15 Haziran Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi

 1. Ay tutulmasının Etkileri Nelerdir - Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi Nedir - Ay Tutulmasının Etkisi Ne Kadar Sürecek - 15 Haziran Ay Tutulması Etkileri - Ay Tutulmasından Etkilenen Burçlar


  Ay tutulmasının burçlara olan etkisi 6 ay sürecek. Bu tutulma, tüm burçları genellersek tam bir değişim süreci olacak. Bir yenilenme, değişiklik, gelişme dönemine girilecek. Özellikle ateş elementi burçlarında büyük üçgen oluşacak. Bu da şu anlama geliyor : ateş grubundaki burçlar ya hayatları boyunca istedikleri ve bekledikleri bir ilişki yaşayacaklar ya da ilişkilerinde şimdiye kadar hiç olmadığı kadar enerjik ve olumlu olacaklar. Yaşamdan tat almaya çok daha fazlasıyla başlayacaklar. Ateş grubundaki burçları hatırlayalım : aslan, yay ve koç burçları.
  Tutulmalar bizi hızlı bir şekilde bir evrim ve olgunluk seviyesinden, daha yüksek başka bir seviyeye geçebilmemiz için sarsarlar. Tutulmalar çoğu zaman aydınlatıcı olarak görev yapar ve farkında olmadığınız bir durumu ortaya çıkarırlar. Bir tutulma sırasında ultimatom vermeyin ve büyük kararlar almayın. Sabırla bekleyin ve birkaç hafta sonra havada daha az statik elektirik olduğu zaman harekete geçin.

  Ay tutulmasından en çok etkilenecek olan burçlar ise İkizler, Başak, Yay ve Balık. Yükselen burcu bunlardan biri olan burçlar da aynı şekilde etkilenecek. Olumsuz etkilenmemek için önümüzdeki 6 ay boyunca duygusal kararlar vermemeniz öneriliyor.

  Şimdi tüm burçların ay tutulmasından nasıl etkileneceğine bakalım :

  Koç burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?

  Tutulmadan sonraki bir kaç gün gerginlik hissedebilirsiniz. 6 aylık etki süresinde sağlığınızla ilgili önemli kararlar alma ihtimaliniz var. Tutulmanın olumlu etkileri arasında yaratıcılığınız ve sezgilerinizde olacak olan artış.

  Boğa burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  Şu anda bir ilişki yaşıyorsanız, ufukta ayrılık olma ihtimali var. İlişkiniz yoksa birden gelişecek, beklenmedik bir ilişki yaşayacaksınız.

  İkizler burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  Şu sıralar ilişkinizle ya da ailenizle ilgili radikal kararlar amayı düşünüyorsunuz. Hatta taşınmayı ya da ülke değiştirmeyi de aklınızın bir köşesinde canlandırıyorsunuz. İşinizle ilgili dikkatli olmalısınız. Yanlış kararlar verme ihitmaliniz yüksek.

  Yengeç burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  Hayata bakış açınız değişebilir. Yeni ve değişik konulara yönelebilirsiniz. Öğrenmeye olan açlığınız bu sürede daha da artacak. İş konusunda dikkatli olmalısınız, canınızı sıkacak hukuksal konular gündeme gelebilir.

  Aslan burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  Maddi olarak çok sıkıntılı bir dönemdesiniz fakar kredi, borç almak için hiç uygun koşullarda değilsiniz. Beklediğiniz alacaklar, elinize ulaşmayabilir ve bu da canınızı sıkacak. Ticari konularda yenilikler yapmanızın tam vakti.

  Başak burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  Büyük sürprizler sizi bekliyor. Bunlara açık olmalısınız ve olumlu şekilde kabul etmelisiniz. Dış görünüşünüzde bir süredir yapmayı düşündüğünüz değişikliği bir an önce yapın. Tutulmadan en çok etkilenecek olan burçlar arasındasınız bu yüzden ikili ilişkilerinizde büyük sıkıntılar yaşayacaksınız ama sakin ve olgun olursanız daha kolay atlatabilirsiniz.

  Terazi burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  Bugünkü ay tutulması sizi en çok duygusal yönden etkileyecek. Yakınlarınızdan kelimenin tam anlamıyla kazık yediğinizi fark etmekle beraber hayal kırıklıkları ve moral bozuklukları yaşayacaksınız.

  Akrep burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  Sosyal ve özel ilişkilerinize çok dikkat etmeniz gerekiyor. İçinde bulunduğunuz grup ve organizasyonlarda, ani değişiklikler, gerginlikler söz konusu olabilir. Birlikteliğiniz yoksa, aşk hayatınızla ilgili konularda beklenmedik ve hızlı gelişmeler oluşabilir. Diğer taraftan, flört ilişkinizde de gerginlik söz konusu olabilir. Evli iseniz bu gerginlik, eşinizle özel hayatınızı ve çocuklarınızla ilgili konuları bağlıyor.

  Yay burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda, ani değişiklikler, gerginlikler, sert kararlar söz konusu olabilir. Eğer kendi işinizin sahibi iseniz, bu gerginlik, önemli iş ilişkisinde bulunduğunuz kişileri, resmi mercilerden kişileri kapsayabilir.

  Oğlak burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?

  Yurt dışına yönelik konularda, yabancılarla yapılan işlerde, yayıncılık, reklamcılık, tanıtım ve pazarlamaya yönelik işlerde, yasal konulardaki uğraşlarınızla ilgili konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Bu tutulma sizi, en çok duygusal anlamda etkileyecek. Gelecek hedeflerinizi ilgilendiren konularda, ani değişiklikler, gerginlikler, sert kararlar söz konusu olabilir. Saydığımız alanlarda, otoriteyi temsil eden kişilerle gerginlikler yaşayabilirsiniz.

  Kova burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  Bireysel veya ortaklaşa finanssal girişimlerinizle ilgili konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Hayatınızda etkin pozisyonda bulunan kişilerle finanssal ilişkilerinizi ilgilendiren konularda, ani değişiklikler, gerginlikler, sert kararlar söz konusu olabilir. Farklı konulardan, yaratıcı projelerden kazanç elde edebilirsiniz. Uranüs, birden ortaya çıkan durumlarla alakalıdır. 7. evinizin yöneticisi Güneş ile birleşiyor olması, özel ilişkinizde sürpriz gelişmelerle karşılaşacağınızın işaretçisi. Beklenmedik harcamalara karşı da önlemci olun.

  Balık burcu 15 haziran 2011 ay tutulmasından nasıl etkilenecek?
  Gerek kişisel, gerekse ortaklaşa girişimlerinizle ilgili konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Sizi huzursuz edecek, beklenmedik ve hızlı gelişen olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutulma anında Uranüs’ün 1. evinizde Güneş ile birleşiyor olması, hayatınızda sürpriz gelişmelerle karşılaşacağınızın işaretçisi. Bu günlerde, ani kararlar alabilirsiniz. Farklı konulara daha fazla ilgi duymaya başlayacaksınız.

  alıntıdır

   

   

  ZELAL - 15.06.2011 - 23:48
 2. Paylaşım için çok teşekkür ederim
  Emeklerinize sağlık.

   

   

  SeeWolf - 16.06.2011 - 00:16
 3. Ay Tutulmasının Etkileri


  15 Haziran'da, Türkiye saatiyle 23:15'de tam Ay tutulması meydana geliyor. Tutulma anına yaklaştıkça duygular yoğunlaşabilir ve önemli kararlar almak doğru olmayabilir. Tutulma günü, bilinçaltının derinlerinde yatan duygular açığa çıkabilir ve davranışlarınıza yansıyabilir.


  Yay burcunun 24 derecesinde meydana gelen bu tutulmadan en çok 13-21 Aralık doğumlu olan Yay burçları ile 12-20 Haziran günleri arasında doğmuş olan İkizler burçları etkilenecekler. Ayrıca yükselen, Ay, Merkür, Venüs ve Mars'ı Yay ve İkizler' de doğmuş olanlar da bu tutulmadan etkilenecek ve duygusal değişimler yaşayacaklar.

  Koç

  Yüksek öğrenimle bağlantılı konularınızı bitirebilirsiniz. Yargıyla ya da yurt dışıyla ilgili konularda bir tamamlanma yaşayabilirsiniz.

  Basın-yayın alanındaki işlerinde büyük bir gelişme sağlayabilirsiniz. Evinizi ilgilendiren önemli bir final yaşayabilirsiniz. Hayata daha iyimser ve maceracı bir gözle bakabilirsiniz.

  Boğa

  Başkasının parasıyla ilgili konuları sonuçlandırabilirsiniz. Eşle ya da ortakla bağlantılı yargısal olaylar hakkında bir tamamlanma yaşanabilir. Akrabalarınızın burs, kredi, nafaka, miras vs. türü finansal durumları sonuçlanabilir.

  İlişkide olduğunuz kişiler, ya mal sahibi olabilir ya da önemli bir kazanç elde edebilir. Gelişmelerin sizin genel durumunuza da şanslı bir katkısı olabilir.

  İkizler

  Evlilik ya da ortaklık alanındaki işleriniz tamamlanabilir. Eşinizle bağlantılı konular, zor yollardan da olsa sonuçlanabilir. Yargılama alanında bir final yaşanabilir. Partnerinizle birlikte, öğrenimle ilgili konuları tamamlayabilirsiniz.

  Yabancı ortağınızla yurt dışındaki işlerinizi bitirebilirsiniz. Basın-yayın alanında ortaklaşa işlerde bir sona gelinebilir.

  Yengeç

  Yüksek öğrenimle, ya da yargıyla bağlantılı alanlarda, günlük hayatınızda bir değişiklik meydana gelebilir. Grubunuzla ilgili çalışmaları tamamlayabilirsiniz.

  Rutin olarak yapmaya alıştığınız işlerde bir sona gelebilirsiniz. Basın-yayınla ilgili işleri, istediğiniz biçimde sonuçlandırabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan ayrılabilir ya da çalışma araç-gerecinizi yenileyebilirsiniz.

  Aslan

  Aşk hayatınızda gelişmeler yaşanabilir. Bir olumlu bir de olumsuz durumla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz.

  Basın-yayın alanında, hobi olarak yaptığınız işleri tamamlayabilirsiniz. Yargı ya da öğrenim konusundaki işlerinizi bitirebilirsiniz.

  Başak

  Evinizle ya da ailenizle ilgili konularda bir tamamlanma yaşanabilir. Yargılamayla, medyayla ya da yurt dışıyla bağlantılı işlerinizi bitirebilirsiniz. Evle ilgili bir grupla alakalı işleriniz sona erebilir.

  Ailenizdekilerin yüksek öğrenimle bağlantılı konularında bir sonuca ulaşılabilir. Bakıma, büyütmeye ya da güvenliğe dair bir gelişme sağlayabilirsiniz.

  Terazi

  Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da yakın çevrenizle ilgili bir tamamlanma yaşanabilir. Yabancılarla ya da basın-yayınla bağlantılı konuları bitirmeye çalışabilirsiniz. Yolculuklar ya da iletişimle ilgili olarak bir final gerçekleştirebilirsiniz. Kariyerinizi yakından ilgilendiren bir görüşme ya da anlaşma gerçekleştirebilirsiniz.

  Akrep

  Basın-yayın, medya veya yüksek öğrenim alanında devam etmekte olan olaylarınız sonuçlanabilir. Kazancınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir.

  Eşinizle ya da ortağınızla ilgili konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Hukuksal alanda kazançlı duruma gelebilirsiniz. Yabancılardan yardım görebilirsiniz. İlişkilerinizde uyumu ve dengeyi sağlamayı başarabilirsiniz.

  Yay

  Başkasının eşiyle ya da ortağıyla bağlantılı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi, miras, nafaka, sigorta vs. türü gelirlerinizle bağlantılı bir anlaşma imzalayabilirsiniz.

  Evinizle ya da ailenizle ilgili konulara yoğunlaşabilir ve çeşitli olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak hedeflerinizi gerçekleştirmek için gereken azmi kendinizde bulabilir ve sonunda başarılı olabilirsiniz.

  Oğlak

  Yargılamayla ya da yüksek öğrenimle bağlantılı mağdur olduğunuz konularda bir sonuçlanma gerçekleşebilir. Bağımlı kaldığınız bir kişiyle ya da bir durumla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  Sağlık kuruluşlarıyla ilgili işlerinizde bir tamamlanma yaşanabilir. Sevdikleriniz nedeniyle mahrum kaldığınız bir konuyu çözümleyebilir, bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kova

  Grubunuzla birlikte yaptığınız bir çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Öğreniminizle ilgili, günlük hayatınızı etkileyebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ailevi durumları nedeniyle, beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

  Bakım, güvenlik ya da büyütmeyle ilgili işlerinizi tamamlamaya gayret edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte, evle ilgili bir konuyu sonuca bağlayabilirsiniz. Sağlık alanında bir gelişme yaşanabilir.

  Balık

  Mesleki anlamda çalışmalarınızı sonuçlandırabilirsiniz. Yargılamayla, yurt dışıyla veya yüksek öğrenimle bağlantılı hedeflerinizde bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Otorite konumunda olanlardan bazı haberler alarak işlerinizi bitirebilirsiniz.

  Mesleki anlamda sona eren konularla bağlantılı olarak baskı altına girebilirsiniz. Büyük bir azim ve irade göstererek hedeflerinize ulaşmayı başarabilirsiniz.

   

   

  ZELAL - 16.06.2011 - 14:43
 4. tesekkürler....güzel paylaşım...

   

   

  wampirrr - 20.06.2011 - 19:03Benzer Konular

 1. 4 Haziran Kısmi Ay Tutulması ve Burçlara Etkileri
  Konuyu Açan: ZELAL, Forum: Kadınca.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 04.06.2012, 22:18
 2. Ay tutulmasının Ruhi Enerjileri
  Konuyu Açan: Nerissa-Su, Forum: Sağlamliq.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 18.01.2012, 15:28
 3. Ay tutulmasının Ruhi Enerjileri
  Konuyu Açan: Nerissa-Su, Forum: Sağlamliq.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 28.09.2011, 10:28
 4. Ay Tutulmasının Ruhsal Enerjileri
  Konuyu Açan: BiR-DOST, Forum: Ruh Sağlığı.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 16.06.2011, 14:25
 5. Ay Tutulmasının İzlendiği Yerler
  Konuyu Açan: AYIŞIĞI, Forum: Bunları Biliyormuydunuz.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 16.06.2011, 11:28

copyright

Soru Cevap