Lahana Suyu Diyeti Nasıl Yapılır

 1. lahana suyuyla zayıflama - ibrahim saraçoğlu - lahana suyu kürü - lahana suyu nasıl yapılır - İbrahim Saraçoğlu lahana kürü tarifi - Lahana suyu diyeti ile zayıflama  Lahana diyeti ve lahana suyu ile zayıflama için aşağıdaki İbrahim Saraçoğlu lahana kürü tarifini uygulayın. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan toksin atıcı, kolon kanseri önleyici lahana kürü tarifi ve faydaları.. Toksin adı verilen zehirli kimyasal maddeleri vücudumuzdan atmak için en etkili kürlerden biri lahana kürüdür. Bu toksinler vücudumuzun en çok karaciğer, böbrek ve akciğerlerinde depolanmaktadırlar.


  Lahana kürü ile zayıflama nasıl oluyor?

  Zehirli kimyasal maddeler suda çözünmeyip yağda çözündüklerinden vücudumuzun yağ dokularına yerleşirler. Aşağıda tarifini verdiğimiz, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun lahana kürü ise işte bu toksinlerin suda çözünmesini sağlarak vücudumuzdan atılmasına yardımcı oluyor.

  İbrahim Saraçoğlu lahana kürü tarifi

  Kaynamakta olan 1/2 litre suyun içine 6-7 tane beyaz lahana yaprağını bütün olarak atın ve tencerenin ağzını kapatarak 10 dakika kadar kısık ateşte haşlayın. Bu kürden sabahları ve akşamları, hem aç karnına hem de tok karnına birer su bardağı için. Bu işlemi 5 gün boyunca uygulayın. Beş günü tamamladıktan sonra küre 3 günlük bir ara verin. Üç günlük kür arasından sonra aynı tarifle hazırlayacağınız kürü tekrar 5 gün daha uygulayın. Yani üç günlük arayı saymazsak, toplamda lahana kürünü 10 gün uygulamış olacaksınız.

  Lahana suyu diyeti ile zayıflamak için

  Lahana kürünü hergün taze olarak hazırlayın ve yılda bu kürü 3-4 kere uygulayın. Daha ilk günlerden vücudunuzun yağlı yağlı terlediğini farkedeceksiniz. Ayrıca dışkınızda da yağların atıldığını görebilirsiniz.

  Deri gözeneklerinin hep açık kalmasını sağlayarak toksinlerin atılmasını kolaylaştırmak maksadıyla, lahana kürünü uygularken sık sık banyo yapmanız tavsiye edilir.

   

   

  Şayeste - 22.02.2010 - 13:25Benzer Konular

 1. Lahana Suyu Diyeti
  Konuyu Açan: AĞRAZ, Forum: Diyet.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 05.01.2013, 03:11
 2. Lahana Turşusu Nasıl Yapılır
  Konuyu Açan: BiR-DOST, Forum: Turşular Ve Konserveler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 24.08.2011, 23:52
 3. Lahana Suyu Diyeti
  Konuyu Açan: AYIŞIĞI, Forum: Diyet.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 20.03.2011, 14:41
 4. Lahana Suyu Diyeti
  Konuyu Açan: Şayeste, Forum: Diyet.
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj : 13.05.2010, 11:23
 5. Et Suyu Nasıl Yapılır
  Konuyu Açan: Şayeste, Forum: Genel Bilgiler Ve Püf Noktaları.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 02.12.2009, 21:57

copyright

Soru Cevap