Erkekler Kadınların Nelerinden Etkilenir

 1. Bazen kadınlar erkeklere beğendirmek için kendilerini giyinir,kuşanır süslenirler.Oysa ki yapılan araştırmalar sonucu bir erkeği etkilemek için bunlara çoğu zaman gerek olmadığı kanısına varılıyor.Bakın erkekler en çok kadınların nesinden ve neresinden hoşlanıp etkileniyorlarmış?

  MAKYAJSIZ YÜZ
  Kadınlar ömürleri boyunca makyaj ürünlerine dünyanın parasını harcıyor. Ama erkekler rujsuz dudakları ve fondötensiz bir yanağı öpmekten daha çok hoşlanıyorlar. Ayrıca makyajsız bir yüz kendine güvenin de bir ifadesi.

  GÖBEK
  Çoğu kadın kaslı karın bölgesinin hayalini kurarken, erkekler hafif göbekli kadınları, yumuşak ve kıvrımlı hatları seviyor. Abartmamak kaydıyla hafif göbek bir kadına doğal bir görünüm veriyor.

  KIRIŞIKLAR
  Sanıldığının aksine, kadınlar kırışıklıklarını erkeklerden daha fazla dert ediyor. Erkekler kırışıklıkları gençliğin kaybından çok, tecrübe ve olgunluk olarak görüyor.

  ÇATLAKLAR
  Kadınların korkulu rüyası çatlaklar… Kilo alıp verme ya da doğum nedeniyle oluşan çatlaklar, erkekler tarafından o kadar da korkutucu bulunmuyor. Hatta dünyaya gelen çocuklarının izleri olarak çekici bile bulunuyor.

  SARHOŞ OLUP TELFONLA ARAMAK
  Kızlarla gece dışarı çıkıp sarhoş olduktan sonra telefon açıp sevdiğiniz erkeğe onu ne kadar özlediğinizi söylemeniz kötü bir fikir olmayabilir. İnsanlara ne hissettiğinizi açıkça söylemek hem güven verici hem de seksi bulunabilir.

  SÜRPRİZ TERCİHLER
  “Bana bir bira, bayana da yarım” günleri geride kaldı. İstediğinizi içmek, sürpriz tercihler yapmak, insanların ne düyüneceğini önemsememek, hayatın her alanında kendi tercihlerinizi yapmak sizi güçlü ve çekici kılacaktır.

  KÜÇÜK GÖĞÜSLER
  Ünlü modellerin göğüslerine sahip olmanız gerekmiyor. Küçük göğüsler gençliğin ve sağlığın işareti olabilir. Sanıldığı gibi seksi olmak için mutlaka büyük göğüslü olmanız gerekmiyor.

  UYUMSUZ İÇ ÇAMAŞIRLARI
  Erkekler için uyumsuz iç çamaşırları giymiş olmanız son derece seksi olabilir. Sizi uyumsuz iç çamaşırıyla yakalamış erkek, seks yapmayı planlamadığını, onun sizi ikna etmeyi başardığını düşünür.

  DAĞILMIŞ MAKYAJ
  Gece makyajımızı çıkarmayı unuttuğumuzda olan durumdur. Uzmanlara göre, erkekler henüz sevişmişsiniz gibi göründüğü için bunu seksi bulur.

  ÇIPLAK AYAKLAR
  Topu ayakkabılar erkekler için başdöndürücü olsa da bazen çıplak ayaklı çakırkeyif bir kadın çok daha seksi olabilir. Bu çıplaklığı, doğallığı ve aykırılığı ima ettiği için seksidir.

  DAĞINIK SAÇ
  Bazen fönsüz, taranmamış ya da sadece alelade bir dağınık topuz yapılmış saçlar, kuaförde ya da aynanın karşısında saatlerce uğraşılarak yapılmış saçtan çok daha seksi olabilir.

  ZEKA
  Erkekler zeki, fakat zeki olmalarından dolayı rahatsız hissetmeyecekleri ve rahat olabilecekleri kadınlardan hoşlanır.

  ÇOCUKLARLA İYİ ANLAŞAN KADINLAR
  Bu sizin sabırlı ve şefkatli olduğunuzu düşündürür ve ona annesinin koşulsuz sevgisini hatırlatır.

  BOL TİŞÖRTLER
  İlişkilerimizde belli bir noktayı geçtiğimizde seksi iç çamaşırlarıyla yatağa girmenin yerini konfor ihtiyacı alır. Rahat kıyafetler kendinize güveninizi gösterir ve erkekler bunu seksi bulabilir.

  DAR PANTOLON
  İngilizce’de ‘muffin top’ adı verilen ve kadınların tahammül edemediği bu yağlar, hafif olmak kaydıyla erkekler için çekici olabilir. Kıvrımlı kadın yeniden doğuyor, unutmayın.

   

   

  Nirvana - 16.05.2011 - 21:02
 2. super bi paylasim ama bazi yerklerine gulmedim deyil

   

   

  mon_coeur - 21.05.2011 - 11:37Benzer Konular

 1. Kadınların erkekler hakkında inandığı 5 mit
  Konuyu Açan: AĞRAZ, Forum: Erkekçe.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 14.01.2012, 00:01
 2. Erkekler Nelerden Etkilenir
  Konuyu Açan: Kayıtsız Üye, Forum: Soru - Cevap.
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj : 17.11.2010, 14:01
 3. Kadınların Tercih Ettiği Erkekler
  Konuyu Açan: NarCicegi, Forum: Erkekçe.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 09.09.2009, 01:40
 4. Erkekler, kadınların ev işini artırıyor
  Konuyu Açan: Sindy, Forum: Kadın Evlilik Ve Aile.
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj : 06.06.2008, 17:30
 5. Kadınların Hoşlanmadığı Erkekler
  Konuyu Açan: SU-PERISI, Forum: Erkekler.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 21.10.2006, 23:55

copyright

Soru Cevap