıktan sonra).

  - Banka hesabı ile ilgili olarak;

  (Site/Apartman adına yeni banka hesabı açılacaksa)

  ..................................... adresindeki ................ Sitesi / Apartmanı için Kat Malikleri Kurulunca seçilen yönetici “...firmasi Profesyonel Site Apartman Yönetimi Firması” sahibi ...(isim) münferit olarak Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri uyarınca, ................... Bankası, …….......... Şubesi nezdinde Sitemiz / Apartmanımız adına hesap açtırmaya ve anılan hesapla ilgili olarak; para çekme dahil, her türlü bankacılık (internet bankacılığı işlemleri ve bankamatik kartı işlemleri dahil) işlemini yürütmeye Kurulumuz tarafından yetkili kılınmıştır.

  (Sitenin/Apartmanın mevcut banka hesabı kullanılacaksa)

  ..................................... adresindeki ............. Sitesi / Apartmanı için Kat Malikleri Kurulunca seçilen yönetici “...firmasi Profesyonel Site Apartman Yönetimi Firması” sahibi ... münferit olarak Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri uyarınca, ....................... Bankası, ............... Şubesi nezdinde Sitemiz / Apartmanımız adına açılmış bulunan.............. no'lu hesapla ilgili olarak, para çekme ve her türlü bankacılık işlemini (internet bankacılığı işlemleri ve bankamatik kartı işlemleri dahil) yürütmeye Kurulumuz tarafından yetkili kılınmıştır.”


  alinti

   

   

  Züleyha Günel - 30.12.2010 - 12:15Benzer Konular

 1. İspanyolça Apartman Karar Defteri Örneği
  Konuyu Açan: Nerissa-Su, Forum: Diğer diller ve genel konular.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 09.09.2011, 13:33
 2. karar defterindeki apartman isim değişikliği
  Konuyu Açan: Kayıtsız Üye, Forum: Soru - Cevap.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 16.06.2011, 23:29
 3. Apartman işletme Defteri
  Konuyu Açan: BiR-DOST, Forum: Güncel Sorunlar Ve Hayat.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 27.01.2011, 22:35
 4. apartman karar defteri kayıp
  Konuyu Açan: Kayıtsız Üye, Forum: Soru - Cevap.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 29.12.2010, 18:42
 5. Karar defteri
  Konuyu Açan: Kayıtsız Üye, Forum: Soru - Cevap.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 30.11.2010, 21:38

copyright

Soru Cevap