Ankaradaki Sağlık Meslek Liseleri

 1. Ankaradaki Sağlık Meslek Liseleri - Ankaradaki Sağlık Meslek Liselerinin Listesi  Prof. Dr. Nusret Fisek Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Prof. Dr. Nusret Fisek Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Prof. Dr. Nusret Fisek Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Prof. Dr. Nusret Fisek Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Prof. Dr. Nusret Fisek Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Prof. Dr. Nusret Fisek Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / AKYURT
  Adı: PROF. DR. NUSRET FİSEK SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: KIZIK MAHALLESİ-AKYURT
  Telefon Numarası: 3128440533
  Faks Numarası: 3128440950

  Kemal Sahin Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Bala İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kemal Sahin Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kemal Sahin Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kemal Sahin Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kemal Sahin Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kemal Sahin Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / BALA
  Adı: KEMAL SAHİN SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: KIRŞEHİRCAD.
  Telefon Numarası: 3128761477
  Faks Numarası: 3128762214

  Tolunay Özaka Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tolunay Özaka Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tolunay Özaka Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tolunay Özaka Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Tolunay Özaka Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tolunay Özaka Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / BEYPAZARI
  Adı: TOLUNAY ÖZAKA SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: AYVAŞIK MAH.AKYAZI MEVKİİ
  Telefon Numarası: 3127625494
  Faks Numarası: 3127636454

  Çubuk Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çubuk Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çubuk Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çubuk Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Çubuk Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çubuk Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / ÇUBUK
  Adı: ÇUBUK SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: CUMHURİYET MAH. ANKARA BULVARI NO:66
  Telefon Numarası: 3128384400
  Faks Numarası: 3128376870

  Elmadag Sağlık Meslek Lisesi Ankara
  Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Elmadag Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Elmadag Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Elmadag Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Elmadag Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Elmadag Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / ELMADAĞ
  Adı: ELMADAG SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: TATLICA MAH. PETİR SOK.
  Telefon Numarası: 3128633082
  Faks Numarası: 3128634510

  Mustafa Kemal Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mustafa Kemal Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mustafa Kemal Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mustafa Kemal Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Mustafa Kemal Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mustafa Kemal Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / ETİMESGUT
  Adı: MUSTAFA KEMAL SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: ERLER MAH.HAVA DURAĞI KARŞISI TÜRK KUŞU YANI
  Telefon Numarası: 3122452454
  Faks Numarası: 31224524543

  Gölbasi Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gölbasi Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gölbasi Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gölbasi Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Gölbasi Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gölbasi Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / GÖLBAŞI
  Adı: GÖLBASİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: KARŞIYAKA MAH.280.SOK NO:19
  Telefon Numarası: 3124842433
  Faks Numarası: 3124844400

  Kalecik Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Kalecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kalecik Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kalecik Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kalecik Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kalecik Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kalecik Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / KALECİK
  Adı: KALECİK SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: ŞENYURT MAH. İSTASYON CAD. NO:109
  Telefon Numarası: 3128571517
  Faks Numarası: 3128571517

  Pursaklar Yahya Kemal Ve M.sönmez Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Pursaklar Yahya Kemal Ve M.sönmez Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Pursaklar Yahya Kemal Ve M.sönmez Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Pursaklar Yahya Kemal Ve M.sönmez Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Pursaklar Yahya Kemal Ve M.sönmez Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Pursaklar Yahya Kemal Ve M.sönmez Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / KEÇİÖREN
  Adı: PURSAKLAR YAHYA KEMAL VE M.SÖNMEZ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: YUNUS EMRE MAH.SEMBOL SOK.NO:16 PURSAKLAR
  Telefon Numarası: 3123288478
  Faks Numarası: 3123288479

  Kizilcahamam Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kizilcahamam Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kizilcahamam Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kizilcahamam Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Kizilcahamam Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kizilcahamam Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / KIZILCAHAMAM
  Adı: KİZİLCAHAMAM SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: YENİCEM. SAĞLIKS.NO:9
  Telefon Numarası: 3127360032
  Faks Numarası: 3127360043

  Prof. Dr. Ragip Üner Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Prof. Dr. Ragip Üner Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Prof. Dr. Ragip Üner Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Prof. Dr. Ragip Üner Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Prof. Dr. Ragip Üner Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Prof. Dr. Ragip Üner Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / MAMAK
  Adı: PROF. DR. RAGİP ÜNER SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: DR.MEHMET ALI ALTUN .CAD. 30. SOK. NO.7
  Telefon Numarası: 3123649976
  Faks Numarası: 3123642478

  Nallihan Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nallihan Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nallihan Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nallihan Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Nallihan Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nallihan Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / NALLIHAN
  Adı: NALLİHAN SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: ALIAGA MAH.BURSA CADDESI NO:1
  Telefon Numarası: 3127851426
  Faks Numarası: 3127852501

  Polatlı Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Polatlı Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Polatlı Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Polatlı Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Polatlı Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Polatlı Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / POLATLI
  Adı: POLATLI SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: FATİH MAHALLESİ BİLGEN CAD. NO:18
  Telefon Numarası: 3126230271
  Faks Numarası: 3126230271

  Dr. S. Uzun Sağlık Meslek Lisesi
  Ankara Şereflikoçhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dr. S. Uzun Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dr. S. Uzun Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dr. S. Uzun Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Dr. S. Uzun Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Dr. S. Uzun Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ANKARA / ŞEREFLİKOÇHİSAR
  Adı: DR. S. UZUN SAĞLIK MESLEK LİSESİ
  Adresi: KALE MAHALLESİ TUNALI SOKAK NO:5 06950-ŞEREFLİKOÇHİSAR/ANKARA
  Telefon Numarası: 3126872084
  Faks Numarası: 3126870146

   

   

  sevgi - 13.07.2009 - 15:14Benzer Konular

 1. Sağlık meslek liseleri taban puanları 2012
  Konuyu Açan: N.N., Forum: Liseler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 23.01.2012, 22:15
 2. 2010-2011 Sağlık Meslek Liseleri Taban ve Tavan Puanları
  Konuyu Açan: AYIŞIĞI, Forum: Liseler.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 17.08.2010, 12:04
 3. Tüm Türkiye’deki Sağlık Meslek Liseleri
  Konuyu Açan: Leyl-i Lal, Forum: Liseler.
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj : 13.07.2010, 17:35
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 08.07.2010, 19:22
 5. İzmirdeki Sağlık Meslek Liseleri
  Konuyu Açan: sevgi, Forum: İzmir.
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj : 13.07.2009, 14:04

copyright

Soru Cevap