Balıkesirdeki Liseler

 1. Balıkesirdeki Liseler - Balıkesir Liseleri - Balıkesir Meslek Liseleri - Balıkesir Anadolu teknik liseleri


  CUMHURİYET LİSESİ (Balıkesir, Bigadiç)

  Cumhuriyet Lisesi Balıkesir Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet Lisesi SBS taban puanları, Cumhuriyet Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / BİGADİÇ
  Adı: CUMHURİYET LİSESİ
  Adresi: FETHIBEY MAH.YENI SANAYI CADDESI
  Telefon Numarası: 2666141176
  Faks Numarası: 2666141176


  BURHANİYE LİSESİ (Balıkesir, Burhaniye)

  Burhaniye Lisesi Balıkesir Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Burhaniye Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Burhaniye Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Burhaniye Lisesi SBS taban puanları, Burhaniye Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Burhaniye Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / BURHANİYE
  Adı: BURHANİYE LİSESİ
  Adresi: Burhaniye Lisesi Burhaniye Balıkesir
  Telefon Numarası: 2664221522
  Faks Numarası: 2664221522


  DURSUNBEY ÇOK PROGRAMLI LİSE (Balıkesir, Dursunbey)

  Dursunbey Çok Programlı Lise Balıkesir Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dursunbey Çok Programlı Lise öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dursunbey Çok Programlı Lise resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dursunbey Çok Programlı Lise SBS taban puanları, Dursunbey Çok Programlı Lise öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Dursunbey Çok Programlı Lise öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / DURSUNBEY
  Adı: DURSUNBEY ÇOK PROGRAMLI LİSE
  Adresi: Bozyokuşmah. Cumhuriyet Caddesi No:2 Dursunbey Balıkesir
  Telefon Numarası: 2666621020
  Faks Numarası: 2666622744


  ALTINOLUK KARDEŞ ÇAVUŞOĞLU LİSESİ (Balıkesir, Edremit)

  Altınoluk Kardeş Çavuşoğlu Lisesi Balıkesir Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Altınoluk Kardeş Çavuşoğlu Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Altınoluk Kardeş Çavuşoğlu Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Altınoluk Kardeş Çavuşoğlu Lisesi SBS taban puanları, Altınoluk Kardeş Çavuşoğlu Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Altınoluk Kardeş Çavuşoğlu Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / EDREMİT
  Adı: ALTINOLUK KARDEŞ ÇAVUŞOĞLU LİSESİ
  Adresi: M.SİNAN CADDESİ 2. SOKAK ALTINOLUK
  Telefon Numarası: 2663961047
  Faks Numarası: 2663961965

  EDREMİT LİSESİ (Balıkesir, Edremit)

  Edremit Lisesi Balıkesir Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Edremit Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Edremit Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Edremit Lisesi SBS taban puanları, Edremit Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Edremit Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / EDREMİT
  Adı: EDREMİT LİSESİ
  Adresi: Hüsnü Elçin Yıldırım Caddesi No:2 Edremit Balıkesir
  Telefon Numarası: 2663731221
  Faks Numarası: 2663732762

  ÖĞRETMEN EVİ VE AKŞAM SANAT OKULU (Balıkesir, Edremit)

  Ğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu Balıkesir Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu SBS taban puanları, Ğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / EDREMİT
  Adı: ĞRETMEN EVİ VE AKŞAM SANAT OKULU
  Adresi: Cennet Ayaği Mah. Çikrikçi Yolu Edremit Balikesir
  Telefon Numarası: 2663732720
  Faks Numarası: 2663742922

  REMZİ MOLVALIOĞLU TİC.M.LİSESİANA.OTE.TR.M.LİSESİ (Balıkesir, Edremit)

  Remzi Molvalıoğlu Tic.m.lisesiana.ote.tr.m.lisesi Balıkesir Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Remzi Molvalıoğlu Tic.m.lisesiana.ote.tr.m.lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Remzi Molvalıoğlu Tic.m.lisesiana.ote.tr.m.lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Remzi Molvalıoğlu Tic.m.lisesiana.ote.tr.m.lisesi SBS taban puanları, Remzi Molvalıoğlu Tic.m.lisesiana.ote.tr.m.lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Remzi Molvalıoğlu Tic.m.lisesiana.ote.tr.m.lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / EDREMİT
  Adı: REMZİ MOLVALIOĞLU TİC.M.LİSESİANA.OTE.TR.M.LİSESİ
  Adresi: Ticaret Meslek Lisesi Edremit Balıkesir
  Telefon Numarası: 2663731506
  Faks Numarası: 2663734581

  SALİH KORKUT BUDARAS LİSESİ (Balıkesir, Edremit)

  Salih Korkut Budaras Lisesi Balıkesir Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Salih Korkut Budaras Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Salih Korkut Budaras Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Salih Korkut Budaras Lisesi SBS taban puanları, Salih Korkut Budaras Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Salih Korkut Budaras Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / EDREMİT
  Adı: SALİH KORKUT BUDARAS LİSESİ
  Adresi: EMİNKUYULAR MEVKİİ HAVRAN YOLU ÜZERİEDREMİT/BALIKESİR
  Telefon Numarası: 2663730016
  Faks Numarası: 2663739298

  ERDEK LİSESİ (Balıkesir, Erdek)

  Erdek Lisesi Balıkesir Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Erdek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Erdek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Erdek Lisesi SBS taban puanları, Erdek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Erdek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / ERDEK
  Adı: ERDEK LİSESİ
  Adresi: YALI MAH. ORTAOKUL CADDESİ NO:3 ERDEK BALIKESİR
  Telefon Numarası: 2668351045
  Faks Numarası: 2668351045

  KARŞIYAKA ÇOK PROGRAMLI LİSESİ (Balıkesir, Erdek)

  Karşıyaka Çok Programlı Lisesi Balıkesir Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karşıyaka Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karşıyaka Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karşıyaka Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Karşıyaka Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karşıyaka Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / ERDEK
  Adı: KARŞIYAKA ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  Adresi: KARŞIYAKA KÖYÜ ERDEK/BALIKESİR
  Telefon Numarası: 2668586107
  Faks Numarası: 2668586107


  6 EYLÜL ÇOK PROGRAMLI LİSESİ (Balıkesir, Gönen)

  6 Eylül Çok Programlı Lisesi Balıkesir Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 6 Eylül Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 6 Eylül Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 6 Eylül Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, 6 Eylül Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 6 Eylül Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / GÖNEN
  Adı: 6 EYLÜL ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  Adresi: Ayvalik Caddesi No:118 Gömeç Balikesir
  Telefon Numarası: 2663571548
  Faks Numarası: 2663571568

  GÖNEN MUSTAFA UŞDU LİSESİ (Balıkesir, Gönen)

  Gönen Mustafa Uşdu Lisesi Balıkesir Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gönen Mustafa Uşdu Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gönen Mustafa Uşdu Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gönen Mustafa Uşdu Lisesi SBS taban puanları, Gönen Mustafa Uşdu Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gönen Mustafa Uşdu Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / GÖNEN
  Adı: GÖNEN MUSTAFA UŞDU LİSESİ
  Adresi: Reşadiye Mah.Gönen Balikesir
  Telefon Numarası: 2667630924
  Faks Numarası: 26676309242


  ÖMER SEYFETTİN LİSESİ (Balıkesir, Gönen)

  Ömer Seyfettin Lisesi Balıkesir Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ömer Seyfettin Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ömer Seyfettin Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ömer Seyfettin Lisesi SBS taban puanları, Ömer Seyfettin Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ömer Seyfettin Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / GÖNEN
  Adı: ÖMER SEYFETTİN LİSESİ
  Adresi: ÖMER SEYFETTIN LISESI (YDA) RÜSTEM MAH.ÖMER SEYFETTİN CADDESİ NO:46
  Telefon Numarası: 2667621075
  Faks Numarası: 2667624099


  SARIKÖY ÇOK PROGRAMLI LİSESİ (Balıkesir, Gönen)

  Sarıköy Çok Programlı Lisesi Balıkesir Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sarıköy Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sarıköy Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sarıköy Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Sarıköy Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sarıköy Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / GÖNEN
  Adı: SARIKÖY ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  Adresi: Sarıköy Gönen Balıkesir
  Telefon Numarası: 2667741441
  Faks Numarası: 2667742585


  MEHMET ÇALIŞIR ÇOK PROGRAMLI LİSESİ (Balıkesir, Havran)

  Mehmet Çalışır Çok Programlı Lisesi Balıkesir Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mehmet Çalışır Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mehmet Çalışır Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mehmet Çalışır Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Mehmet Çalışır Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mehmet Çalışır Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / HAVRAN
  Adı: MEHMET ÇALIŞIR ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  Adresi: MEHMET ÇALIŞIR ÇOK PROĞRAMLI LİSESİ HAVRAN BALİKESİR
  Telefon Numarası: 2664321077
  Faks Numarası: 2664321803

  GÖKYAZI LİSESİ (Balıkesir, İvrindi)
  Gökçeyazı Lisesi Balıkesir İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gökçeyazı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gökçeyazı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gökçeyazı Lisesi SBS taban puanları, Gökçeyazı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gökçeyazı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / İVRİNDİ
  Adı: GÖKÇEYAZI LİSESİ
  Adresi: Gökçeyazibeldesi Ivrindi Balikesir
  Telefon Numarası: 2664668059
  Faks Numarası: 2664668059

  IVRİNDİ LİSESİ (Balıkesir, İvrindi)

  Ivrindi Lisesi Balıkesir İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ivrindi Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ivrindi Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ivrindi Lisesi SBS taban puanları, Ivrindi Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ivrindi Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / İVRİNDİ
  Adı: IVRİNDİ LİSESİ
  Adresi: ivrindi Lisesi 7 Eylül Mah. Korucu Cad. No:12
  Telefon Numarası: 2664561012
  Faks Numarası: 2664561522

   

   

  Nehir - 13.07.2009 - 14:24
 2. KORUCU LİSESİ (Balıkesir, İvrindi)
  Korucu Lisesi Balıkesir İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Korucu Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Korucu Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Korucu Lisesi SBS taban puanları, Korucu Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Korucu Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / İVRİNDİ
  Adı: KORUCU LİSESİ
  Adresi: Korucu Beldesi ivrindi Balikesir
  Telefon Numarası: 2664646450
  Faks Numarası: 2664646450

  KORUCU YATILI BÖLGE İLKÖĞRETİM OKULU (Balıkesir, İvrindi)

  Korucu Yatılı Bölge İlköğretim Okulu Balıkesir İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Korucu Yatılı Bölge İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Korucu Yatılı Bölge İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Korucu Yatılı Bölge İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Korucu Yatılı Bölge İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Korucu Yatılı Bölge İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / İVRİNDİ
  Adı: KORUCU YATILI BÖLGE İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: KORUCU BELDESİ YENİ MAH.
  Telefon Numarası: 2664646017
  Faks Numarası: 2664646003

  KEPSUT ÇOK PROGRAMLI LİSESİ (Balıkesir, Kepsut)

  Kepsut Çok Programlı Lisesi Balıkesir Kepsut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kepsut Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kepsut Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kepsut Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Kepsut Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kepsut Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / KEPSUT
  Adı: KEPSUT ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  Adresi: KASAPZADE MAH.ADNAN ERCAN CAD NO:12
  Telefon Numarası: 2665761281
  Faks Numarası: 2665761025

  ADNAN HUNCA ÇOK PROGRAMLI LİSESİ (Balıkesir, Manyas)

  Adnan Hunca Çok Programlı Lisesi Balıkesir Manyas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Adnan Hunca Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Adnan Hunca Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Adnan Hunca Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Adnan Hunca Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Adnan Hunca Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MANYAS
  Adı: ADNAN HUNCA ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  Adresi: Haydar Köyü Manyas Balıkesir
  Telefon Numarası: 2668258021
  Faks Numarası: 2668258021

  MANYAS LİSESİ (Balıkesir, Manyas)

  Manyas Lisesi Balıkesir Manyas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Manyas Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Manyas Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Manyas Lisesi SBS taban puanları, Manyas Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Manyas Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MANYAS
  Adı: MANYAS LİSESİ
  Adresi: ÇARŞI MAH. HÜKÜMET CAD.
  Telefon Numarası: 2668181032
  Faks Numarası: 2668181475

  SALUR ÇOK PROGRAMLI LİSESİ (Balıkesir, Manyas)

  Salur Çok Programlı Lisesi Balıkesir Manyas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Salur Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Salur Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Salur Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Salur Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Salur Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MANYAS
  Adı: SALUR ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
  Adresi: SALUR ÇOK PROĞRAMLI LİSESİ SALUR KASABASI
  Telefon Numarası: 2668275452
  Faks Numarası: 2668275551

  MARMARA LİSESİ (Balıkesir, Marmara)

  Marmara Lisesi Balıkesir Marmara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Marmara Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Marmara Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Marmara Lisesi SBS taban puanları, Marmara Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Marmara Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MARMARA
  Adı: MARMARA LİSESİ
  Adresi: OKULLAR MAHALLESİ ÇINARLI CADDESİ
  Telefon Numarası: 2668855012
  Faks Numarası: 2668855012

  ADNAN MENDERES LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Adnan Menderes Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Adnan Menderes Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Adnan Menderes Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Adnan Menderes Lisesi SBS taban puanları, Adnan Menderes Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Adnan Menderes Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: ADNAN MENDERES LİSESİ
  Adresi: Adnan Menderes Mah. Balıkesir
  Telefon Numarası: 2662242770
  Faks Numarası: 2662241353

  ALBAY C. TAYYAR-NURAN OĞUZ LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Albay C. Tayyar-nuran Oğuz Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Albay C. Tayyar-nuran Oğuz Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Albay C. Tayyar-nuran Oğuz Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Albay C. Tayyar-nuran Oğuz Lisesi SBS taban puanları, Albay C. Tayyar-nuran Oğuz Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Albay C. Tayyar-nuran Oğuz Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: ALBAY C. TAYYAR-NURAN OĞUZ LİSESİ

  ATATÜRK LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Atatürk Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atatürk Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atatürk Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atatürk Lisesi SBS taban puanları, Atatürk Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atatürk Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: ATATÜRK LİSESİ
  Adresi: 1.SAKARYA MAH.
  Telefon Numarası: 2662437306
  Faks Numarası: 2662411733

  BAHÇELİEVLER LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Bahçelievler Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçelievler Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçelievler Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçelievler Lisesi SBS taban puanları, Bahçelievler Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçelievler Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: BAHÇELİEVLER LİSESİ
  Adresi: BAHÇELIEVLER MAH. IŞLETME CADDESI
  Telefon Numarası: 2662435434
  Faks Numarası: 2662454474

  CUMHURİYET LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Cumhuriyet Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet Lisesi SBS taban puanları, Cumhuriyet Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: CUMHURİYET LİSESİ
  Adresi: Gündoğan Mah. Cumhuriyet Lisesi Balıkesir
  Telefon Numarası: 2662414075
  Faks Numarası: 2662444775

  GAZİOSMANPAŞA LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Gaziosmanpaşa Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gaziosmanpaşa Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gaziosmanpaşa Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gaziosmanpaşa Lisesi SBS taban puanları, Gaziosmanpaşa Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gaziosmanpaşa Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: GAZİOSMANPAŞA LİSESİ
  Adresi: GAZI OSMAN PAŞA MAH.
  Telefon Numarası: 2662210089
  Faks Numarası: 2662218001

  HASAN BASRİ ÇANTAY LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Hasan Basri Çantay Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hasan Basri Çantay Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hasan Basri Çantay Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hasan Basri Çantay Lisesi SBS taban puanları, Hasan Basri Çantay Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hasan Basri Çantay Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: HASAN BASRİ ÇANTAY LİSESİ
  Adresi: Hasan Basri Çantay Lisesi
  Telefon Numarası: 2662390272
  Faks Numarası: 2662390272

  KADRİYE KEMAL GÜREL ANADOLU GÜZEL SAN.LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Kadriye Kemal Gürel Anadolu Güzel San.lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kadriye Kemal Gürel Anadolu Güzel San.lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kadriye Kemal Gürel Anadolu Güzel San.lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kadriye Kemal Gürel Anadolu Güzel San.lisesi SBS taban puanları, Kadriye Kemal Gürel Anadolu Güzel San.lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kadriye Kemal Gürel Anadolu Güzel San.lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: KADRİYE KEMAL GÜREL ANADOLU GÜZEL SAN.LİSESİ
  Adresi: Kadriye Kemal Gürel Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi
  Telefon Numarası: 2662217913
  Faks Numarası: 2662214410

  MUHARREM HASBİ LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Muharrem Hasbi Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Muharrem Hasbi Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Muharrem Hasbi Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Muharrem Hasbi Lisesi SBS taban puanları, Muharrem Hasbi Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Muharrem Hasbi Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: MUHARREM HASBİ LİSESİ
  Adresi: Altay Cad.Ege Mah.No:52
  Telefon Numarası: 2662411789
  Faks Numarası: 2662417589
  E-mail Adresi:

  ŞAMLI LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Şamlı Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şamlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şamlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şamlı Lisesi SBS taban puanları, Şamlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şamlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: ŞAMLI LİSESİ
  Adresi: ÇAY MAHALLESİ ŞAMLI
  Telefon Numarası: 2662875006
  Faks Numarası: 2662875006

  TİCARET ODASİ LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Ticaret Odasi Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ticaret Odasi Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ticaret Odasi Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ticaret Odasi Lisesi SBS taban puanları, Ticaret Odasi Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ticaret Odasi Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: TİCARET ODASİ LİSESİ
  Adresi: Hasan Basri Çantay Mah. Mutlu Sok. No:2 Balıkesir
  Telefon Numarası: 2662449004
  Faks Numarası: 2662430536

  ZÜHTÜ OZKARDAŞLAR LİSESİ (Balıkesir, Merkez)

  Zühtü Ozkardaşlar Lisesi Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zühtü Ozkardaşlar Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zühtü Ozkardaşlar Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zühtü Ozkardaşlar Lisesi SBS taban puanları, Zühtü Ozkardaşlar Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Zühtü Ozkardaşlar Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / MERKEZ
  Adı: ZÜHTÜ OZKARDAŞLAR LİSESİ
  Adresi: Atatürk Mah.No:1 Balıkesir
  Telefon Numarası: 2662494098
  Faks Numarası: 2662453230

  SINDIRGI LİSESİ (Balıkesir, Sındırgı)

  Sındırgı Lisesi Balıkesir Sındırgı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sındırgı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sındırgı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sındırgı Lisesi SBS taban puanları, Sındırgı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sındırgı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / SINDIRGI
  Adı: SINDIRGI LİSESİ
  Adresi: ÇAVDAROĞLU MAH.LİSE CADNO:14
  Telefon Numarası: 2665161007
  Faks Numarası: 2665161860

  SUSURLUK LİSESİ (Balıkesir, Susurluk)

  Susurluk Lisesi Balıkesir Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Susurluk Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Susurluk Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Susurluk Lisesi SBS taban puanları, Susurluk Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Susurluk Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: BALIKESİR / SUSURLUK
  Adı: SUSURLUK LİSESİ
  Adresi: Yeni Mahalle Kültür Caddesi Susurluk Balıkesir
  Telefon Numarası: 2668656607
  Faks Numarası: 2668651425

   

   

  Nehir - 13.07.2009 - 14:32Benzer Konular

 1. liseler
  Konuyu Açan: Kayıtsız Üye, Forum: Soru - Cevap.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 12.07.2013, 11:21
 2. liseler
  Konuyu Açan: Kayıtsız Üye, Forum: Soru - Cevap.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 29.12.2010, 13:47
 3. Balıkesirdeki Çerkes Köyleri
  Konuyu Açan: Nehir, Forum: Balıkesir.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 22.09.2010, 19:12
 4. Van ilinde bulunan liseler
  Konuyu Açan: MechhuL, Forum: Van.
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj : 06.02.2010, 15:03
 5. MUŞ ilinde bulunan liseler
  Konuyu Açan: MiSS-FENER, Forum: Muş.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 01.06.2008, 23:50

copyright

Soru Cevap