Kadınların Erkeklere Yapabileceği En Kötü 10 Şey

 1. Kadınların Erkeklere Yapabileceği En Kötü 10 Şey - Kadınlar Ve Erkekler Hakkında -Kadınların Erkeklere Yapabileceği Kötülükler
  Telefonu açmazlar
  Güç bela kızın telefonunu aldınız ve heyecanla onu aramak için gün kolluyorsunuz. Aradığınızda ise ya telefon açılmıyor ya da yanlış bir numara. Sizden hoşlanmadığını söylemek için kötü bir yöntem

  Bedava içki
  Bazı kadınlar gittikleri gece klüpleri ve barlarda karşısındakine içkisini ödetmek için çeşitli taktikler uygularlar. Flört başlangıcında sadece gezmek ve içmek için sizi kullanırlar. Paranız bittiğinde ya da daha büyük bir kaynak bulduğunda oraya giderler.


  Başka biri gelene kadar
  Bazı kadınlar yalnız kalamazlar. Bu yüzdende sürekli bir ilişki içindedirler ve sizin kızarkadaşınız böyle biriyse biranda sizden daha iyi birini bulduğunda ortadan kaybolabilir.

  Duygusal yönden erkekleri yönetirler
  Bir kadını ağlarken görüp dayanamayan erkekler bu kadınlar tarafından çok kolay yönlendirilirler. Kadınlar erkeklerden daha duygusaldır ama erkeklerin bu zaafını kullanmayıda iyi bilirler.

  Fiziksel şiddet
  Evet doğuştan bir kadına vurmamamız gerektiği söylenir. Fakat ya kadınlar için böyle bir kural var mı? Bazı kadınlar var ki resmen erkeğini eze eze fiziksel şiddet uygularlar. Üstelik bu dertlerini paylaşabilcekleri birinide bulamazlar çünkü bu gerçekten komik bir durum olur.

  Herkesin içinde sizi eleştirirler
  Kadınların hiç acımadan yaptıkları bir hareket ise erkeklerini bir topluluk veya arkadaş grubu içinde sınır tanımadan eleştirmeleridir. Bazen bunu ortamı güldürmek için bazense ders vermek için yapabilirler

  İlişki durumlarını açıklamazlar
  Yeni tanıştığınız bir kız için baya çaba harcıyorsunuz herşey güzel de gidiyor. Telefonunu almak için soru soruyorsunuz ve cevap "Benim erkek arkadaşım var". Bu küçük bilgi kıza kendinizi açmanızdan önce paylaşılsaydı hiç fena olmazdı. Bu bir kadının erkeğe yapabileceği en canice hareketlerden olmasada sinir bozduğu kesin. Bu hareketin arkasında yatan nedense kadınların beğenilmekten deli gibi hoşlanmaları.

  Kısıtlı seks
  Bir erkeği çıldırtabilecek olaylardan biri daha. Bir erkek için seks neredeyse nefes almak kadar önemli bir hadise olduğundan kızarkadaşınızın cinsel olarak sizi cezalandırması acı ama etkili bir ceza yöntemidir.


  Erkeği test ederler
  Erkek arkadaşlarınızla gece eğlenmeye dışarı çıkacaksınız ve birden kız arkadaşınız arayıp planınızı iptal etmenizi ve onla buluşmanızı istiyor. Bunun için bir sebep ortada olması gerekmiyor. Sizin o gece dışarı çıkacağınızı bildiği halde sizin üzerinizde eğer beni seviyorsan testini uygular. Bu test şöyledir "Eğer beni seviyorsan gelirsin" benzeri cümlelerle sizi denemek için yapılır. Gerçekten cani bir test.


  Kıskançlığı tetiklemek için flört
  Belki yeterince sevilmediğini hissediyor, belki büyük bir kavga ettiniz, belki de size işkence etmek istiyor. Erkek arkadaşının önünde flört eden kadınlar kadar erkeğe acı verecek bir durum azdır. Ama her şekilde kıskançlığı tetiklediği bu hareketlerin kesin.

   

   

  Nerissa-Su - 01.01.2010 - 14:51
 2. Fiziksel şiddet
  Evet doğuştan bir kadına vurmamamız gerektiği söylenir. Fakat ya kadınlar için böyle bir kural var mı? Bazı kadınlar var ki resmen erkeğini eze eze fiziksel şiddet uygularlar. Üstelik bu dertlerini paylaşabilcekleri birinide bulamazlar çünkü bu gerçekten komik bir durum olur.


  ayyy çok ayıp kıslarr erkeğe el kalkarmı hiçç

   

   

  Ay Kız - 01.01.2010 - 15:23
 3. O beni üzerSe ben de onu üzerim

   

   

  Miss.ultrAslan - 06.01.2010 - 21:00
 4. Kıskançlığı tetiklemek için flört
  Belki yeterince sevilmediğini hissediyor, belki büyük bir kavga ettiniz, belki de size işkence etmek istiyor. Erkek arkadaşının önünde flört eden kadınlar kadar erkeğe acı verecek bir durum azdır. Ama her şekilde kıskançlığı tetiklediği bu hareketlerin kesin.  Çok terbiyesizce bir durum başkasını kullanarak kıskanmasını sağlamak üzmek ayrılma sebebidir bence

   

   

  the mask - 07.01.2010 - 10:05
 5. o bana nasıl davranırsa bende öyle davranırım

   

   

  beyaz guvercın - 14.01.2010 - 15:41
 6. slm gerçekten güzel bir laf konuşmuşsun bıravo sana

   

   

  semizli - 27.01.2010 - 16:50
 7. 4

   

   

  semizli - 27.01.2010 - 16:52Benzer Konular

 1. Kadınların Yatmadan Önce Tükettiği En Kötü Gıdalar
  Konuyu Açan: BiR-DOST, Forum: Kadın Sağlığı.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 17.08.2013, 03:13
 2. Kulağı çınlayanın yapabileceği şey
  Konuyu Açan: .Muhammed, Forum: Dualar.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 02.08.2011, 02:27
 3. Erkeklere Göre Kadınların Kimyasal Açılımı
  Konuyu Açan: Nerissa-Su, Forum: Erkekler.
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj : 07.08.2010, 21:59
 4. Kadınların En Kötü Kariyer Tavsiyeleri
  Konuyu Açan: Pedaliza, Forum: Bayan Dedikodu Cafesi.
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj : 28.04.2010, 10:00
 5. Kadınların Erkeklere En Çok Sorduğu 5 Soru
  Konuyu Açan: uCuRuM ciCegi, Forum: Bayan Dedikodu Cafesi.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 02.11.2009, 14:11

copyright

Soru Cevap